Skocz do zawartości
Pan Małże

Swingowy wyjazd wakacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

którzy lubią takie pół-harcerskie

Ja lubię...:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Voo.I taki biwak będzie.Na 100%. Pytanie tylko czy oprócz mnie będą chętni...grupa śląska jest martwa i niezintegrowana.Bardziej liczę na ludzi z innych regionów,którzy lubią takie pół-harcerskie,nadwodne klimaty...Sama widzisz,jak jest z kinem...

Wprawdzie takich pagonów jak Druh nie posiadam ale w podstawówce harcerzem byłem. Nawet na obozie w Bieszczadach  jakieś sprawności zdobyłem 8-)...

Jakiś obóz dalibyśmy rade rozbić ....poza tym dzisiaj namioty to półautomaty - łatwo rozbić gorzej złożyć :lach:

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat założyłem ponad dwa lata temu ale jest nadal bardzo aktualny.

Do tej pory nie było żadnych akcji na takich wyjazdach ale chyba głównie z powodu tego że nie było to zaplanowane oraz że wczasy to były zagranica. To tez ma duże znaczenie.

W tym roku planujemy polskie morze, zatem może morze pomoże ;-) ?

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie pomoże morze, to może pomoże pomorze :-P

Hi, hi, to cos fajnego dla naszego Subiego i Bena :zdziwko::mrgreen:

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tobie pewnie też zachodnio pomorze !

Polecam się...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jesli morze nie pomoże, pomorze tez nie pomoze, to może nasza może? pomoże ? Hahaha

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jesli morze nie pomoże, pomorze tez nie pomoze, to może nasza może? pomoże ? Hahaha

Jeśli sprecyzujecie, komu i w czym, zastanowię się.

Tylko konkretne propozycje ;)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natomiast trzeba ostrożnie z Przedmurzem.

W sprawie namiotów najbardziej trzeba hożej. Wtedy pomoże.

Do tej pory nie było żadnych akcji na takich wyjazdach

Bo o ile pamiętam, byliście zajęci robieniem fot.  Z wielkim pożytkiem i świetnym skutkiem zresztą. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.