Witamy i dziękujemy za zainteresowanie platformą Cuckold Forum. Ponieważ jako niezarejestrowany Gość, lub Użytkownik który jeszcze nie dokonał opłaty za swoje konto, nie możesz zobaczyć jak rzeczywiście ono wygląda, stworzony został niniejszy przewodnik, który w sposób maksymalnie skrócony, służy prezentacji naszych możliwości. Jak będziesz widzieć naszą społeczność i do czego uzyskasz dostęp po rejestracji i dokonaniu zapłaty? W tej chwili nie widzisz jeszcze menu, nie posiadasz również dostępu do wielu funkcjonalności, które dostępne są wyłącznie dla Użytkowników którzy zarejestrowali a następnie opłacili konto podstawowe, lub uzyskali dostęp do rozszerzonych funkcjonalności, dzięki usłudze VIP Konto.

   Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu. Nie tolerujemy spamu, pisania ogłoszeń „gdzie popadnie”. Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, śledzących plików cookies oraz jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą.

   Pamiętaj że odwiedzając forum jako Gość, nie widzisz menu forum, nie posiadasz również dostępu do wielu funkcjonalności, które dostępne są wyłącznie dla Użytkowników którzy zarejestrowali a następnie opłacili konto podstawowe, lub uzyskali dostęp do rozszerzonych funkcjonalności, dzięki usłudze VIP Konto. Cała platforma Cuckoldplace, jest responsywna i wszystkie jej funkcjonalności, dostępne są zarówno na komputerach typu desktop, jak też na urządzeniach mobilnych. Po zarejestrowaniu konta i potwierdzeniu adresu email, przygotuj się na wykonanie minimum, czyli do zapłacenia jednorazowej składki aktywacyjnej za konto podstawowe. Jednorazowa oznacza, płacisz raz, korzystasz cały czas. Dopóki nie wniesiesz opłaty, Twoje konto jest traktowane niemalże na równi z kontem niezarejestrowanego Gościa. Nie przewidujemy wersji „demo” lub „okresu próbnego”. Zapraszamy!

    Nasze Forum to nie tylko interesujące tematy. Jest coś dla ducha, jest też coś dla oka. Galerie umieszczane przez naszych Użytkowników zarówno w Systemie Galerii, jak też w stosownych działach chronionych forum, są wyjątkowe. Próżno szukać ich gdziekolwiek indziej, ponieważ szczególną uwagę, zwracamy na oryginalność oraz „amatorszczyznę” publikowanych u nas zdjęć. Sprawdzamy, czy zdjęcia nie pochodzą z ogólnodostępnych galerii oraz czy rzeczywiście należą do Użytkownika, który je opublikował.

     Wszystkie zdjęcia umieszczane na Cuckold Forum, zgodnie z Regulaminem, podlegają cenzurze twarzy. Zdjęcia bez cenzury, są natychmiast usuwane. Galerie Zdjęć, dzielimy na dwie kategorie. „Galerie Użytkowników” gdzie prezentujemy całe, lub niepełne sylwetki Użytkowników oraz „Akty z Bliska”, gdzie znajdują się wyłącznie intymne części ciała. W obydwóch kategoriach znajdują się zdjęcia Pań, Panów, oraz Par, niejednokrotnie zdjęcia te, są wynikiem spotkań naszych Użytkowników w intymnych okolicznościach. Dostęp do Galerii Użytkowników, uzyskujesz już w ramach Konta Podstawowego.

      Użytkownikom, którzy wybrali Konto VIP, oferujemy dostęp do Klubów tworzonych przez Użytkowników, dla Użytkowników. Posiadając konto VIP, możesz ponadto założyć swój własny Klub i nadać mu dowolny status. Na przykład Klub Otwarty dla wszystkich, Klub Zamknięty dla wybranego grona Użytkowników, lub Klub Prywatny, gdzie dostęp można uzyskać wyłącznie na zaproszenie właściciela Klubu. W Klubach już istniejących, znajdziesz dodatkowe, interesujące treści związane z tematyką Forum, ale nie tylko, bo również z pogranicza Sportu, Kuchni, Fotografii i opieki nad zwierzętami. Interesującą częścią przynależącą do Działu Klubów, jest również Dział Muzyczny.

       Pamiętaj że każdy nowy Użytkownik, który zarejestruje się i opłaci minimum konto podstawowe, uzyskuje w ramach tego konta, czterodniową, pełną subskrypcję VIP, na takich samych prawach dostępu, jakie posiadają Użytkownicy, którzy wybrali ten plan docelowo. Możesz zatem wypróbować VIP Konto, zanim zdecydujesz się „przesiąść” na wyższe możliwości. Część Muzyczna systemu Klubowego, pozostanie dostępna nawet wówczas, gdy Ty, pozostaniesz na koncie podstawowym a Twoja subskrypcja VIP wygaśnie.

        W ramach konta VIP, oprócz funkcjonalności podstawowych, zyskujesz ponadto: Nielimitowany dostęp do usług ZK Czat. Dostęp do publikacji wpisów ASWU systemu opinii o Użytkowniku. Publikowania określonych regulaminem treści komercyjnych. Brak dziennego limitu wysyłanych wiadomości prywatnych. Brak limitu przechowywanych wiadomości prywatnych. Możesz wysłać wiadomość do Użytkownika, nawet gdy ten, ma pełną skrzynkę. Rozmawiać z Użytkownikami przebywającymi w Grupie Karnej. Zapraszać do rozmów grupowych nieograniczoną ilość Użytkowników. Używać opcji „Dodaj Status”. Wysyłać nieograniczoną ilość „Notesów”. Korzystać z opcji „Zaloguj jako” na koncie Partnera. Wyświetlać posty wybranego JEDNEGO Użytkownika w temacie. Podbijać 10 razy w ciągu doby swoje tematy. Edytować swoje treści przez 1440 minut od momentu napisania. Logować się na forum w trybie anonimowym – niewidocznym. Używać „Autorespondera” w swojej skrzynce wiadomości prywatnych. Używać sygnatury w postach. Brak limitu „reakcji” na zdarzenia na forum. Możesz usuwać swoje wpisy w CzatBoxie. Edytować swoje wpisy w CzatBoxie. Uzyskujesz dostęp do Klubów Dyskusyjnych. Widzisz statystyki odwiedzin tematów. Twój Profil jest zawsze promowany na stronie głównej w panelu awatarów. Uzyskujesz prywatny Support Administratora Głównego.

