Witamy i dziękujemy za zainteresowanie platformą Cuckold Forum. Ponieważ jako niezarejestrowany Gość, lub Użytkownik który jeszcze nie dokonał opłaty za swoje konto, nie możesz zobaczyć jak rzeczywiście ono wygląda, stworzony został niniejszy przewodnik, który w sposób maksymalnie skrócony, służy prezentacji naszych możliwości. Jak będziesz widzieć naszą społeczność i do czego uzyskasz dostęp po rejestracji i dokonaniu zapłaty? W tej chwili nie widzisz jeszcze menu, nie posiadasz również dostępu do wielu funkcjonalności, które dostępne są wyłącznie dla Użytkowników którzy zarejestrowali a następnie opłacili konto podstawowe, lub uzyskali dostęp do rozszerzonych funkcjonalności, dzięki usłudze VIP Konto.

   Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu. Nie tolerujemy spamu, pisania ogłoszeń „gdzie popadnie”. Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, śledzących plików cookies oraz jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą.

   Pamiętaj że odwiedzając forum jako Gość, nie widzisz menu forum, nie posiadasz również dostępu do wielu funkcjonalności, które dostępne są wyłącznie dla Użytkowników którzy zarejestrowali a następnie opłacili konto podstawowe, lub uzyskali dostęp do rozszerzonych funkcjonalności, dzięki usłudze VIP Konto. Cała platforma Cuckoldplace, jest responsywna i wszystkie jej funkcjonalności, dostępne są zarówno na komputerach typu desktop, jak też na urządzeniach mobilnych. Po zarejestrowaniu konta i potwierdzeniu adresu email, przygotuj się na wykonanie minimum, czyli do zapłacenia jednorazowej składki aktywacyjnej za konto podstawowe. Jednorazowa oznacza, płacisz raz, korzystasz cały czas. Dopóki nie wniesiesz opłaty, Twoje konto jest traktowane niemalże na równi z kontem niezarejestrowanego Gościa. Nie przewidujemy wersji „demo” lub „okresu próbnego”. Zapraszamy!

   GALERIE

   Nasze Forum to nie tylko interesujące tematy. Jest coś dla ducha, jest też coś dla oka. Galerie umieszczane przez naszych Użytkowników zarówno w Systemie Galerii, jak też w stosownych działach chronionych forum, są wyjątkowe. Próżno szukać ich gdziekolwiek indziej, ponieważ szczególną uwagę, zwracamy na oryginalność oraz „amatorszczyznę” publikowanych u nas zdjęć. Sprawdzamy, czy zdjęcia nie pochodzą z ogólnodostępnych galerii oraz czy rzeczywiście należą do Użytkownika, który je opublikował.

   Wszystkie zdjęcia umieszczane na Cuckold Forum, zgodnie z Regulaminem, podlegają cenzurze twarzy. Zdjęcia bez cenzury, są natychmiast usuwane. Galerie Zdjęć, dzielimy na dwie kategorie. „Galerie Użytkowników” gdzie prezentujemy całe, lub niepełne sylwetki Użytkowników oraz „Akty z Bliska”, gdzie znajdują się wyłącznie intymne części ciała. W obydwóch kategoriach znajdują się zdjęcia Pań, Panów, oraz Par, niejednokrotnie zdjęcia te, są wynikiem spotkań naszych Użytkowników w intymnych okolicznościach. Dostęp do Galerii Użytkowników, uzyskujesz już w ramach Konta Podstawowego.

   KLUBY

   Użytkownikom, którzy wybrali Konto VIP, oferujemy dostęp do Klubów tworzonych przez Użytkowników, dla Użytkowników. Posiadając konto VIP, możesz ponadto założyć swój własny Klub i nadać mu dowolny status. Na przykład Klub Otwarty dla wszystkich, Klub Zamknięty dla wybranego grona Użytkowników, lub Klub Prywatny, gdzie dostęp można uzyskać wyłącznie na zaproszenie właściciela Klubu. W Klubach już istniejących, znajdziesz dodatkowe, interesujące treści związane z tematyką Forum, ale nie tylko, bo również z pogranicza Sportu, Kuchni, Fotografii i opieki nad zwierzętami. Interesującą częścią przynależącą do Działu Klubów, jest również Dział Muzyczny.

   Pamiętaj że każdy nowy Użytkownik, który zarejestruje się i opłaci minimum konto podstawowe, uzyskuje w ramach tego konta, czterodniową, pełną subskrypcję VIP, na takich samych prawach dostępu, jakie posiadają Użytkownicy, którzy wybrali ten plan docelowo. Możesz zatem wypróbować VIP Konto, zanim zdecydujesz się „przesiąść” na wyższe możliwości. Część Muzyczna systemu Klubowego, pozostanie dostępna nawet wówczas, gdy Ty, pozostaniesz na koncie podstawowym a Twoja subskrypcja VIP wygaśnie.

   KONTO VIP

   Jeżeli jesteś osobą wymagającą usług na najwyższym poziomie, to przedstawiamy Ci aż dwadzieścia powodów, dla których warto mieć VIP Konto:

   1. Nielimitowany dostęp do usług ZK Czat Prywatny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz ponadto usuwać swoje rozmowy z komunikatora prywatnego ZK Czat. Możesz edytować oraz usuwać odpowiedzi wysłane w rozmowach na ZK Czacie Prywatnym. 2. Masz wpływ na opinię o innych Użytkownikach. Możesz dodawać swoje opinie w systemie ASWU który jest systemem opinii o Użytkowniku. Funkcja niezwykle przydatna po spotkaniu randkowym, lub zlotowym. Opinie o Użytkownikach na naszym forum, są niezwykle ważne. 3. Możesz publikować określone regulaminem treści komercyjne. 4. Nie masz żadnych limitów przechowywanych wiadomości w skrzynce rozmów prywatnych. Możesz samodzielnie usuwać wiadomości prywatne ze swojej skrzynki. Możesz edytować oraz usuwać odpowiedzi wysłane w rozmowach prywatnych. Możesz wysłać nową wiadomość prywatną do Użytkownika i swobodnie korespondować z nim, nawet gdy posiada Konto Podstawowe i w danej chwili ma pełną skrzynkę. Limity Użytkowników posiadających Konta Podstawowe, w ogóle Cię nie dotyczą. Możesz wysyłać wiadomości prywatne do Użytkowników, nawet gdy przebywają w Grupie Karnej. Posiadasz dostęp do funkcji raportowania statusu odczytanych wiadomości prywatnych. Zawsze będziesz wiedział kiedy, oraz czy w ogóle wiadomość wysłana przez Ciebie, została odczytana.

