"Myszka" pełna spermy kochanka... - Okiem Rogacza - Cuckold Forum Skocz do zawartości
arrek2

"Myszka" pełna spermy kochanka...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :-)

W ziązku z tym że cuckold jest moim ogromnym marzeniem oraz iż mam wizję powstaniai pierwszych moich rogów mam pytanie do Pań jak i Panów.

Czy dobrym pomysłem jest aby pierwsza zdrada mojej żony wyglądała tak że kochanek lub kochankowie strzelają w jej wnętrze co ostatniej kropli a ja poprawiam kiedy skończą?

Marzy mi się żeby wyejść w wymęczoną cipeczkę mojego kwiatuszka pełną cieplutkiej spermy kochanka.

Proszę również o podzielenie się wrażeniami osoby które tego typu doświadczenia mają już za sobą.

Pozdrawiam

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja czytam temat "Muszka..." hehe glodnemu chelb na mysli :P;)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że jest wdrażana. Nie obyło się bez awantury ale już jest łagodniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc jak skończą się awantury i będziesz miał pewność że obydwoje tego chcecie to pomysł fajny i jak najbardziej do zrealizowania. Oczywiście po drodze trzeba jeszcze znaleźć odpowiedniego kochanka ale to już dość proste jest.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę,a raczej jestem pewien że każdy rogacz marzy o czymś takim.Szczęśliwi co tego doświadczyli.Ja niestety jeszcze nie.Mówi się o tym że ktoś lubi ciepłe bułeczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awantury się już skończyły a ja jestem zdecydowany :-) Jak juz napisałem marzy mi się to :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja czytam temat "Muszka..." hehe glodnemu chelb na mysli :P;)

Ja też odrazu skojażyłem Muszka ha ha
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Muszka nam wszystkim w glowie :P

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.