         Podstawową zaletą Konta VIP, jest przede wszystkim brak jakichkolwiek limitów komunikacji prywatnej, oraz dostęp do usługi ZK Czat w trybie „Business”, czyli 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli planujesz umawiać się na spotkania i dużo rozmawiać z ludźmi, zamów konto VIP, ponieważ w takim przypadku to podstawowe, może okazać się niewystarczające. Koszt roczny konta VIP, to 100 PLN. Koszt półroczny, to 79 PLN. Jak opłacić konto VIP? Zarejestruj nowe konto na Cuckold Forum, a następnie już będąc zalogowanym, wyślij zgłoszenie do Działu „Pomoc&Aktywacja”, wybierając Departament dotyczący Aktywacji Konta VIP. Szczegóły, takie jak bankowe dane do przelewu, otrzymasz po wysłaniu stosownego zgłoszenia.

          Razem z Kontem Podstawowym, otrzymujesz Konto VIP na okres 4 dni po wniesieniu opłaty oraz po dokonaniu wyboru Preferencji. W ramach konta podstawowego, zyskujesz: Nielimitowany dostęp do wszystkich Forów Dyskusyjnych. Możesz usuwać swoje tematy z działów chronionych za pośrednictwem Moderatorów. Przechowywać 10 wiadomości w swojej skrzynce prywatnej. Wysłać 3 nowe wiadomości prywatne w ciągu doby. Zaprosić maksymalnie 1 Osobę do konwersacji prywatnej. Brak limitu konwersacji we wszystkich zapoczątkowanych już rozmowach. Wysłać jeden „Notes” w ciągu 24 godzin. Korzystać z CzatBoxu na stronie głównej. Korzystać z ZK Czat w trybie weekendowym. Nielimitowany dostęp do Galerii Dodatkowych Użytkowników. Możesz „Zaczepiać” Użytkowników. Założyć 1 Blog w systemie Blogowym i w pełni nim zarządzać. Sprawdzać wpisy w systemie weryfikacji ASWU Użytkownika. „Zareagować” na 10 akcji na forum w ciągu doby. Zmieniać swoje Preferencje w systemie wniosków.

           Cuckold Forum, znane jest od lat z organizacji udanych imprez zlotowych. Spotykamy się między innymi w Krakowie na corocznej imprezie cyklicznej, a także w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach gdzie znajdują się większe „ośrodki” naszej społeczności. Jakby tego było mało, jest jeszcze niezliczoną ilość prywatnych wydarzeń Użytkowników, których nie sposób już zliczyć. Użytkownicy naszej społeczności zżywają się ze sobą. Istniejemy przecież od 2007 roku i w roku 2017, świętowaliśmy swoje 10 lecie istnienia. Aby uczestniczyć w Zlotach, wystarczy Ci zarejestrowane i opłacone Konto Podstawowe.

            Podstawową zaletą Konta Podstawowego, jest niewielki koszt jego rejestracji oraz fakt, że ta opłata jest jednorazowa. Płacisz raz, korzystasz cały czas. Jednorazowa opłata za Konto Podstawowe, to tylko 29 PLN. Jak opłacić konto Podstawowe? Zarejestruj nowe konto na Cuckold Forum, a następnie już będąc zalogowanym, wyślij zgłoszenie do Działu „Pomoc&Aktywacja”, wybierając Departament dotyczący Aktywacji Konta Podstawowego. Szczegóły, takie jak bankowe dane do przelewu, otrzymasz po wysłaniu stosownego zgłoszenia.

            Jeżeli jednak planujesz umawiać się na spotkania i dużo rozmawiać z ludźmi, zamów konto VIP, ponieważ w takim przypadku Konto Podstawowe, może okazać się niewystarczające. Pamiętaj, że w ramach Konta Podstawowego nie możesz: Wystawiać opinii w systemie weryfikacji ASWU Użytkownika. Rozmawiać z Użytkownikami przebywającymi w Grupie Karnej. Przeglądać oraz udzielać się w lokalnych Klubach Dyskusyjnych. Używać komunikatora ZK Czat w trybie Business. Używać opcji „Dodaj Status”. Używać sygnatury w postach. Twoje Konto jest obłożone limitami komunikacji o których mowa w specyfikacji Konta Podstawowego.

             Na naszym Forum, uczestnicy dzielą się na Grupy, dzięki którym określane są ich seksualne Preferencje. Wybór odpowiednich Preferencji, to jeden z najważniejszych elementów rekrutacji nowych Użytkowników. Pamiętaj że określając Preferencje, określasz siebie samego lub siebie samą. Ustawienia te, nie dotyczą poszukiwanych osób. Jeżeli nie posiadasz jeszcze żadnych preferencji, lub Twoje Preferencje są niezgodne z opisanymi tutaj zasadami i po przeczytaniu tego poradnika uznasz że chcesz należeć do innej Grupy, przejdź do Automatycznego Systemu Zmiany Grup. Pamiętaj o tym że do Grup Preferencji, dopuszczani są wyłącznie Ci Użytkownicy którzy dokonali opłaty aktywacyjnej za swoje konto.