   5. Możesz tworzyć i zapraszać do rozmów grupowych w komunikatorze ZK Czat Prywatny oraz w podstawowym komunikatorze rozmów prywatnych, nieograniczoną ilość Użytkowników. Prywatne, większe spotkanie? Pogadajcie o tym w grupie! 6. Możesz używać opcji „Dodaj Status„, ponadto widzisz statusy opublikowane przez innych Użytkowników VIP i posiadasz uprawnienia do ich komentowania. 7. Możesz korzystać z opcji „Zaloguj jako” na koncie Partnera tworząc multi-konta bez potrzeby wylogowywania się. Funkcja jest szczególnie przydatna, gdy z jednego komputera korzysta kilka osób posiadających konta na Cuckoldplace. Na zadeklarowanych kontach wspólnych, możesz ponadto dodawać posty, jako posty partnera, bez potrzeby logowania się na drugie konto. 8. Wyświetlać posty wybranego Użytkownika w temacie co jest szczególnie przydatne w galeriach Użytkowników w których znajduje się zazwyczaj mnóstwo komentarzy. Za pomocą tej funkcji, możesz wyświetlić w danym temacie posty opublikowane wyłącznie przez Autora galerii, co pozwoli rozkoszować się pożądaną treścią, składającą się z samych tylko zdjęć. 9. Możesz podbijać 10 razy w ciągu doby swoje tematy. Chcesz aby Twoje tematy na forum, zawsze były na górze? Nic prostszego, podbij je!

   10. Zawsze możesz edytować swoje wcześniej dodane wypowiedzi na forum, bez limitu czasowego. Przyda się szczególnie, gdy chcesz coś dodać lub zmienić swoją wypowiedź pod wpływem czasu. 11. Możesz logować się na forum w trybie anonimowym – niewidocznym. Użytkownicy posiadający Konta Podstawowe, zawsze są na forum widoczni i nie mogą ukryć tego faktu. Posiadając Konto VIP, możesz logować się w sposób anonimowy i nie zdradzać nikomu daty swojego ostatniego logowania, oraz nie ujawniać swojej obecności w danej chwili. 12. Możesz używać „Autorespondera” w swojej skrzynce wiadomości prywatnych, który odpowie samoczynnie w każdej nowej rozmowie przychodzącej, przesyłając treść wcześniej przygotowaną przez Ciebie. 13. Możesz używać sygnatury – podpisu w postach. Użytkownicy posiadający Konta Podstawowe, nie mogą dodawać sygnatur. Posiadając VIP Konto, możesz do każdego postu, dodać swoją własną stopkę z podpisem, która będzie widoczna przez wszystkich Użytkowników, niezależnie od rodzaju posiadanego konta. 14. Nie masz żadnego limitu „reakcji” na zdarzenia na forum. Użytkownicy posiadający Konta Podstawowe, mogą zareagować tylko 10 razy na dobę. Posiadając VIP Konto, możesz reagować na wszystko ile tylko chcesz. 15. Uzyskujesz dostęp do Klubów Dyskusyjnych, będących dodatkową, widoczną wyłącznie dla Użytkowników VIP, częścią forum. 16. Widzisz statystyki odwiedzin tematów. To bardzo ważne i przydatne aby wiedzieć, kto odwiedził już Twój temat. Posiadając VIP Konto, możesz to wiedzieć. Użytkownicy posiadający Konta Podstawowe, są pozbawieni tej funkcji.

   17. Twój Profil jest promowany na stronie głównej w panelu awatarów na samej górze strony. Znacznie zwiększa to prawdopodobieństwo przeglądania Twojego Profilu przez Osoby potencjalnie zainteresowane Tobą. 18. Możesz samodzielnie zmieniać swój login w dowolnym czasie i bez limitu zmian, bez pośrednictwa Działu Zgłoszeniowego, ponadto, posiadasz dostęp do historii zmian loginów przez innych Użytkowników VIP. Oznacza to, że zawsze możesz dowiedzieć się, jak brzmiał poprzedni login innego Użytkownika, zanim ten, dokonał zmiany na nowy. Użytkownicy posiadający Konta Podstawowe, nie mogą zobaczyć zmian historii loginów, oraz samodzielnie ich zmieniać. 19. Uzyskujesz prywatny Support Administratora Głównego. Na wypadek problemów z kontem, lub innych nieprzewidzianych zdarzeń, możesz pominąć Dział Zgłoszeniowy i napisać prywatnie do Administratora Głównego, który rozwiąże Twój problem. 20. Tylko Użytkownicy VIP, mogą ignorować wybrane fora. Nie chcesz przeglądać działów które Cię nie interesują? Nie chcesz być informowany o postach w tych działach, widzieć ich w wynikach wyszukiwania, w wynikach treści nieprzeczytanych? Nic prostszego, zignoruj wybrane forum! W każdej chwili, w Ustawieniach Konta, możesz zaprzestać ignorowania wybranych treści.

   Podstawową zaletą Konta VIP, jest przede wszystkim brak jakichkolwiek limitów komunikacji prywatnej, oraz dostęp do usługi ZK Czat w trybie „Business”, czyli 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli planujesz umawiać się na spotkania i dużo rozmawiać z ludźmi, zamów konto VIP, ponieważ w takim przypadku to podstawowe, może okazać się niewystarczające. Koszt roczny konta VIP, to 149 PLN. Koszt półroczny, to 129 PLN. Jak opłacić konto VIP? Zarejestruj nowe konto na Cuckold Forum, a następnie już będąc zalogowanym, wyślij zgłoszenie do Działu „Pomoc&Aktywacja”, wybierając Departament dotyczący Aktywacji Konta VIP. Szczegóły, takie jak bankowe dane do przelewu, otrzymasz po wysłaniu stosownego zgłoszenia.

   Nie przechowujemy żadnych załączników w systemie. Jeżeli publikujesz załączniki w tematach na forum lub w rozmowach prywatnych i chcesz usunąć te załączniki, zgłoś do usunięcia treści w których te załączniki zostały umieszczone za pomocą Działu Pomoc & Aktywacja, lub usuń te treści samodzielnie o ile posiadasz uprawnienia do wykonania tej akcji. Szczegóły dotyczące uprawnień, znajdziesz w Regulaminie Forum oraz w specyfikacji Kont Podstawowego i Konta VIP. Przypominamy że wszystkie załączniki są automatycznie usuwane z chwilą usunięcia treści w której zostały umieszczone i nie są przechowywane w żadnym innym miejscu.

   KONTO PODSTAWOWE

   Razem z Kontem Podstawowym, otrzymujesz Konto VIP na okres 4 dni po wniesieniu opłaty oraz po dokonaniu wyboru Preferencji. W ramach konta podstawowego, zyskujesz: Nielimitowany dostęp do wszystkich Forów Dyskusyjnych. Możesz usuwać swoje tematy z działów chronionych za pośrednictwem Moderatorów w dedykowanych Działach Zgłoszeniowych.

   Możesz wysyłać nowe wiadomości prywatne do określonego limitu pojemności skrzynki, wynoszącej 10 wiadomości prywatnych. Nie możesz samodzielnie usuwać wiadomości ze swojej skrzynki. Nie możesz edytować oraz usuwać odpowiedzi wysłanych w rozmowach prywatnych. Nie posiadasz dostępu do funkcji raportowania statusu odczytywania wiadomości prywatnych. Po przekroczeniu limitu 10 wiadomości, możesz w dalszym ciągu i bez limitów wysyłać, oraz otrzymywać odpowiedzi na te wiadomości które posiadasz w skrzynce. W dalszym ciągu możesz otrzymywać nowe wiadomości od Użytkowników VIP, dla których Twój limit jest nieistotny. Inni Użytkownicy posiadający Konta Podstawowe, nie będą mogli wysłać nowej wiadomości do Ciebie. Przysługuje Ci zgłoszenie w Dziale Pomoc & Aktywacja za pomocą którego możesz usunąć wszystkie wiadomości i zapoczątkować limit od nowa. Na życzenie, możemy pozostawić w Twojej skrzynce wyłącznie rozmowy grupowe do których Cię zaproszono, w których udzielają się minimum 3 osoby. Zgłoszenie dotyczące usunięcia wszystkich przechowywanych wiadomości prywatnych, możesz wysłać raz na 30 dni.

