Skocz do zawartości
Pan Małże

Swingowy wyjazd wakacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze czy to rodzinnie czy też jechaliśmy sami to poznaniu nowych ludzi byliśmy bardzo chętni ;) Albo znajomość była kontynuowana po urlopie albo i nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma doświadczenie we wspólnym zaplanowanym wyjeździe wakacyjnym z inną parą, parami na wczasy. Tak ogólnie zwyczajnie typowo rekreacyjnie ale jednocześnie z ludźmi w temacie.

Bardzo nas to kręci bo lato, ciepło, urlop ... to sprzyja takim klimatom :) Co Wy na to ?

Lato, ciepło, urlop, to dopiero przed nami w tym roku :) Dwa lata temu byłam z mężem i zaprzyjaźnioną parką nad morzem. Wisiało u nas w profilu zbiornikowym ale nie przebrnęłam przez gawędziarzy więc ostatecznie padło na zk. Trochę żałuję bo wtedy w decydującym momencie powiedziałam NIE. Czy ze strachu, sama nie wiem. Ale następny urlop przed nami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczęściarze - moje dzieci do 22,a jak nie ma przedszkola to do 22,30 do łóżka nie daje się zagonić. I weź tu cokolwiek z nimi zaplanuj. A jak żona ma spotkanie sama to ja nawet nie mam jak poczuć "klimatu".

Ja mam lepiej moje o 20 - 21 już śpią

Jednak gwarantuje Ci, że nie masz ochoty się zamienić. Teraz jest zima więc jest lepiej wstają o 6. Latem między 4,3 a 5 - tak jak słońce.

Dobrze że już są na tle rozgarnięte że wezmą sobie same coś do jedzenia.

:)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze czy to rodzinnie czy też jechaliśmy sami to poznaniu nowych ludzi byliśmy bardzo chętni ;) Albo znajomość była kontynuowana po urlopie albo i nie ;)

I ja kiedyś "wyrwałem" na urlopie parkę z którą potem długi czas utrzymywałem erotyczne stosunki. Dzisiaj z tego została zwykła znajomość ale to jedni z nielicznych których nie poznałem na forum. Ogólnie w internecie.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma nic złego w tym ,że początkowo erotyczna znajomość z czasem przechodzi w tę "zwykłą" niezwykłą ;) bo przecież z mało którym znajomym chadza się do łóżka :) a te letnie zwykle są gorące :)))

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też uważam że nie ma w tym nic złego :) Wydaje mi się że to naturalna kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co ... my tu sobie pierdu pierdu a to już 2 lata od wpisu a ani jednego wyjazdu w klimacie hehehe

Czas pokazuje że albo chętnych brak, albo bo ?

Dupa. Nic

Oj tam zaraz dupa... Termin mamy ustalony, miejsce wybrane, pozostaje tylko czekac na urlop i zbierać pomysły jak zmeczyć maluchy w dzien zeby nie przeszkadzaly w nocy :)

Pozdr FreyX

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam zaraz dupa... Termin mamy ustalony, miejsce wybrane, pozostaje tylko czekac na urlop i zbierać pomysły jak zmeczyć maluchy w dzien zeby nie przeszkadzaly w nocy :)

Pozdr FreyX

to szczęściarze z Was...fajnie

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysl jest genialny. My raczej krotki kilkudniowy spontaniczny wypad, niz dlugie sex wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdr FreyX

Udalo się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu. Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, śledzących plików cookies oraz jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Pamiętaj że wyłączenie obsługi cookies, może uniemożliwić Ci prawidłowe przeglądanie, oraz logowanie do witryny.

Kontakt & Media

Możesz skontaktować się z Administratorem Głównym Serwisu, korzystając z formularza kontaktowego. Pamiętaj aby wybrać Dział Zgłoszeniowy, który odpowiada poruszanym zagadnieniom. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Jeżeli jesteś dziennikarzem, musisz uzyskać zgodę Administratora Głównego na prowadzenie wszelkiej działalności a w szczególności rekrutacji o charakterze komercyjnym. Działanie i ogłaszanie się bez zgody, jest równoznaczne z usunięciem ze społeczności.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.