             Każdy Użytkownik, widzi tylko te Grupy Preferencji, do których może aplikować. Dla przykładu, będąc w Grupie „Kochanek”, nie zobaczysz aplikacji do Grup dla Pań, oraz Par. Administratorzy, Moderatorzy Globalni oraz Użytkownicy VIP w ogóle nie widzą zakładki „Ustaw Preferencje” w Menu Głównym ZK Forum, i nie mogą w ogóle korzystać z systemu zmiany grup preferencji, w ramach bezpieczeństwa swoich kont i uniemożliwienia popełnienia krytycznego błędu w postaci omyłkowej zmiany Grupy, a co za tym idzie „zdegradowania się” do roli Użytkownika.

             Użytkownicy przebywający w Grupie „Potwierdzony” tuż po zaksięgowaniu płatności, mają możliwość skorzystania z całego systemu i wybrania na start, dowolnej Grupy Preferencji. Proszę jednak pamiętać o tym, że już po dokonaniu pierwszego wyboru, możliwość dalszych „przesiadek” zostanie ograniczona wedle kryterium „Konto Jednoosobowe dla Panów” , „Konto Jednoosobowe dla Pań” , „Konto Jednoosobowe dla Pań i Panów” oraz „Konto dla Par”.

              Hot Wife- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań. Hot Wife czerpie przyjemność z uprawiania seksu z innymi mężczyznami na oczach, lub za przyzwoleniem i w obecności swojego partnera. Jest kobietą w związku małżeńskim lub partnerskim, żoną lub partnerką Rogacza. Hot Wife, może być również kobietą bez związku, która poszukuje swojego partnera Rogacza. Hot Wife, Poszukuje Kochanka, Bulla, większej grupy Kochanków, bulli lub innej pary lub par, co odbywa się za zgodą oraz wiedzą jej męża, lub partnera- Rogacza. Istnieje możliwość połączenia kont Hot Wife oraz Rogacza w jedno konto Para Cuckold. Dopuszczalna i rozumiana jest jednak na Forum konieczność podziału konta na dwa niezależne od siebie konta. Hot Wife, są traktowane na Forum w sposób szczególny i sposób zwracania się do nich zwłaszcza podczas komentowania wdzięków Pań Hot Wife, jest ściśle określony w Regulaminie Forum. Hot Wife, może być zarówno hetero jak i biseksualna.

              Rogacz- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Mąż lub partner Hot Wife. Rogacz, czerpie przyjemność z oddawania swojej żony lub partnerki innemu mężczyźnie w sposób kontrolowany, za jego zgodą, przy jego aktywnej lub biernej obecności lub zezwala na samodzielne kontakty swojej żony lub partnerki z Kochankami, Bullami lub inną parą lub parami. Może być również samotnym Rogaczem, poszukującym swojej Hot Wife, dzięki której będzie mógł realizować swoje pragnienia dzielenia jej z innym mężczyzną. Rogacz, poszukuje Kochanka, Bulla, lub innej pary dla swojej żony lub partnerki. Istnieje możliwość połączenia kont Rogacza oraz Hot Wife w jedno konto Para Cuckold. Dopuszczalna i rozumiana jest jednak na Forum konieczność podziału konta na dwa niezależne od siebie konta. Rogacz, może być zarówno hetero jak i biseksualny jednak jego kontakty z innymi kobietami, są surowo zabronione przez jego partnerkę z uwagi na pozycję jaką zajmuje w związku. Jeżeli Rogacz przejawia zainteresowania Ultimate, istnieje możliwość późniejszego przeniesienia się do specjalnie przygotowanej Grupy Ultimate Cuckold, w której obowiązują zasady absolutnej dominacji Hot Wife oraz partnerów Hot Wife, nad Rogaczem.

              Ultimate Cuckold- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów, Rogaczy, w której obowiązują zasady dominacji Hot Wife oraz partnerów Hot Wife, nad Rogaczem.

              Para Cuckold- (Konto DLA PAR) Grupa wyłącznie dla Par, złożonych z Hot Wife oraz z Rogaczy, którzy posiadając wyżej opisane Preferencje, chcą łączyć się z Użytkownikami, występują razem pod jednym profilem.

              Para Reverse Cuckold- (Konto DLA PAR) po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do „Konta Jednoosobowego”. Grupa wyłącznie dla Par, złożonych z Cuckqueen oraz z Kochanków, którzy posiadając wyżej opisane Preferencje, chcą łączyć się z Użytkownikami, występują razem pod jednym profilem. Para Reverse Cuckold, jest odwrotnością układu Grupy „Para Cuckold”.

              Kochanek- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Kochanek, czyli „ten trzeci”. Kochanek, jest heteroseksualnym mężczyzną w związku małżeńskim lub partnerskim, jednak jego stan cywilny, nie jest szczególnie ważny, ponieważ żona lub partnerka Kochanka, nie bierze w ogóle udziału w żadnym z układów cuckold, jest osobą nietykalną. Może być również samotnym kawalerem, lub rozwodnikiem. Poszukuje Par Cuckold, lub innych Par, aby wspólnie z nimi realizować ich, oraz własne fantazje i zamierzenia ideologii cuckold. Kochanek, obwarowany jest szczególnymi zasadami. Niedopuszczalne są propozycje Kochanków pod adresem Pań Hot Wife które są aktualnie w związkach, z ofertą spotkań bez wiedzy oraz zgody Rogacza. Oferta taka, jest traktowana jako naruszenie zasad której konsekwencją może być wydalenie z Forum. Wyjątkiem są przypadki samotnych Pań Hot Wife, które mogą wykorzystać Kochanków do spotkań „sam na sam” oraz naturalnie sytuacje, w których Rogacz wyraźnie zezwolił na samodzielne kontakty jego partnerki z Kochankiem.