   Możesz bez limitów korzystać z ZK Czatu Publicznego na stronie głównej. Możesz korzystać z ZK Czatu Prywatnego wyłącznie w trybie weekendowym. Nie możesz usuwać swoich rozmów z ZK Czatu Prywatnego. Nie możesz usuwać oraz edytować swoich odpowiedzi wysłanych w rozmowach na ZK Czacie Prywatnym. Posiadasz nielimitowany dostęp do Galerii Dodatkowych Użytkowników. Możesz wysyłać „Zaczepki” Użytkownikom. Założyć 1 Blog w systemie Blogowym i w pełni nim zarządzać. Sprawdzać wpisy w systemie weryfikacji ASWU Użytkownika. „Zareagować” na 10 akcji na forum w ciągu doby. Zmieniać swoje Preferencje w systemie wniosków.

   Cuckold Forum, znane jest od lat z organizacji udanych imprez zlotowych. Spotykamy się między innymi w Krakowie na corocznej imprezie cyklicznej, a także w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach gdzie znajdują się większe „ośrodki” naszej społeczności. Jakby tego było mało, jest jeszcze niezliczoną ilość prywatnych wydarzeń Użytkowników, których nie sposób już zliczyć. Użytkownicy naszej społeczności zżywają się ze sobą. Istniejemy przecież od 2007 roku i w roku 2017, świętowaliśmy swoje 10 lecie istnienia. Aby uczestniczyć w Zlotach, wystarczy Ci zarejestrowane i opłacone Konto Podstawowe.

   Zaletą Konta Podstawowego, jest niewielki koszt jego rejestracji oraz fakt, że ta opłata jest jednorazowa. Płacisz raz, korzystasz cały czas. Jednorazowa opłata za Konto Podstawowe, to tylko 96 PLN. Jak opłacić konto Podstawowe? Zarejestruj nowe konto na Cuckold Forum, a następnie już będąc zalogowanym, wyślij zgłoszenie do Działu „Pomoc&Aktywacja” wybierając Departament dotyczący Aktywacji Konta Podstawowego. Szczegóły, takie jak bankowe dane do przelewu, otrzymasz po wysłaniu stosownego zgłoszenia.

   Jeżeli jesteś Osobą wymagającą usług na najwyższym poziomie, lub planujesz umawiać się na spotkania i dużo rozmawiać z ludźmi, zamów konto VIP, ponieważ w takim przypadku Konto Podstawowe, może okazać się niewystarczające. Pamiętaj, że w ramach Konta Podstawowego nie możesz używać wielu dedykowanych funkcji, dzięki którym funkcjonowanie na forum jest o wiele prostsze i bardziej przyjemne. Ponadto Twoje Konto Podstawowe, jest obłożone limitami komunikacji prywatnej które w kluczowym momencie, mogą okazać się przeszkodą do nawiązania atrakcyjnej znajomości.

   Nie przechowujemy żadnych załączników w systemie. Jeżeli publikujesz załączniki w tematach na forum lub w rozmowach prywatnych i chcesz usunąć te załączniki, zgłoś do usunięcia treści w których te załączniki zostały umieszczone za pomocą Działu Pomoc & Aktywacja, lub usuń te treści samodzielnie o ile posiadasz uprawnienia do wykonania tej akcji. Szczegóły dotyczące uprawnień, znajdziesz w Regulaminie Forum oraz w specyfikacji Kont Podstawowego i Konta VIP. Przypominamy że wszystkie załączniki są automatycznie usuwane z chwilą usunięcia treści w której zostały umieszczone i nie są przechowywane w żadnym innym miejscu.

   PREFERENCJE

   Na naszym Forum, uczestnicy dzielą się na Grupy, dzięki którym określane są ich seksualne Preferencje. Wybór odpowiednich Preferencji, to jeden z najważniejszych elementów rekrutacji nowych Użytkowników. Pamiętaj że określając Preferencje, określasz siebie samego lub siebie samą. Ustawienia te, nie dotyczą poszukiwanych osób. Jeżeli nie posiadasz jeszcze żadnych preferencji, lub Twoje Preferencje są niezgodne z opisanymi tutaj zasadami i po przeczytaniu tego poradnika uznasz że chcesz należeć do innej Grupy, przejdź do Automatycznego Systemu Zmiany Grup. Pamiętaj o tym że do Grup Preferencji, dopuszczani są wyłącznie Ci Użytkownicy którzy dokonali opłaty aktywacyjnej za swoje konto.

   Każdy Użytkownik, widzi tylko te Grupy Preferencji, do których może aplikować. Dla przykładu, będąc w Grupie „Kochanek”, nie zobaczysz aplikacji do Grup dla Pań, oraz Par. Administratorzy, Moderatorzy Globalni oraz Użytkownicy VIP w ogóle nie widzą zakładki „Ustaw Preferencje” w Menu Głównym ZK Forum, i nie mogą w ogóle korzystać z systemu zmiany grup preferencji, w ramach bezpieczeństwa swoich kont i uniemożliwienia popełnienia krytycznego błędu w postaci omyłkowej zmiany Grupy, a co za tym idzie „zdegradowania się” do roli Użytkownika.

   Użytkownicy przebywający w Grupie „Potwierdzony” tuż po zaksięgowaniu płatności, mają możliwość skorzystania z całego systemu i wybrania na start, dowolnej Grupy Preferencji. Proszę jednak pamiętać o tym, że już po dokonaniu pierwszego wyboru, możliwość dalszych „przesiadek” zostanie ograniczona wedle kryterium „Konto Jednoosobowe dla Panów” , „Konto Jednoosobowe dla Pań” , „Konto Jednoosobowe dla Pań i Panów” oraz „Konto dla Par”.

   Hot Wife- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań. Hot Wife czerpie przyjemność z uprawiania seksu z innymi mężczyznami na oczach, lub za przyzwoleniem i w obecności swojego partnera. Jest kobietą w związku małżeńskim lub partnerskim, żoną lub partnerką Rogacza. Hot Wife, może być również kobietą bez związku, która poszukuje swojego partnera Rogacza. Hot Wife, Poszukuje Kochanka, Bulla, większej grupy Kochanków, bulli lub innej pary lub par, co odbywa się za zgodą oraz wiedzą jej męża, lub partnera- Rogacza. Istnieje możliwość połączenia kont Hot Wife oraz Rogacza w jedno konto Para Cuckold. Dopuszczalna i rozumiana jest jednak na Forum konieczność podziału konta na dwa niezależne od siebie konta. Hot Wife, są traktowane na Forum w sposób szczególny i sposób zwracania się do nich zwłaszcza podczas komentowania wdzięków Pań Hot Wife, jest ściśle określony w Regulaminie Forum. Hot Wife, może być zarówno hetero jak i biseksualna.

