Łykanie spermy - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Skocz do zawartości
kreator

Łykanie spermy

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że warto byłoby poznać punkt widzenia panów. Czy lubią gdy ich partnerki łykają nasienie, no i jaką mają z tego przyjemność. Czy aby nie mają z tego tylko i jedynie swoistą satysfakcję? Może jednak panowie tak naprawdę nie przepadają za takim finałem, może wolą inne zakończenia?

Zapraszam panów do dyskusji, ale i panie mile widziane :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej lubię spuszczać się na twarz,to mnie najbardziej podnieca.

Chociaż miałem przyjemność spustu bezpośrednio w gardło,podczas energicznego nadziewania partnerki na mojego fiuta :redevil:

Przeżycie niesamowite,tylko kobieta musi lubić takie zabawy :-P

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście nie lubie gdy kochanek ma chęć skończyć w moim gardle. W moim gardziołku może kończyć przedewszystkim jedna osoba i tu akurat mam problem bo on mało kiedy chce :cry:. Preferuję finał w środeczku :->

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście nie lubie gdy kochanek ma chęć skończyć w moim gardle.

Wiesz Aniulek,to chyba jest za obopólną zgodą :zdziwko:

Nikt,nikogo do niczego nie zmusza.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz Aniulek,to chyba jest za obopólną zgodą :zdziwko:

Czasem pan jest taki "sprytny ", że kończy w ustach a potem mówi- przepraszam, nie dałem rady się wstrzymać, czy inny shit.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby masz rację :poklon: jednak w momencie gdy kochanek spotyka się z odmową to niestety jest już wyczuwalna/odczuwalna zmiana atmosfery.

Jednak sorki, ale standard otrzymuje obligatoryjnie, a wszelkie opcje to musi się wykazać :mrgreen: . Musi również dać coś od siebie. Znaczna większość facetów ogranicza się do tego że daje polizać i załadowanie :oops: , a co ja nie potrzebuję?, też mam sporo do pieszczenia :aua:

Nie napisałam, że nie dopuszczam a jedynie że nie przepadam. Jak znajduje się ktoś kto potrafi postarać się, to jest wszystko możliwe, jestem uległa ale nie przesadnie :-P.

Moje spotkania z kochankami mają głównie na celu żebym wróciła do męża mokra( i to nas kręci), a finał w innym miejscu nie spełnia naszych standardów :redevil:

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem pan jest taki "sprytny ", że kończy w ustach a potem mówi- przepraszam, nie dałem rady się wstrzymać, czy inny shit.

Ja gram czysto i kiedy mam wystrzelić,to krzyczę :redevil:

Tylko ze mną nie jest tak łatwo--długodystansowiec :aua:

Chyba,żeeeeee kobieta ma ssanie jak odkurzacz do zbierania psich kup z trawnika :lach:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram czysto i kiedy mam wystrzelić,to krzyczę :redevil:

Piorunie to akurat daje się wyczuć, w życiu spotkałam tylko jednego faceta który nie miał żadnych objawów :!:

Chyba,żeeeeee kobieta ma ssanie jak odkurzacz do zbierania psich kup z trawnika :lach:

Zbyt dużego podciśnienia nie może przecież zrobić bo prześcieradło w d... by Ci wlazło :evil:
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się nazywa kamienna twarz,zero objawów :redevil:

Hmm,takich skutków ubocznych,to ja nie chce :facepalm:

Z prześcieradłem w tyłku,to mało sexi :redevil:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm,takich skutków ubocznych,to ja nie chce :facepalm:

Z prześcieradłem w tyłku,to mało sexi :redevil:

E....tam przecież wystarczy dmuchnąć :lach: i efekty uboczne ustępują :indians:

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.