              Kochanka- (Konto JEDNOOSOBOWE) Po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do Grupy „Konta Pary”. Grupa dla Pań. Kochanka czerpie przyjemność z uprawiania seksu z innymi mężczyznami lub Parami. Jest kobietą wolną, jednak może znajdować się w związku małżeńskim lub partnerskim, jednak jej stan cywilny, nie jest szczególnie ważny, ponieważ mąż lub partner Kochanki, nie bierze w ogóle udziału w żadnym z układów cuckold, jest osobą nietykalną. Kochanka, poszukuje Pary, innego Kochanka, Bulla, lub chce przyłączyć się do większej grupy osób. Kochanka, może być zarówno hetero jak i biseksualna.

              Bull- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Bull, jest połączeniem Rogacza i Kochanka. Posiada podwójne Preferencje. Bull, jest Panem w związku Małżeńskim, lub partnerskim z kobietą która doskonale zna, lub zdaje sobie sprawę z jego podwójnych Preferencji i godzi się na to, aby być jednocześnie Hot Wife oraz kobietą która pewnego dnia, będzie musiała podzielić się swoim mężczyzną z inną kobietą lub parą. Bullem, może być również samotny Pan, który poszukuje partnerki, przy której pragnie realizować swoje fantazje oraz zamierzenia ideologii cuckold. Bull, potrafi czerpać przyjemność zarówno z bycia Rogaczem, jak też Kochankiem a zmiana jego Preferencji, może nastąpić w każdej chwili. Bull, może być zarówno hetero jak i biseksualny. Nasze forum jest pod tym względem wyjątkowe i tym rożni się od zachodniego standardu, że w ogóle dopuszczamy podwójne Preferencje w postaci Użytkownika o preferencjach Bull, który na zachodnich forach, jest odpowiednikiem naszej Grupy „Kochanek”.

              Swingers (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupy dla Pań oraz Panów. Samotny Swingers bez względu na płeć, zapisuje się do Grupy „Swingers”. Swingersi preferują przede wszystkim spotkania z radosną wymianą partnerów oraz względnym pominięciem całej trudnej ideologii cuckold. Swingersi, poszukują przede wszystkim podobnych do siebie pań i panów aby wspólnie bawić się seksem w większych grupach.

              Para Swingers (Konto DLA PAR) Grupa dla Par, dla Pana oraz Pani którzy występują razem pod jednym Profilem. Swingersi preferują przede wszystkim spotkania z radosną wymianą partnerów oraz względnym pominięciem całej trudnej ideologii cuckold. Swingersi, poszukują przede wszystkim podobnych do siebie pań i panów aby wspólnie bawić się seksem w większych grupach.

              BDSM- D- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań oraz Panów o preferencjach dominujących. Społeczność BDSM, tworzona przez ludzi poszukujących magii seksu, bondage, fetish, dominacji i uległości. Ze względu na charakter naszego Forum, nie poświęcamy zbyt wiele miejsca oraz uwagi tej Grupie. Jednak członkowie BDSM, mają również możliwość wyrażania swoich poglądów na naszym Forum.

              BDSM- U- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań oraz Panów o preferencjach uległych. Społeczność BDSM, tworzona przez ludzi poszukujących magii seksu, bondage, fetish, dominacji i uległości. Ze względu na charakter naszego Forum, nie poświęcamy zbyt wiele miejsca oraz uwagi tej Grupie. Jednak członkowie BDSM, mają również możliwość wyrażania swoich poglądów na naszym Forum.

              Cuckqueen- (Konto JEDNOOSOBOWE) Po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do Grupy „Konta Pary”. Grupa dla Pań. Cuckqueen jest odwrotnością klasycznego cuckoldu, czerpie przyjemność z faktu, że jej Partner uprawia seks z innymi kobietami na jej oczach, lub za jej przyzwoleniem. Jest kobietą w związku małżeńskim lub partnerskim, Żoną lub Partnerką Kochanka. Cuckqueen, może być również kobietą bez związku, która poszukuje swojego Partnera, by wraz z nim, realizować się jako Cuckqueen.

               Wygodne wyszukiwanie zawartości, to podstawowa funkcja każdego nowoczesnego Portalu Społecznościowego. Podobnie jest też u Nas. Otrzymujesz dostęp do Streamu, czyli dynamicznie aktualizowanego wyszukiwania zawartości w ramach „Całej Aktywności”, „Twojej Aktywności”, „Aktywności Użytkowników których Obserwujesz”, oraz „Nieprzeczytanej Zawartości”.

                Pamiętaj że każdy nowy Użytkownik, który zarejestruje się i opłaci minimum Konto Podstawowe, uzyskuje w ramach tego konta, czterodniową, pełną subskrypcję VIP, na takich samych prawach dostępu, jakie posiadają Użytkownicy, którzy wybrali ten plan docelowo. Możesz zatem wypróbować VIP Konto, zanim zdecydujesz się „przesiąść” na wyższe możliwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zarejestrować i opłacić Konto Podstawowe lub Konto VIP, skorzystaj ze stosownych zakładek tego Poradnika.