   Rogacz- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Mąż lub partner Hot Wife. Rogacz, czerpie przyjemność z oddawania swojej żony lub partnerki innemu mężczyźnie w sposób kontrolowany, za jego zgodą, przy jego aktywnej lub biernej obecności lub zezwala na samodzielne kontakty swojej żony lub partnerki z Kochankami, Bullami lub inną parą lub parami. Może być również samotnym Rogaczem, poszukującym swojej Hot Wife, dzięki której będzie mógł realizować swoje pragnienia dzielenia jej z innym mężczyzną. Rogacz, poszukuje Kochanka, Bulla, lub innej pary dla swojej żony lub partnerki. Istnieje możliwość połączenia kont Rogacza oraz Hot Wife w jedno konto Para Cuckold. Dopuszczalna i rozumiana jest jednak na Forum konieczność podziału konta na dwa niezależne od siebie konta. Rogacz, może być zarówno hetero jak i biseksualny jednak jego kontakty z innymi kobietami, są surowo zabronione przez jego partnerkę z uwagi na pozycję jaką zajmuje w związku. Jeżeli Rogacz przejawia zainteresowania Ultimate, istnieje możliwość późniejszego przeniesienia się do specjalnie przygotowanej Grupy Ultimate Cuckold, w której obowiązują zasady absolutnej dominacji Hot Wife oraz partnerów Hot Wife, nad Rogaczem.

   Ultimate Cuckold- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów, Rogaczy, w której obowiązują zasady dominacji Hot Wife oraz partnerów Hot Wife, nad Rogaczem.

   Para Cuckold- (Konto DLA PAR) Grupa wyłącznie dla Par, złożonych z Hot Wife oraz z Rogaczy, którzy posiadając wyżej opisane Preferencje, chcą łączyć się z Użytkownikami, występują razem pod jednym profilem.

   Para Reverse Cuckold- (Konto DLA PAR) po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do „Konta Jednoosobowego”. Grupa wyłącznie dla Par, złożonych z Cuckqueen oraz z Kochanków, którzy posiadając wyżej opisane Preferencje, chcą łączyć się z Użytkownikami, występują razem pod jednym profilem. Para Reverse Cuckold, jest odwrotnością układu Grupy „Para Cuckold”.

   Kochanek- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Kochanek, czyli „ten trzeci”. Kochanek, jest heteroseksualnym mężczyzną w związku małżeńskim lub partnerskim, jednak jego stan cywilny, nie jest szczególnie ważny, ponieważ żona lub partnerka Kochanka, nie bierze w ogóle udziału w żadnym z układów cuckold, jest osobą nietykalną. Może być również samotnym kawalerem, lub rozwodnikiem. Poszukuje Par Cuckold, lub innych Par, aby wspólnie z nimi realizować ich, oraz własne fantazje i zamierzenia ideologii cuckold. Kochanek, obwarowany jest szczególnymi zasadami. Niedopuszczalne są propozycje Kochanków pod adresem Pań Hot Wife które są aktualnie w związkach, z ofertą spotkań bez wiedzy oraz zgody Rogacza. Oferta taka, jest traktowana jako naruszenie zasad której konsekwencją może być wydalenie z Forum. Wyjątkiem są przypadki samotnych Pań Hot Wife, które mogą wykorzystać Kochanków do spotkań „sam na sam” oraz naturalnie sytuacje, w których Rogacz wyraźnie zezwolił na samodzielne kontakty jego partnerki z Kochankiem.

   Kochanka- (Konto JEDNOOSOBOWE) Po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do Grupy „Konta Pary”. Grupa dla Pań. Kochanka czerpie przyjemność z uprawiania seksu z innymi mężczyznami lub Parami. Jest kobietą wolną, jednak może znajdować się w związku małżeńskim lub partnerskim, jednak jej stan cywilny, nie jest szczególnie ważny, ponieważ mąż lub partner Kochanki, nie bierze w ogóle udziału w żadnym z układów cuckold, jest osobą nietykalną. Kochanka, poszukuje Pary, innego Kochanka, Bulla, lub chce przyłączyć się do większej grupy osób. Kochanka, może być zarówno hetero jak i biseksualna.

   Bull- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Bull, jest połączeniem Rogacza i Kochanka. Posiada podwójne Preferencje. Bull, jest Panem w związku Małżeńskim, lub partnerskim z kobietą która doskonale zna, lub zdaje sobie sprawę z jego podwójnych Preferencji i godzi się na to, aby być jednocześnie Hot Wife oraz kobietą która pewnego dnia, będzie musiała podzielić się swoim mężczyzną z inną kobietą lub parą. Bullem, może być również samotny Pan, który poszukuje partnerki, przy której pragnie realizować swoje fantazje oraz zamierzenia ideologii cuckold. Bull, potrafi czerpać przyjemność zarówno z bycia Rogaczem, jak też Kochankiem a zmiana jego Preferencji, może nastąpić w każdej chwili. Bull, może być zarówno hetero jak i biseksualny. Nasze forum jest pod tym względem wyjątkowe i tym rożni się od zachodniego standardu, że w ogóle dopuszczamy podwójne Preferencje w postaci Użytkownika o preferencjach Bull, który na zachodnich forach, jest odpowiednikiem naszej Grupy „Kochanek”.

   Swingers (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupy dla Pań oraz Panów. Samotny Swingers bez względu na płeć, zapisuje się do Grupy „Swingers”. Swingersi preferują przede wszystkim spotkania z radosną wymianą partnerów oraz względnym pominięciem całej trudnej ideologii cuckold. Swingersi, poszukują przede wszystkim podobnych do siebie pań i panów aby wspólnie bawić się seksem w większych grupach.

   Para Swingers (Konto DLA PAR) Grupa dla Par, dla Pana oraz Pani którzy występują razem pod jednym Profilem. Swingersi preferują przede wszystkim spotkania z radosną wymianą partnerów oraz względnym pominięciem całej trudnej ideologii cuckold. Swingersi, poszukują przede wszystkim podobnych do siebie pań i panów aby wspólnie bawić się seksem w większych grupach.

   BDSM- D- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań oraz Panów o preferencjach dominujących. Społeczność BDSM, tworzona przez ludzi poszukujących magii seksu, bondage, fetish, dominacji i uległości. Ze względu na charakter naszego Forum, nie poświęcamy zbyt wiele miejsca oraz uwagi tej Grupie. Jednak członkowie BDSM, mają również możliwość wyrażania swoich poglądów na naszym Forum.

   BDSM- U- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań oraz Panów o preferencjach uległych. Społeczność BDSM, tworzona przez ludzi poszukujących magii seksu, bondage, fetish, dominacji i uległości. Ze względu na charakter naszego Forum, nie poświęcamy zbyt wiele miejsca oraz uwagi tej Grupie. Jednak członkowie BDSM, mają również możliwość wyrażania swoich poglądów na naszym Forum.

   Cuckqueen- (Konto JEDNOOSOBOWE) Po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do Grupy „Konta Pary”. Grupa dla Pań. Cuckqueen jest odwrotnością klasycznego cuckoldu, czerpie przyjemność z faktu, że jej Partner uprawia seks z innymi kobietami na jej oczach, lub za jej przyzwoleniem. Jest kobietą w związku małżeńskim lub partnerskim, Żoną lub Partnerką Kochanka. Cuckqueen, może być również kobietą bez związku, która poszukuje swojego Partnera, by wraz z nim, realizować się jako Cuckqueen.

