Mazowieckie, podobne do Azzun - Hot Miejscówka - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Gentleman_88

Mazowieckie, podobne do Azzun

Rekomendowane odpowiedzi

A co takiego ma w sobie hotel Azzun? Coś z klimatów cuckoldu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, napisano:

Piszesz nie na temat. Myślę że większość zna Azzun i wie.

No ja również  nie wiem czym tam się Azzun wyróżnia. Mógłbyś więc rozwinąć temat.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, napisano:

Zdefiniuj "większość" w tym przypadku. Azzun wygląda mi na kolejny, niczym nie wyróżniający się mazurski hotel typu "spać&wellness".

Jeżeli miałeś bardziej ciekawe doświadczenia w tymże przybytku to podziel się nimi z nami a może ktoś na tej podstawie podpowie ci gdzie jeszcze mógłbyś znaleźć podobne możliwości.

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.12.2019 o 21:37, napisano:

Zdefiniuj "większość" w tym przypadku.

Jak na razie to nikt nie zna Azzun. Też musiałam sprawdzić cóż to za cudo :D

W dniu 4.12.2019 o 21:37, napisano:

Jeżeli miałeś bardziej ciekawe doświadczenia w tymże przybytku to podziel się nimi z nami a może ktoś na tej podstawie podpowie ci gdzie jeszcze mógłbyś znaleźć podobne możliwości.

Autora wywiało, chyba się nie dowiemy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie temat o Azzunie, ale znamy ten hotel bardzo dobrze. Obecnie nie ma tam nic wartego polecenia. Strefa spa, basen i 2 jazcuzzi. Kilka lat temu w Azzunie, w każdy piątek i sobotę między 22:00 a 00:00, było organizowane nagie pływanie, tzn. cała strefa spa była beztekstylna, przygaszone światło, jakieś świece w różnych zakątkach, możliwość zamawiania alkoholu do jacuzzi. Okazjonalnie zdarzały jakieś mniejsze czy większe zabawy w saunach, czy jacuzzi, ale personel dość mocno pilnował "przyzwoitości". Z czasem właściciel przeszedł na ciemną stronę mocy i uznał, że wycofuje się z tego typu wieczorów, więc od tego czasu już tam nie jeździmy, bo nie ma już po co...

On.

• Lubię 3
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie może ktoś polecić jakiś hotel żeby można było się zrelaksować coś jak w Azzunie w dawnych czasach o których pisze SexFans?

Chodzi o mazury ewentualnie mazowieckie czy podlaskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.12.2019 o 21:16, napisano:

Zamiast odpowiadać w ten sposób, trzeba było odpowiedzieć w ten:

5 godzin temu, napisano:

Kilka lat temu w Azzunie, w każdy piątek i sobotę między 22:00 a 00:00, było organizowane nagie pływanie, tzn. cała strefa spa była beztekstylna,

I od razu każdy by wiedział czego szukasz... :)

Raz na jakiś czas w łódzkiej fali są organizowane noce naturystów. Ale to nie mazowieckie:)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukaliśmy swego czasu alternatywy, ale nie ma nic ciekawego w okolicach. Najlepsze co znaleźliśmy, to spa w Kuniowie, tyle że to opolskie. Jak mnie pamięć nie myli to gdzieś na granicy mazowieckiego i kuj-pom, było coś takiego jak "Rancho natura", chociaż wydaje mi się, że działało tylko latem (nie byliśmy osobiście, więc nie mamy zdania)..  Pozostają jeszcze strefy relaksu w swingersklubach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.