                 1. Na Forum, mogą przebywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Jeżeli nie masz ukończonego 18 roku życia, natychmiast opuść to Forum i zaprzestań w tym momencie procesu rejestracji lub, jeśli jesteś Użytkownikiem niezarejestrowanym, zaprzestań odwiedzania i przeglądania tego Forum. To Forum zawiera treści erotyczne dozwolone wyłącznie od 18 roku życia. Użytkowanie Forum w tym pierwsze logowanie, oznaczają akceptację wszystkich postanowień Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Każdy Użytkownik, który świadomie łamie ten Regulamin podlega karze ograniczenia funkcjonalności konta a w uzasadnionych przypadkach konto Użytkownika zostanie zbanowane. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 2. Należy dobrze zapoznać się z tematyką działów. Tworzenie nadmiernej ilości treści nie dotyczących tematu danego forum, może spowodować usunięcie tych treści przez Moderatorów bez uprzedzenia Użytkowników o tym fakcie. W uzasadnionych przypadkach, funkcjonalność konta Użytkownika, może zostać ograniczona. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 3. Każdy Użytkownik po zarejestrowaniu nowego konta, potwierdzeniu adresu email zostaje automatycznie przeniesiony do grupy, wymagającej aktywacji. Ponadto, każdy Użytkownik który znajduje się w grupie wymagającej aktywacji, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta podstawowego, wnosi składkę na utrzymanie serwera. Specyfikacja kont dostępnych na forum Cuckoldplace, dostępna jest w dziale „Aktywacja & Składki”. Wszyscy Użytkownicy przebywający w grupie wymagającej aktywacji, nie są zobowiązani do podejmowania jakichkolwiek działań, podawania jakichkolwiek danych osobowych oraz wnoszenia składki. Konta Użytkowników, którzy nie wnieśli składki w wyznaczonym 7 dniowym terminie od momentu złożenia wniosku o aktywację konta, są usuwane najpóźniej 14 dni od momentu wysłania wniosku. Konta Użytkowników, którzy po rejestracji nie złożyli żadnego wniosku o aktywację konta, mogą być usunięte po upływie 3 dni od momentu rejestracji.

                 4. Z chwilą wniesienia składki, każdy Użytkownik zostaje przeniesiony do Grupy „Potwierdzony”. Z Grupy tej zobowiązany jest dokonać wyboru swoich Preferencji, co stanowi czynność obowiązkową. Po dokonaniu wyboru, aktywowana jest na próbny okres subskrypcja VIP, wynosząca 4 dni, lub w przypadku uiszczenia wyższej składki na utrzymanie serwera, na okres 181 lub 366 dni. Po tym okresie o ile Użytkownik nie przedłuży działania konta VIP, następuje automatycznie przeniesienie z powrotem do Grupy konta podstawowego. Pamiętaj że dokonując wyboru Grupy Preferencji, określasz lub określacie siebie a nie Grupę osób poszukiwanych. Administrator wymaga poprawnego określenia swojej Grupy Preferencji w tym kroku, jednocześnie informując że nie będzie można już później dokonać zmiany konta określanego jako „Konto Jednoosobowe” w konto „Pary” oraz na odwrót. Użytkownicy, którzy wykorzystali już możliwość dokonania pierwszego wyboru z Grupy „Potwierdzony” mogą przenosić się później do Grup w systemie Preferencji wyłącznie w obszarze kont „Jednoosobowych” lub „Kont Pary”.

                 5. Surowo zabrania się, dokonywania zmian kosmetycznych Profilu, które zostało na wstępie określone jako „Jednoosobowe” mających na celu postrzeganie konta „Jednoosobowego” jako „Konto Pary” i poprawianie danych w ten sposób jest niedopuszczalne . Administrator Główny informuje ponadto, że tak zmodyfikowany Profil, nie uprawnia Użytkownika do zgłoszenia dwóch osób na liście zlotowej. Z chwilą gdy Administrator Główny, lub Junior Administrator odnajdą konto na którym stwierdzono wyżej wymienione uchybienia, wzywają jednorazowo Użytkownika do przywrócenia właściwych opisów. Jeżeli Użytkownik nie zmodyfikuje swojego Profilu w wymaganym czasie, Administrator Główny lub Junior Administrator, mają prawo ograniczyć funkcjonalność takiego konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 6. Opcje „Rozdzielności oraz Scalania Kont” są integralną częścią zasad oraz Regulaminu.

                 7. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania forum, można umieszczać wyłącznie w sekcji Pomoc, departament „Uwagi dotyczące Forum” lub „Propozycje nowych funkcji”. Zabrania się podejmowania tematów dotyczących funkcjonowania, budowy działów, nakładanych kar lub składek w działach tematycznych forum lub na Shoutbox, chyba że Administrator przedłożył temat do dyskusji na forum publicznym, na Shoutbox, lub udzielił zgody na taką publikację lub wypowiedzi. Niezastosowanie się do tego podpunktu, uprawnia Administrację do nałożenia kary w postaci ograniczenia funkcjonalności konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 8. Zabrania się posiadania dwóch lub więcej kont przez jednego Użytkownika a w przypadku wykrycia próby zarejestrowania nowego konta Użytkownika, gdy wcześniejsze konto zostało zbanowane na wskutek rażącego złamania postanowień Regulaminu, aktywacja nie zostanie przeprowadzona. Nadesłane składki na utrzymanie serwera, nie podlegają zwrotowi.

