Bardzo młody Kochanek, dojrzała Kochanka - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Zouza

Bardzo młody Kochanek, dojrzała Kochanka

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie dużo mam propozycji od bardzo młodych facetów. Aż mi niezręcznie!

Jak się Panie, Panowie zapatrujecie?

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego by nie? Często spotyka się odwrotną różnicę wieku, a niby mamy równouprawnienie ;) Zaznaczam jednak, że z racji mojego wieku i statusu opinia ma charakter bardzo subiektywny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego ci niezręcznie?? :zdziwko:

Powinnaś być zadowolona,że masz branie u młodych facetów.

Bierz,korzystaj,konsumuj :D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak byłem młody byłem bardzo za. Sam szukałem takich proporcji. Bycie ze starszą kobieta bardzo mi imponowało, dowartościowywało a i dopingowało do...choćby szybszych ruchów frykcyjnych. Teraz, gdy się postarzałem wolę proporcje odwrócone i teraz bycie z młodszą kobietą mi imponuje, dowartościowuje i dopinguje do...szybszych ruchów frykcyjnych. :dobre:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piorunie, no jakoś b. młodzi mnie nie kręcą i już. :P

Zdarzały się przypadki, ale jednak.............

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piorunie, no jakoś b. młodzi mnie nie kręcą i już. :P

Jeżeli do moich drzwi,zapukałaby 18 latka,to nie pogardziłbym niewiastą :redevil:

W zasadzie,kobieta w każdym wieku jest dla mnie atrakcyjna,no może prawie :->

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że młody facet podświadomie lub świdomie, może traktować starszą od siebie kobietę jak wyjątkowe trofeum - przepraszam za tak mało zgrabne porównanie. Mogą myśleć "taka seksowna kobieta, może mieć każdego, a to właśnie mnie wybrałą. To ja Ją miałem." Jest się czym chwalić. :/

Możliwe, również że mają nadzieję spełnić bardziej wyuzdane praktyki, których się naogldali. Młodziutkie dziewczyny ciężej namówić do czegoś takiego.

Z mojego doświadczenia wynika podobnie.

Teraz zmieniłem sposób postrzegania, ale nie preferencje.

Dziewczęta dużo młodsze ode mnie wcale mnie nie pociągają, lub prawie wcale ;)

Wybaczcie ale nie chcę pisać elaboratu. I liczę, że potrafiłem napisać to w miarę zrozumiale.

Jeżeli do moich drzwi,zapukałaby 18 latka,to nie pogardziłbym niewiastą :redevil:

Ja również, nakarmił, wysłał do łazienki i położył bym taką w osobnym pokoju, podobnie jak Dodę, Sieiwc itp.

Ewa Kasprzyk, uuuuu.... to już zupełnie inna bajka ;)

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również, nakarmił, wysłał do łazienki i położył bym taką w osobnym pokoju, podobnie jak Dodę,

No co ty,Dodą byś pogardził :zdziwko: Przecież ona dawno skończyła 18 lat,a jakie fikołki potrafi robić :lol:

Mi charakter Dody nie odpowiada i na pewno nie wpuściłbym jej do domu :D

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli jej osobą jak i typ. Wszak takiego dobrodziejstwa w naszej Ojczyźnie aż nad to :( samo wyobrażenie tego budzi we mnie wstręt. Co do fikołków to polecam zapoznać zawodową tancerkę lub absolwentkę szkoły baletowej ehhhh :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doda to plastik, mnie zawsze kręciły babki typu Szapołowska, Trybała, A. Korcz, tzw. ryczące czterdziestki. I chociaż one nie zawsze miały po 40 lat, to ja na zawsze właśnie takie je zapamiętałem.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.