   SOCIAL STREAM

   Wygodne wyszukiwanie zawartości, to podstawowa funkcja każdego nowoczesnego Portalu Społecznościowego. Podobnie jest też u Nas. Otrzymujesz dostęp do Streamu, czyli dynamicznie aktualizowanego wyszukiwania zawartości w ramach „Nieprzeczytanej Zawartości”.

   Pamiętaj że każdy nowy Użytkownik, który zarejestruje się i opłaci minimum Konto Podstawowe, uzyskuje w ramach tego konta, czterodniową, pełną subskrypcję VIP, na takich samych prawach dostępu, jakie posiadają Użytkownicy, którzy wybrali ten plan docelowo. Możesz zatem wypróbować VIP Konto, zanim zdecydujesz się „przesiąść” na wyższe możliwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zarejestrować i opłacić Konto Podstawowe lub Konto VIP, skorzystaj ze stosownych zakładek tego Poradnika.

   REGULAMIN OGÓLNY FORUM ORAZ ŚWIADCZENIA USŁUG

   PORTALU CUCKOLDPLACE.PL

   1. Na Forum, mogą przebywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Wszelkie materiały które publikujesz na tym forum, mogą zawierać opisy oraz pliki audiowizualne przedstawiające wyłącznie osoby pełnoletnie. Materiały nie spełniające standardów naszej społeczności, zostaną usunięte bezzwłocznie w chwili wykrycia ich przez ekipę Administracyjną. Jeżeli nie masz ukończonego 18 roku życia, natychmiast opuść to Forum i zaprzestań w tym momencie procesu rejestracji lub, jeśli jesteś Użytkownikiem niezarejestrowanym, zaprzestań odwiedzania i przeglądania tego Forum. To Forum zawiera treści erotyczne dozwolone wyłącznie od 18 roku życia. Użytkowanie Forum w tym pierwsze logowanie, oznaczają akceptację wszystkich postanowień Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

   2. Każdy Użytkownik, który ŚWIADOMIE łamie ten Regulamin podlega karze ograniczenia funkcjonalności konta a w uzasadnionych przypadkach konto Użytkownika zostanie zbanowane. Poprzez świadome łamanie Regulaminu, rozumie się publikowanie treści, lub określone zachowanie się Użytkownika na Forum wraz z odniesieniem iż jest świadomy łamania zasad tego Regulaminu oraz nieuchronności kary. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   3. Należy dobrze zapoznać się z tematyką działów. Tworzenie nadmiernej ilości treści nie dotyczących tematu danego forum, może spowodować usunięcie tych treści przez Moderatorów bez uprzedzenia Użytkowników o tym fakcie. W uzasadnionych przypadkach, funkcjonalność konta Użytkownika, może zostać ograniczona. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   4. Każdy Użytkownik po zarejestrowaniu nowego konta, potwierdzeniu adresu email zostaje automatycznie przeniesiony do grupy, wymagającej aktywacji. Ponadto, każdy Użytkownik który znajduje się w grupie wymagającej aktywacji, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności minimum konta podstawowego, wnosi składkę na utrzymanie serwera. Specyfikacja dostępnych kont, znajduje się w Przewodniku Cuckoldplace.PL Administrator Główny jednocześnie informuje, że specyfikacja limitów dla Użytkowników posiadających Konta Podstawowe, może ulegać zmianie i nie jest specyfikacją gwarantowaną przez cały okres użytkowania konta. Wszyscy Użytkownicy przebywający w grupie wymagającej aktywacji, nie są zobowiązani do podejmowania jakichkolwiek działań, podawania jakichkolwiek danych osobowych oraz wnoszenia składki. Konta Użytkowników, którzy nie wnieśli składki w 14 dniowym terminie od momentu rejestracji, są usuwane.

   5. Z chwilą wniesienia składki, każdy Użytkownik zostaje przeniesiony do Grupy „Potwierdzony”. Z Grupy tej zobowiązany jest w ciągu 4 dni dokonać wyboru Grupy Preferencji, co stanowi czynność obowiązkową. Po dokonaniu wyboru, aktywowana jest na próbny okres subskrypcja VIP, wynosząca 4 dni, lub w przypadku uiszczenia wyższej składki na utrzymanie serwera, na okres 181 lub 366 dni. Po tym okresie o ile Użytkownik nie przedłuży działania konta VIP, następuje automatycznie przeniesienie z powrotem do Grupy Konta Podstawowego. Pamiętaj że dokonując wyboru Grupy Preferencji, określasz lub określacie siebie a nie Grupę osób poszukiwanych. Administrator wymaga poprawnego określenia swojej Grupy Preferencji w tym kroku, jednocześnie informując że nie będzie można później dokonać zmiany konta określanego jako „Konto Jednoosobowe” w konto „Pary” oraz na odwrót. Użytkownicy, którzy wykorzystali już możliwość dokonania pierwszego wyboru z Grupy „Potwierdzony” mogą przenosić się później do Grup w systemie Preferencji wyłącznie w obszarze kont „Jednoosobowych” lub „Kont Pary”.

   6. Surowo zabrania się, dokonywania zmian kosmetycznych Profilu, które zostało na wstępie określone jako „Jednoosobowe” mających na celu postrzeganie konta „Jednoosobowego” jako „Konto Pary” i poprawianie danych w ten sposób jest niedopuszczalne . Administrator Główny informuje ponadto, że tak zmodyfikowany Profil, nie uprawnia Użytkownika do zgłoszenia dwóch osób na liście zlotowej oraz nie przysługuje prawo do rozdzielenia „Konta Pary” na dwa „Konta Jednoosobowe” opisane w PKT 7 Regulaminu Forum. Z chwilą gdy Administrator Główny, lub Junior Administrator odnajdą konto na którym stwierdzono wyżej wymienione modyfikacje, wzywają jednorazowo Użytkownika do przywrócenia właściwych opisów. Jeżeli Użytkownik nie zmodyfikuje swojego Profilu w wymaganym czasie, Administrator Główny lub Junior Administrator, mają prawo samodzielnie przywrócić właściwe opisy, oraz ograniczyć funkcjonalność takiego konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   7. Użytkownikom, posiadającym „Konto Pary” przysługuje możliwość rozdzielenia konta, na dwa „Konta Jednoosobowe” po upływie minimum sześciu miesięcy od momentu opłacenia Konta Podstawowego, lub Konta VIP.

   8. 7. Użytkownikom będącym w parze, lecz posiadającym osobne „Konta Jednoosobowe” przysługuje możliwość scalenia konta, w jedno „Konto Pary” po upływie minimum sześciu miesięcy od momentu opłacenia Kont Podstawowych, lub Kont VIP.

   9. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania forum, można umieszczać wyłącznie w sekcji Pomoc, departament „Pytania Dotyczące Forum”. Zabrania się podejmowania tematów dotyczących funkcjonowania, budowy działów, nakładanych kar lub składek w działach tematycznych forum lub na Shoutbox, chyba że Administrator Główny przedłożył temat do dyskusji na forum publicznym, na Shoutbox, lub udzielił zgody na taką publikację lub wypowiedzi. Niezastosowanie się do tego podpunktu, uprawnia Administrację do nałożenia kary w postaci ograniczenia funkcjonalności konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   10. Zabrania się posiadania dwóch lub więcej kont przez jednego Użytkownika a w przypadku wykrycia próby zarejestrowania nowego konta Użytkownika, gdy wcześniejsze konto zostało zbanowane lub gdy jego funkcjonalność została ograniczona wskutek rażącego złamania postanowień Regulaminu, aktywacja nie zostanie przeprowadzona a w przypadku wykrycia duplikatu konta po jego aktywacji, konto zostanie zbanowane, lub jego funkcjonalność zostanie ograniczona. Nadesłane składki, nie podlegają zwrotowi.

