Pozdrawiam ze Szczecina - Dział Powitań - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Dreamliner

Pozdrawiam ze Szczecina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Jestem z okolic Szczecina natomiast służbowo i nie tylko udzielam się w całym województwie. Jak pisałem w profilu miałem okazje być i byczkiem i  rogaczem. Aktualnie wracam nabytek byków 😊. Postaram się wrzucić kawałek się do galerii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A witaj. 

11 minut temu, napisano:

Postaram się wrzucić kawałek się do galerii.

Podpowiem, że najwięcej zyskasz wrzucają kawałki do.... dyskusji. 

Baw się tu dobrze i znajdź to czego szukasz

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szef wszystkich szefów ze Szczecina? 😎 Tak czy inaczej witaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co złego to nie my 😄😄😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W razie czego Z cała pewnością znajdziemy jaka przyjemna karę dla każdego ... a do Poznania blisko 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie taka kara jak 😘 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy na pokładzie, Herr Kapitan ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.