                 9. Surowo zabrania się publikowania treści zabronionych przez Polskie Prawo. Zabrania się zamieszczania linków do stron w których Polskie Prawo jest łamane. Ponadto, zabrania się publikowania treści rasistowskich, antypaństwowych, obrażających orientacje seksualne, godność i prywatność Użytkowników forum, spamu, oraz ujawniania loginów, haseł oraz treści za które operator żąda opłaty. Użytkownicy którzy nie zastosują się do tego podpunktu będą ukarani ograniczeniem funkcjonalności konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 10. Wszelkie skargi na Moderatorów, są przyjmowane tylko i wyłącznie w dziale Pomoc, departament „Uwagi dotyczące Moderatorów”. Administrator rozpatrzy wszystkie skargi, które zostały złożone jako prawidłowy i uzasadniony wniosek. Administrator oraz Moderatorzy nie przyjmują wniosków dotyczących żadnych działań za pomocą komunikacji prywatnej oraz jako tematy na publicznym forum. Wszystkie w ten sposób złożone zażalenia, mogą być usunięte bez odpowiedzi i zarówno Administrator jak i Moderatorzy, nie mają żadnego obowiązku odnosić się do tak złożonej skargi. Ponadto, zażalenia złożone w formie publicznego tematu na forum, lub jako wypowiedzi na Shoutbox, są traktowane jak naruszenie regulaminu forum, co uprawnia Administratora do ograniczenia funkcjonalności konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 11. Tematy zapoczątkowane przez Użytkowników w niewłaściwym dziale, a sklasyfikowane jako seks ogłoszenia, mogą być bez zapowiedzi przenoszone do działu „Seks Ogłoszenia Cuckold” i zamykane, zgodnie z obowiązującym wewnętrznym regulaminem działu „Seks Ogłoszenia Cuckold” bez dodatkowych konsekwencji. Administracja Cuckoldplace, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za posty powitalne Użytkowników, którzy dokonują nieregulaminowych wpisów.

                 12. Tematy zapoczątkowane przez Użytkowników w niewłaściwym dziale, a sklasyfikowane jako niezapowiedziana reklama, mogą być bez zapowiedzi ukrywane lub usuwane przez Administratora lub Moderatorów. Administracja Cuckoldplace, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezapowiedziane posty Użytkowników w charakterze reklamy.

                 13. Nazwa Użytkownika oraz tytuł nie może być wulgarny, obraźliwy, nie może być reklamą lub kryptoreklamą, promocją marki, adresem strony www, imieniem i nazwiskiem lub rozpoznawalną daną osobową, przypadkową kombinacją cyfr lub liter oraz adresem mail. Ponadto Nazwa Użytkownika oraz tytuł, nie może wskazywać na rangę której Użytkownik na forum nie posiada, np status Administratora, Moderatora. W przypadku gdy Administrator stwierdzi naruszenie tej zasady, może ograniczyć funkcjonalność konta Użytkownika do czasu wyjaśnienia lub modyfikacji konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 14. W przypadku gdy Użytkownik uiści składkę VIP na utrzymanie serwera, wówczas nazwa wyświetlana konta oraz publikowane na forum oraz Shoutbox treści, mogą być promocją marki, reklamą, lub kryptoreklamą, jednak pod warunkiem, że Użytkownik jako reklamy, używa własnego Profilu, publikowanych przez siebie statusów, lub własnych, zapoczątkowanych przez siebie tematów, przez siebie stworzonego bloga lub we własnej Grupie Dyskusyjnej. Zabrania się dopisywania treści o charakterze reklamy do tematów zapoczątkowanych przez innych Użytkowników na forum, na ich blogach, w ich Grupach Dyskusyjnych, lub jako odpowiedzi do publikowanych przez nich statusów. W przypadku gdy Administrator stwierdzi naruszenie tej zasady, może ograniczyć funkcjonalność konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 15. Ze względów bezpieczeństwa oraz w trosce o ochronę danych, surowo zabrania się publikowania zdjęć z widoczną twarzą lub innymi szczegółami które mogą ułatwić rozpoznanie osoby widniejącej na zdjęciu. Zdjęcia, mogą być publikowane wyłącznie w formie ocenzurowanej (zasłona na twarzy) i wyłącznie za zgodą i w pełnej świadomości osoby lub osób na nich widniejących. W przypadku złamania tego podpunktu przez Użytkownika, Administrator lub Moderator, bezzwłocznie usunie zdjęcia bez cenzury, lub zdjęcia opublikowane w oczywisty sposób bez zgody i wiedzy osób na nich widniejących. W niektórych przypadkach, może ponadto ograniczyć funkcjonalność konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 15 A. Podmiotem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo danych jest dhosting.pl Sp. z o.o.. Al. Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych z dnia 25.05.2018. Zanim powołasz się na ustawę RODO, najpierw ją przeczytaj. Pamiętaj o tym że nie tylko Użytkownicy, lecz również Administratorzy danych, mają swoje prawa.

                 16. Usuwanie konta oraz danych. Użytkownikom przysługuje na żądanie prawo do pełnego usunięcia danych, rozumianych przez rozporządzenie RODO, jako własne dane osobowe. Aby usunąć swoje konto oraz wszystkie dane wynikające z ustawy, za wyjątkiem treści opisanych w punkcie 17 B, należy wysłać wniosek do Działu Pomoc, wybierając dowolny dział zgłoszeniowy. Po usunięciu danych, Administrator przechowuje wyłącznie zanonimizowane treści, nie przypisane do konta żadnego Użytkownika, jako treści „Gościa”.

                 17. Wyłączanie konta z możliwością późniejszego włączenia. W przypadkach, w których Użytkownik nie żąda pełnego usunięcia danych, konta wyłącza się pozostawiając opublikowane na Forum Cuckoldplace treści. Podczas wyłączania konta, ukrywane są dane, które zgodnie z rozporządzeniem RODO, są daną osobową i mogą przyczynić się do rozpoznania Użytkownika. Operacje wyłączenia kont, przeprowadzane są w dziale Pomoc, w departamencie „Chcę wyłączyć swoje konto” oraz za pomocą formularza kontaktowego.