   11. Surowo zabrania się publikowania treści zabronionych przez Polskie Prawo. Zabrania się zamieszczania linków do stron w których Polskie Prawo jest łamane. Ponadto, zabrania się publikowania treści rasistowskich, antypaństwowych, obrażających orientacje seksualne, godność i prywatność Użytkowników forum, spamu, ujawniania loginów, haseł oraz treści za które operator żąda opłaty. Użytkownicy którzy nie zastosują się do tego podpunktu będą ukarani ograniczeniem funkcjonalności konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   12. Wszelkie skargi na Moderatorów, są przyjmowane tylko i wyłącznie w dziale Pomoc, departament „Pytania Dotyczące Forum”. Administrator rozpatrzy wszystkie skargi, które zostały złożone jako prawidłowy i uzasadniony wniosek. Administrator oraz Moderatorzy nie przyjmują wniosków dotyczących żadnych działań za pomocą komunikacji prywatnej oraz jako tematy na publicznym forum. Wszystkie w ten sposób złożone zażalenia, mogą być usunięte bez odpowiedzi i zarówno Administrator jak i Moderatorzy, nie mają żadnego obowiązku odnosić się do tak złożonej skargi. Ponadto, zażalenia złożone w formie publicznego tematu na forum, lub jako wypowiedzi na Shoutbox, są traktowane jak naruszenie Regulaminu Forum, co uprawnia Administratora do ograniczenia funkcjonalności konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   13. Tematy zapoczątkowane przez Użytkowników w niewłaściwym dziale, a sklasyfikowane jako seks ogłoszenia, mogą być bez zapowiedzi przenoszone do działu „Seks Ogłoszenia Cuckold” i zamykane, zgodnie z obowiązującym wewnętrznym regulaminem działu „Seks Ogłoszenia Cuckold” bez dodatkowych konsekwencji. Administracja Cuckoldplace, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za posty powitalne Użytkowników, którzy dokonują nieregulaminowych wpisów.

   14. Tematy zapoczątkowane przez Użytkowników w niewłaściwym dziale, a sklasyfikowane jako niezapowiedziana reklama, mogą być bez zapowiedzi ukrywane lub usuwane przez Administratora lub Moderatorów. Administracja Cuckoldplace, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezapowiedziane posty Użytkowników w charakterze reklamy.

   15. Nazwa Użytkownika oraz tytuł nie może być wulgarny, obraźliwy, nie może być reklamą lub kryptoreklamą, promocją marki, adresem strony www, imieniem i nazwiskiem, rozpoznawalną daną osobową, przypadkową kombinacją cyfr lub liter oraz adresem mail. Ponadto Nazwa Użytkownika oraz tytuł, nie może wskazywać na rangę której Użytkownik na forum nie posiada, np status Administratora, Moderatora. W przypadku gdy Administrator stwierdzi naruszenie tej zasady, może ograniczyć funkcjonalność konta Użytkownika do czasu wyjaśnienia lub modyfikacji konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   16. W przypadku gdy Użytkownik uiści składkę VIP na utrzymanie serwera, wówczas nazwa wyświetlana konta oraz publikowane na forum oraz Shoutbox treści, mogą być promocją marki, reklamą, lub kryptoreklamą, jednak pod warunkiem, że Użytkownik jako reklamy, używa własnego Profilu, publikowanych przez siebie statusów, lub własnych, zapoczątkowanych przez siebie tematów, przez siebie stworzonego bloga lub we własnej Grupie Dyskusyjnej. Zabrania się dopisywania treści o charakterze reklamy do tematów zapoczątkowanych przez innych Użytkowników na forum, na ich blogach, w ich Grupach Dyskusyjnych, lub jako odpowiedzi do publikowanych przez nich statusów. W przypadku gdy Administrator stwierdzi naruszenie tej zasady, może ograniczyć funkcjonalność konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   17. Ze względów bezpieczeństwa oraz w trosce o ochronę danych, surowo zabrania się publikowania zdjęć z widoczną twarzą lub innymi szczegółami które mogą ułatwić rozpoznanie osoby widniejącej na zdjęciu. Zdjęcia, mogą być publikowane wyłącznie w formie ocenzurowanej (zasłona na twarzy) i wyłącznie za zgodą i w pełnej świadomości osoby lub osób na nich widniejących. W przypadku złamania tego podpunktu przez Użytkownika, Administrator lub Moderator, bezzwłocznie usunie zdjęcia bez cenzury, lub zdjęcia opublikowane w oczywisty sposób bez zgody i wiedzy osób na nich widniejących. W niektórych przypadkach, może ponadto ograniczyć funkcjonalność konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   WARUNKI DOTYCZĄCE WŁĄCZANIA, WYŁĄCZANIA ORAZ USUWANIA KONT, ORAZ USUWANIE TREŚCI Z DZIAŁÓW CHRONIONYCH CUCKOLDPLACE.PL

   18. Podmiotem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo danych jest dhosting.pl Sp. z o.o.. Al. Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych z dnia 25.05.2018. Zanim powołasz się na ustawę RODO, najpierw ją przeczytaj. Pamiętaj o tym że nie tylko Użytkownicy, lecz również Administratorzy danych, mają swoje prawa.

   19. Usuwanie konta oraz danych. Użytkownikom przysługuje na żądanie prawo do pełnego usunięcia danych, rozumianych przez rozporządzenie RODO, jako własne dane osobowe. Aby usunąć swoje konto oraz wszystkie dane wynikające z ustawy, za wyjątkiem treści opisanych w punkcie 22 Regulaminu Forum, należy wysłać wniosek do Działu Pomoc. Po usunięciu danych, Administrator przechowuje wyłącznie zanonimizowane treści postów, przypisane do fikcyjnego konta Użytkownika.

   20. Wyłączanie konta z możliwością późniejszego włączenia. W przypadkach, w których Użytkownik nie żąda pełnego usunięcia danych, konta wyłącza się pozostawiając opublikowane na Forum Cuckoldplace treści. Podczas wyłączania konta, ukrywane są dane, które zgodnie z rozporządzeniem RODO, są daną osobową i mogą przyczynić się do rozpoznania Użytkownika. Operacje wyłączenia kont, przeprowadzane są w dziale Pomoc, w departamencie „Chcę wyłączyć swoje konto” oraz za pomocą formularza kontaktowego.

   21. Częściowe usunięcie treści. Użytkownik ma prawo do usunięcia własnych tematów z działów chronionych którymi są „Galerie i Filmy Użytkowników” oraz „Nasze Historie Prawdziwe” bez potrzeby wnioskowania o usunięcie lub wyłączenie konta. W złożonym wniosku wskazuje zakres treści z wyżej wymienionych działów które podlegać mają usunięciu w formie linków do tych treści. Użytkownik który chce usunąć swoją bezpieczną treść, wysyła wniosek do Działu Pomoc, departament „Usuń- Galerie i Filmy” oraz „Usuń- Historie Prawdziwe”.

