Small pussy - Rogate fantazje - Cuckold Forum Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nigdy nie narzekałem na swoje ":argumenty" ale sporo radości sprawia mi właśnie small pussy, oczywiscie odpowiednio przygotowana.

Jak to jest z Waszymi preferencjami ?

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja kw przypadku facetow "rozmiar ma znaczenie" to podobnie jest u kobiet :)

Wąska i wizualnie ladna cipka potrafi niesamowicie krecaca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Observer

Mam jedną koleżankę, o której nie moge przestać myśleć w tej kategorii. 160cm, 42kg...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daydreamer

Mam jedną koleżankę, o której nie moge przestać myśleć w tej kategorii. 160cm, 42kg...

Uważasz, że mała drobna kobietka na pewno ma wąską cipkę? Otóż nie zakładaj w ten sposób i bynajmniej nie mówię o tych małych kobietkach, bo takową nie jestem... a cipka wąska (przynajmniej była, teraz podobno już nie jest aż tak wąska). Także Panowie - nie sugerujcie się rozmiarem całokształu rozważając o cipkach :)

Ale może inne kobiety się wypowiedzą... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wąska i wizualnie ladna cipka potrafi niesamowicie krecaca...

A jaka jest wizualnie ładna??? :D

Bo wąska to tylko ćwiczenie mięśni Kegla i załatwione! :D

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zouzo :)

Wizualnie ladna to wizualnei ladna :) Jednemu bedzie sie podobala z duzymi wargami a innemu nie :) Ja ma mCi moja droga wyjaśniać co i jak ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No skoro pytam, a pytanie do Ciebie, to liczyłam na odpowiedź.

Pewnie nie byłbyś usatysfakcjonowany odpowiedzią w stylu "ładny kutas, to ładny kutas. Ja mam Ci wyjaśniać?".

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj tak ciasna i wilgotna pussy jak najbardziej, byle nie za mała :D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wytłumaczcie polskimi wyrazami czym jest dla Was ta small pussy? Małe wargi? Wąska szparka? Wszystko na raz?

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kira

Budowa kobiety zewnętrzna nie ma nic wspólnego z jej cipką, tak samo jak u facetów penis

Częściej drobne kobiety mają długi kanał rodny niż te co np mają szerokie biodra ot taka ciekawostka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.