                 17 A. Częściowe usunięcie treści. Użytkownik ma prawo do usunięcia własnych tematów z działów chronionych którymi są „Galerie i Filmy Użytkowników” oraz „Nasze Historie Prawdziwe” bez potrzeby wnioskowania o usunięcie lub wyłączenie konta. W złożonym wniosku wskazuje zakres treści z wyżej wymienionych działów, które podlegać mają usunięciu. Użytkownik który chce usunąć swoją bezpieczną treść, wysyła wniosek do Działu Pomoc, departament „Usuń- Galerie i Filmy” oraz „Usuń- Historie Prawdziwe”.

                 17 B. Akceptując niniejszy Regulamin oświadczasz, że zrzekasz się praw własności dotyczących wszelkich treści takich jak słowa pisane, załączniki we wszelkiej formie, wysłane w korespondencji prywatnej za pomocą skrzynki PW, lub Komunikatora ZK Czat, na rzecz Użytkowników do których te treści zostały przez Ciebie wysłane. Wszelkie roszczenia, wynikające z tych treści takie jak: żądanie edycji lub usunięcia tych treści, mogą być kierowane wyłącznie do tych Użytkowników, którzy byli adresatami tych treści.

                 17C. Wszystkie wysłane przez Użytkownika załączniki do postów, oraz wiadomości prywatnych, widoczne są w Panelu Użytkownika w przeznaczonej do tego zakładce i nie podlegają usunięciu na żądanie. Widniejące w tej sekcji załączniki, nie są tożsame z treściami opublikowanymi na Forum lub wysłanymi w korespondencji prywatnej. Usunięcie treści, wynikające z prawa opisanego w punkcie 17A Regulaminu, nie usuwa załączników z tej sekcji, jednak w takim przypadku, pozostają one widoczne wyłącznie dla Użytkownika, który jest właścicielem Profilu.

                 18. Konta które wcześniej zostały całkowicie usunięte na żądanie, nie podlegają ponownemu włączeniu, wskutek braku jakichkolwiek zachowanych danych logowania.

                 18 A. Ponowne włączenie wcześniej wyłączonego konta. Użytkownik, który nie zdecydował się na pełne usunięcie danych a jedynie złożył wniosek dotyczący wyłączenia jego konta, i wysłał wniosek dotyczący ponownego włączenia tego konta, uiszcza opłatę w wysokości 3- krotnej stawki aktywacji konta podstawowego. Jeżeli wyłączone konto, było kontem VIP, Użytkownik bezpowrotnie traci prawo do nabytych wcześniej usług. Ponownie włączone konto, będzie kontem podstawowym. Aby ponownie uruchomić usługi VIP, należy je ponownie wykupić.

                 19. Użytkownik którego konto zostało na forum zbanowane, może usunąć swoje dane identycznie jak w punkcie 16 Regulaminu Forum, wykorzystując do kontaktu z Administratorem „Formularz kontaktowy” dostępny dla Użytkowników niezalogowanych. Ze względów bezpieczeństwa oraz w trosce o prawidłowe rozpatrywanie zgłoszeń, Administrator rozpatrzy wyłącznie te wnioski mail, które zostały wysłane za pomocą tego samego adresu mail, który został zadeklarowany w Profilu zbanowanego Użytkownika. Administrator Główny rozpatrzy bezzwłocznie wszystkie wnioski przesłane tą drogą.

                 20. Nie przyjmuje się wniosków dotyczących wyłączania kont, usuwania kont oraz usuwania danych, zgłoszonych przez Użytkownika w imieniu innego Użytkownika. Wnioski tego typu, mogą być składane wyłącznie osobiście w dziale Pomoc. Administracja Cuckoldplace, nie rozpatruje i nie odpowiada na wnioski które zostały wysłane w sposób nieprawidłowy lub wysłane przez Użytkownika, którego dane nie dotyczą.

                 21. Obowiązuje całkowity zakaz publikowania negatywnych a w szczególności uznanych za obelżywe, komentarzy w Galeriach Pań, oraz odnoszące się do ich wypowiedzi w pozostałych działach na Cuckoldplace które opublikowała Pani lub inni Użytkownicy w jej imieniu. Nie zastosowanie się do tego podpunktu, skutkuje ograniczeniem funkcjonalności konta, wyłączeniem, trwałym usunięciem lub zbanowaniem konta. Dopuszcza się wyłącznie pozytywne lub neutralne komentarze pod adresem Pań w przedstawiających je galeriach lub opisujących je tematach w pozostałej części forum.

                 21 A. Punkt 20 Regulaminu nie obowiązuje i nie dotyczy sytuacji w której Pani życzy sobie wszelkich komentarzy, dopuszcza komentarze negatywne oraz wulgarne i w sposób jednoznaczny pisze o tym, wystawiając swoje zdjęcia na pokaz lub godzi się w sposób jawny na wulgarne lub negatywne opinie pod swoim adresem.

                 22. Zabrania się na wszystkich Forach Cuckoldplace publicznego ujawniania treści prywatnych Użytkowników, publicznego cytowania w całości lub we fragmentach tych treści, publicznych komentarzy dotyczących wszelkich wspólnych działań, zdradzania miejsc pobytu, danych osobowych, bez pozwolenia Użytkownika którego te treści lub dane dotyczą. Nie zastosowanie się do tego podpunktu, skutkuje ograniczeniem funkcjonalności konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 23. Zabrania się na wszystkich Forach Cuckoldplace, poprawiania pisowni Użytkowników przejawiające się jako publiczne zwracanie uwagi w topikach na błędy stylistyczne lub ortograficzne. Nie zastosowanie się do tego punktu, uprawnia Administrację do ograniczenia funkcjonalności konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 24. Wszystkie systemy dodatkowe zainstalowane na forum Cuckoldplace, objęte są tym samym Regulaminem Forum. Wyjątek stanowi fakt samodzielnej administracji i moderacji wpisów, notatek oraz komentarzy przez założyciela bloga lub Grupy Dyskusyjnej.