   22. Akceptując niniejszy Regulamin oświadczasz, że wszelkie roszczenia dotyczące żądania edycji lub usunięcia treści przesłanych w wiadomościach prywatnych do innych Użytkowników, możesz kierować wyłącznie do tych Użytkowników, którzy byli adresatami tych treści. Jednocześnie przypominamy, że treści przesyłane drogą prywatną są treściami poufnymi. Administratorzy oraz Moderatorzy, nie ingerują i nie będą ingerować w treści prywatne Użytkownika na żądanie innego Użytkownika.

   23. Wszystkie wysłane przez Użytkownika załączniki do postów opublikowanych na forum publicznym, są automatycznie usuwane z chwilą wykasowania tych treści z forum przez Moderatorów lub Administratorów.

   24. Konta które wcześniej zostały całkowicie usunięte na żądanie, nie podlegają ponownemu włączeniu, wskutek braku jakichkolwiek zachowanych danych logowania.

   25. Ponowne włączenie wcześniej wyłączonego konta. Użytkownik, który nie zdecydował się na pełne usunięcie danych a jedynie złożył wniosek dotyczący wyłączenia jego konta, i wysłał wniosek dotyczący ponownego włączenia tego konta, uiszcza opłatę w wysokości 3- krotnej stawki aktywacji konta podstawowego. Jeżeli wyłączone konto, było kontem VIP, Użytkownik bezpowrotnie traci prawo do nabytych wcześniej usług. Ponownie włączone konto, będzie kontem podstawowym. Aby ponownie uruchomić usługi VIP, należy je ponownie wykupić.

   26. Użytkownik którego konto zostało na forum zbanowane, może rozporządzać swoimi danymi jak opisano w Regulaminie w punktach 20 – 23 Regulaminu Forum, wykorzystując do kontaktu z Administratorem Głównym „Formularz kontaktowy” dostępny dla Użytkowników niezalogowanych. Ze względów bezpieczeństwa oraz w trosce o prawidłowe rozpatrywanie zgłoszeń, Administrator rozpatrzy wyłącznie te wnioski mail, które zostały wysłane za pomocą tego samego adresu mail, który został zadeklarowany w Profilu zbanowanego Użytkownika. Administrator Główny rozpatrzy bezzwłocznie wszystkie wnioski przesłane tą drogą.

   27. Nie przyjmuje się wniosków dotyczących wyłączania kont, usuwania kont oraz usuwania danych, zgłoszonych przez Użytkownika w imieniu innego Użytkownika. Wnioski tego typu, mogą być składane wyłącznie osobiście w dziale Pomoc. Administracja Cuckoldplace, nie rozpatruje i nie odpowiada na wnioski które zostały wysłane w sposób nieprawidłowy lub wysłane przez Użytkownika, którego dane nie dotyczą.

   WARUNKI DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA NA FORUM ZE WZGLĘDU NA PRZYNALEŻNOŚĆ DO GRUPY PREFERENCJI.

   28. Obowiązuje całkowity zakaz publikowania negatywnych a w szczególności uznanych za obelżywe, komentarzy w Galeriach Pań, oraz odnoszące się do ich wypowiedzi w pozostałych działach na Cuckoldplace które opublikowała Pani lub inni Użytkownicy w jej imieniu. Nie zastosowanie się do tego podpunktu, skutkuje ograniczeniem funkcjonalności konta, wyłączeniem, trwałym usunięciem lub zbanowaniem konta. Dopuszcza się wyłącznie pozytywne lub neutralne komentarze pod adresem Pań w przedstawiających je galeriach lub opisujących je tematach w pozostałej części forum.

   29. Punkt 28 Regulaminu nie obowiązuje i nie dotyczy sytuacji w której Pani życzy sobie wszelkich komentarzy, dopuszcza komentarze negatywne oraz wulgarne i w sposób jednoznaczny pisze o tym, wystawiając swoje zdjęcia na pokaz lub godzi się w sposób jawny na wulgarne lub negatywne opinie pod swoim adresem.

   30. Zabrania się na wszystkich Forach Cuckoldplace publicznego ujawniania treści prywatnych Użytkowników, publicznego cytowania w całości lub we fragmentach tych treści, publicznych komentarzy dotyczących wszelkich wspólnych działań, zdradzania miejsc pobytu, danych osobowych, bez pozwolenia Użytkownika którego te treści lub dane dotyczą. Nie zastosowanie się do tego podpunktu, skutkuje ograniczeniem funkcjonalności konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   31. Zabrania się na wszystkich Forach Cuckoldplace, poprawiania pisowni Użytkowników przejawiające się jako publiczne zwracanie uwagi w topikach na błędy stylistyczne lub ortograficzne. Nie zastosowanie się do tego punktu, uprawnia Administrację do ograniczenia funkcjonalności konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   32. Wszystkie systemy dodatkowe zainstalowane na forum Cuckoldplace, objęte są tym samym Regulaminem Forum. Wyjątek stanowi fakt samodzielnej administracji i moderacji wpisów, notatek oraz komentarzy przez założyciela bloga lub Grupy Dyskusyjnej.

   33. Administratorzy oraz Moderatorzy, mają takie same prawa do wglądu oraz edycji bloga, Grupy Dyskusyjnej oraz wszelkich innych treści publikowanych na Cuckoldplace jak jego Założyciel, jednak nigdy nie używają tych możliwości bezzasadnie, jedynie w przypadku naruszeń tego Regulaminu. W dalszym ciągu mają prawo usunąć bloga, Grupę Dyskusyjną, notatkę, status temat lub komentarz jeżeli ten narusza Regulamin Forum.

   POSTANOWIENIA DODATKOWE, WYNIKAJĄCE Z NIEDOCHOWANIA WARUNKÓW UMOWY.

   34. Na całej platformie Cuckoldplace zabrania się podczas rejestracji nowych kont oraz logowań do istniejących kont, używania adresów poczty tymczasowej, adresów mail nieistniejących, zablokowanych lub porzuconych. W przypadku stwierdzenia takiego adresu w profilu Użytkownika, Administrator ograniczy funkcjonalność takiego konta. Dokonując zmiany adresu mail w swoim Profilu, upewnij się że podajesz właściwy adres mail. Pamiętaj że operacje na koncie przeprowadzane na podstawie zgłoszeń za pomocą Formularza Kontaktowego i zlecane tą drogą zgłoszenia, są możliwe do przeprowadzenia wyłącznie za pomocą adresu mail, który jest zadeklarowany w koncie.

