Fantastyczne fantazje - Kobiecym Okiem - Cuckold Forum Skocz do zawartości
MaryRose

Fantastyczne fantazje

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku chciałabym poruszyć temat, który od pewnego czasu zaczął mnie zastanawiać, mianowicie: czy ktoś z tutaj obecnych ma jakąś słabość dotyczącą postaci fikcyjn-ej/-ych? Książki, filmy, gry, anime, komiksy, własna wyobraźnia? Może być o fascynacjach erotycznych i nie tylko. Kogo chętnie zaprosilibyście do zabawy? Co Was w nich szczególnie urzekło? Czy charakter i postępowanie jest równie ważne, co warstwa zewnętrzna? Jak się objawiało Wasze zainteresowanie nimi? A może to sfera, która pozostała za Wami, w sentymentalnej poświacie lat młodzieńczych? Jeśli macie coś do "wyznania" w temacie, zapraszam :P (oczywiście nie tylko kobitki) 

pic related

będziecie mieli namiastkę obrazu moich fantastycznych fantazji, jeśli komuś uda się rozszyfrować mema :P (@Elem nie zgaduje) 

81641142_180530143338535_1761959313267490816_n.jpg.98fc0e30fbd9df2877a062a25bc5df43.jpg

• Lubię 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, napisano:

Kogo chętnie zaprosilibyście do zabawy?

Nie miewam jakiś wybujałych fantazji zajmujących moją głowę, ale 2b z Nier Automaty, Aloy z Horizon Zero Dawn, Mitsuru i Elizabeth z Persony 3 no Tifę z FF VII bym przytulił. Ale też np Lara (Tomb Raider) czy Claire (RE 2) mnie już są dość obojętne.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, napisano:

Ale też np Lara (Tomb Raider) czy Claire (RE 2) mnie już są dość obojętne.

! myślałam, że nie pogardziłbyś panią z Residenta ^^

7 minut temu, napisano:

Elizabeth z Persony 3

ją w sumie też mogłabym zaprosić na lody :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, napisano:

! myślałam, że nie pogardziłbyś panią z Residenta ^^

Wolałbym Jill na ruszcik wrzucić ❤️

1 godzinę temu, napisano:

ją w sumie też mogłabym zaprosić na lody :P 

No i mamy trójkącik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, napisano:

Z lat młodzieńczych to oczywiście, że Lara Croft 😜

Mmm, ten kwadratowy biust :P

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.