                 25. Administratorzy mają takie same prawa do wglądu oraz edycji bloga, Grupy Dyskusyjnej oraz wszelkich innych treści publikowanych na Cuckoldplace jak jego Założyciel, jednak nigdy nie używają tych możliwości bezzasadnie, jedynie w przypadku naruszeń tego Regulaminu. W dalszym ciągu mają prawo usunąć bloga, Grupę Dyskusyjną, notatkę, status temat lub komentarz jeżeli ten narusza Regulamin Forum.

                 26. NA całej platformie Cuckoldplace zabrania się podczas rejestracji nowych kont oraz logowań do istniejących kont, używania adresów poczty tymczasowej, adresów mail nieistniejących, zablokowanych lub porzuconych. W przypadku stwierdzenia takiego adresu w profilu Użytkownika, Administrator ograniczy funkcjonalność takiego konta. Dokonując zmiany adresu mail w swoim Profilu, upewnij się że podajesz właściwy adres mail. Pamiętaj że operacje na koncie przeprowadzane na podstawie zgłoszeń za pomocą Formularza Kontaktowego i zlecane tą drogą zgłoszenia, są możliwe do przeprowadzenia wyłącznie za pomocą adresu mail, który jest zadeklarowany w koncie.

                 27. Administracja dołoży wszelkich starań, aby funkcjonowanie kont VIP odbywało się bezawaryjnie. Użytkownicy VIP, mają pierwszeństwo zgłoszeń i nie obowiązuje ich dział Pomoc. Mogą używać do zgłaszania swoich problemów kanałów wiadomości prywatnej z Administracją. Zgłoszenia Użytkowników z aktywnym VIP, są rozpatrywane priorytetowo z pominięciem kolejki zgłoszeń.

                 28. Właściciele kont VIP, jako jedyni, uprawnieni są do publikowania ogłoszeń o charakterze reklamy, komercyjne (np płatny sex) lub ogłoszeń nie związanych z działalnością forum, w dziale ogłoszeń, na swoich blogach, swoich grupach dyskusyjnych, oraz w publikowanych przez siebie statusach.

                 29. W przypadku poważnych naruszeń Regulaminu, takich jak rozsyłanie spamu na forum publicznym lub poprzez kanały komunikacji prywatnej, rozsyłania gróźb karalnych, wulgarnych komentarzy pod adresem Użytkowników, w szczególności Hot Wife, w przypadku podważania kompetencji działań Administracji, zdradzania publicznie poufnych informacji wynikających z korespondencji prywatnej oraz innych poważnych naruszeń będących jawnym atakiem na społeczność Cuckoldplace lub zawarte na tym forum treści, Administracja ma prawo wyłączyć wszystkie opcje VIP Użytkownika i ograniczyć funkcjonalność jego konta, a w uzasadnionych przypadkach, zbanować konto Użytkownika. W przypadku zbanowania konta, nie przysługuje Użytkownikowi VIP prawo do żadnych roszczeń za wyjątkiem zgłoszeń dotyczących usunięcia danych, opisanych w punkcie 16 Regulaminu. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

                 30. Przemyśl decyzję dotyczącą wyłączenia konta. W każdym z przypadków, gdy złożony oraz zrealizowany zostanie wniosek dotyczący wyłączenia konta, status VIP, zostaje bezpowrotnie utracony. Nawet w przypadku ponownego włączenia Twojego konta, będzie ono kontem podstawowym. Wniosek dotyczący wyłączenia konta, możesz wycofać do czasu, kiedy nie zostanie on jeszcze zrealizowany.

                 31. Taryfikator punktów karnych, opublikowany w Dziale „Ostrzeżenia” Forum Cuckoldplace, jest integralną częścią Regulaminu Forum.

                 32. Na platformie Cuckoldplace, w ramach Promocji, istnieją trwałe konta VIP dla ograniczonej grupy Użytkowników, którzy opłacili składki na utrzymanie serwera do dnia 31 Grudnia 2014 roku, usługi te zostały włączone odręcznie, lub zostały przyznane jako nagroda w konkursie. Trwałe konta VIP, podlegają takim samym zapisom Regulaminu, jak wszystkie inne konta Użytkowników na Forum Cuckoldplace. Usługa Trwałego Świadczenia Usług VIP, świadczona jest maksymalnie 5 lat od daty wniesienia opłaty aktywacyjnej.

                 33. Jeśli nie wygasł czas świadczenia usługi wykazany w punkcie 32 Regulaminu, Trwałe konto VIP traci ważność w przypadku gdy Użytkownik zażądał usunięcia lub wyłączenia swojego konta, wziął udział w konkursie, a następnie zażądał usunięcia treści będącej podstawą do przyznania nagrody, w inny sposób znacząco ograniczył zawartość merytoryczną forum, przejawiającą się jako żądanie usunięcia wcześniej publikowanych galerii lub historii prawdziwych i treści te zostały na żądanie usunięte, lub nie dopełnił obowiązku wynikającego z terminowego uregulowania składki na utrzymanie serwera, wynikającej z zamówienia VIP konta dla innego Użytkownika. W tak stwierdzonych przypadkach, Administrator Główny, zamienia usługę bezterminowego świadczenia, na usługę VIP z pozostałym okresem 4 dni.

                 34. Wszystkie kwestie sporne które nie zostały objęte tym Regulaminem, rozpatruje Administrator Główny w departamentach zgłoszeń Działu Pomoc, lub za pomocą formularza kontaktowego.