   35. Użytkownicy, którzy posiadając na Forum aktywne Konto Podstawowe wysłali wniosek do Działu Pomoc departament „Aktywacja VIP Konta” zamówienie dotyczące VIP Konta, a następnie nie zrezygnowali lub nie zrealizowali płatności w określonym w odpowiedzi terminie, oraz Użytkownicy, którzy dopisali się poprzez zgłoszenie do listy Uczestników Zlotu i otrzymali dane do opłacenia składki zlotowej a następnie nie zrezygnowali z uczestnictwa w określonym terminie lub nie opłacili tej składki, tracą możliwość korzystania z usługi ZK Czat w Trybie Weekendowym, tracą możliwość opróżnienia swojej skrzynki wiadomości prywatnych za pomocą Działu Zgłoszeniowego „Usuń całą zawartość skrzynki PW” oraz otrzymują negatywny wpis do bazy ASWU (Automatyczny System Wiarygodności Użytkownika forum Cuckoldplace) informujący o przebiegu zdarzenia. Ponadto Użytkownicy, posiadający na swoich kontach negatywne wpisy w bazie ASWU wynikające z braku zrealizowanych zamówień, tracą możliwość uczestnictwa w oficjalnych imprezach zlotowych organizowanych na Cuckoldplace. Ograniczenie dostępu do funkcji ZK Czat W Trybie Weekendowym, ograniczenie możliwości opróżnienia całej zawartości skrzynki PW  oraz negatywny wpis ASWU pozostaną utrzymane do czasu naprawienia powstałej szkody. Naprawienie szkody, odbywa się poprzez pokrycie kosztów niezrealizowanego zamówienia.

   WARUNKI DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA KONT VIP ORAZ DODATKOWYCH USŁUG WYNIKAJĄCYCH Z POSIADANEJ SUBSKRYPCJI VIP.

   36. Administracja dołoży wszelkich starań, aby funkcjonowanie kont VIP odbywało się bezawaryjnie. Użytkownicy VIP, mają pierwszeństwo zgłoszeń i nie obowiązuje ich dział Pomoc. Mogą używać do zgłaszania swoich problemów kanałów wiadomości prywatnej z Administracją. Zgłoszenia Użytkowników z aktywnym VIP, są rozpatrywane priorytetowo z pominięciem kolejki zgłoszeń.

   37. Właściciele kont VIP, jako jedyni, uprawnieni są do publikowania ogłoszeń o charakterze reklamy, komercyjne (np płatny sex) lub ogłoszeń nie związanych z działalnością forum, w dziale ogłoszeń, na swoich blogach, swoich grupach dyskusyjnych, oraz w publikowanych przez siebie statusach.

   38. W przypadku poważnych naruszeń Regulaminu, takich jak rozsyłanie spamu na forum publicznym lub poprzez kanały komunikacji prywatnej, rozsyłania gróźb karalnych, wulgarnych komentarzy pod adresem Użytkowników, w szczególności Hot Wife, w przypadku podważania kompetencji działań Administracji, zdradzania publicznie poufnych informacji wynikających z korespondencji prywatnej oraz innych poważnych naruszeń będących jawnym atakiem na społeczność Cuckoldplace lub zawarte na tym forum treści, Administracja ma prawo wyłączyć wszystkie opcje VIP Użytkownika i ograniczyć funkcjonalność jego konta, a w uzasadnionych przypadkach, zbanować konto Użytkownika. W przypadku zbanowania konta, nie przysługuje Użytkownikowi VIP prawo do żadnych roszczeń za wyjątkiem zgłoszeń dotyczących usunięcia danych. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

   39. Przemyśl decyzję dotyczącą wyłączenia lub usunięcia konta. W każdym z przypadków, gdy złożony oraz zrealizowany zostanie wniosek dotyczący wyłączenia konta, status VIP, zostaje bezpowrotnie utracony. Nawet w przypadku ponownego włączenia Twojego konta, będzie ono kontem Podstawowym. Wniosek dotyczący wyłączenia lub usunięcia konta, możesz wycofać do czasu, kiedy nie zostanie on jeszcze zrealizowany.

   40. Na platformie Cuckoldplace, w ramach Promocji, istnieją trwałe konta VIP dla ograniczonej grupy Użytkowników, którzy opłacili składki na utrzymanie serwera do dnia 31 Grudnia 2014 roku, usługi te zostały włączone odręcznie, lub zostały przyznane jako nagroda w konkursie. Trwałe konta VIP, podlegają takim samym zapisom Regulaminu, jak wszystkie inne konta Użytkowników na Forum Cuckoldplace. Usługa Trwałego Świadczenia Usług VIP, świadczona jest maksymalnie 5 lat od daty wniesienia opłaty aktywacyjnej.

   41. Jeśli nie wygasł czas świadczenia usługi wykazany w punkcie 40 Regulaminu, Trwałe konto VIP traci ważność w przypadku gdy Użytkownik zażądał usunięcia lub wyłączenia swojego konta, wziął udział w konkursie, a następnie zażądał usunięcia treści będącej podstawą do przyznania nagrody, w inny sposób znacząco ograniczył zawartość merytoryczną forum, przejawiającą się jako żądanie usunięcia wcześniej publikowanych galerii lub historii prawdziwych i treści te zostały na żądanie usunięte, lub nie dopełnił obowiązku wynikającego z terminowego uregulowania składki na utrzymanie serwera, wynikającej z zamówienia VIP konta dla innego Użytkownika. W tak stwierdzonych przypadkach, Administrator Główny, zamienia usługę bezterminowego świadczenia, na usługę VIP z pozostałym okresem 4 dni.

   SKRÓCONE WARUNKI UCZESTNICTWA W OFICJALNYCH ZLOTACH

   42. Na Forum Cuckoldplace, organizowane są oficjalne imprezy, zwane Zlotami. Organizatorzy, dołożą wszelkich starań, aby Zloty przebiegały sprawnie, bez zakłóceń oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem Zlotu.

   43. Organizatorami Oficjalnych Zlotów, mogą być wyłącznie uznani przez Administrację, autoryzowani i sprawdzeni Użytkownicy.

   44. Skarbnikiem każdej oficjalnej imprezy Zlotowej, jest wyłącznie Administrator Główny, który po ustalonym terminie, rozlicza zgromadzone środki z Organizatorem Głównym Zlotu.

   45. Jeżeli Organizator Zlotu nie określi daty do której Użytkownicy rezygnujący z uczestnictwa w zlocie mogą otrzymać zwrot wpłaconych środków pieniężnych tytułem uczestnictwa oraz zakwaterowania, przyjmuje się że wszystkie wpłaty, są bezzwrotne. Tak zgromadzone środki, służą do rozliczenia Organizatora w kwestii bazy noclegowej oraz wyżywienia Uczestników Zlotu.

   46. Użytkownicy którzy zrezygnowali z uczestnictwa w Zlocie, nie mogą ponownie wnioskować o uczestnictwo w tym samym Zlocie z którego zrezygnowali, nie mogą wskazywać osób, które zajmą ich miejsce. Rezygnacja jest nieodwołalna. Rezygnacje, przyjmuje się w korespondencji prywatnej z Organizatorami Zlotu oraz w temacie zlotowym.

   47. Prywatne rozliczenia między Użytkownikami – Uczestnikami Zlotu, pozostają wyłącznie w kwestii Użytkowników. Organizatorzy Zlotu, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niewywiązywanie się z prywatnych umów, dotyczących prywatnych rozliczeń. Użytkownicy biorący udział w Zlocie, nie mogą domagać się od Organizatorów Zlotu, zwrotu kosztów, poniesionych tytułem innych Użytkowników w ramach ich prywatnych rozliczeń.

   POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

   48. Taryfikator punktów karnych, opublikowany w Dziale „Ostrzeżenia” Forum Cuckoldplace, jest integralną częścią Regulaminu Forum.

   49. Wszystkie kwestie sporne które nie zostały objęte tym Regulaminem, rozpatruje Administrator Główny w departamentach zgłoszeń Działu Pomoc, lub za pomocą formularza kontaktowego.