Gry, giereczki, gierunie. - ZKF Komputer - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Elem

Gry, giereczki, gierunie.

Na czym gracie?  

31 użytkowników zagłosowało

1. Na czym gracie najwięcej?

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum dopatrzyłem się niedopatrzenia, mianowicie tematu o grach. Czyżby żaden z forumowiczów czy forumowiczek nie spędzał(a) czasu przed PC/konsolą? Żadną? Nigdy?

Ja jestem graczem od czasów gdy chleb kosztował kilka tysięcy złotych. Od kilku lat namiętnie zbieram i chomikuje pudełkowe wersje gier i konsole. Zaraziłem też graniem Mary która zakochała się w Final Fantasy i Mass Effectach.

To jak? Gracie w coś? Ulubione tytuły? Czekacie na coś? Triss czy Yennefer? Zbieramy przed wyruszeniem drużynę czy nie? :)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swojego czasu myślę że przeginałem z grami, teraz tylko na nerwach. Od atari po PC i konsole, dużo utopionych godzin. Swojego czasu nawet książkowe RPG, dużo więcej utopionego czasu ale tu akurat było warto. Ahh, te nocne kampanie, od prostego D&D po Maga, Wampira, dobra polską Neuroshimę. Stare dobre czasy. 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje ulubione gry to wszelkiego rodzaju symulatory, a zwłaszcza te wojskowe/wojenne począwszy od tak kultowego jak GunShip aż po SilentHunter. Chociaż teraz z racji braku czasu grywam baaardzo rzadko. Wolę poczatować na ZK :klaszcze:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z grami u mnie różnie bywa. Na ogół gram w telefonie w gry typu hidden object  np. Spuścizna: Utracona brama, ale szybko je przechodzę więc często robię sobie przerwy.

Na PS4 gram z młodszą w Dragon Age - Inkwizycja i wybrałam sobie postać Qunari kobietę - postać z rogami, bo mi się najbardziej podobała :lach:. Gra ta sprawia mi przyjemność tylko wtedy, gdy młodsza jest obok mnie. Dużo komentujemy podczas gry.  A że ona teraz na studiach w Poznaniu, to i gra leży i czeka na cd.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, napisano:

Wolę poczatować na ZK 

Symulator Cuckold to byłoby coś!

6 minut temu, napisano:

A że ona teraz na studiach w Poznaniu,

Poznań miasto doznań :P

Co do Dragon Age'a to do trójki muszę znów usiąść. Za to jedynkę zaliczyłem z 3 razy, a dwójkę raz. Jedynka chyba najbardziej się skupia na narracji, dwójka bardziej przyziemna i obyczajowa. Inkwizycja cierpi na syndrom gry MMO trochę.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, napisano:

Inkwizycja cierpi na syndrom gry MMO trochę.

Zaczęłam od razu od Inkwizycji, bo swego czasu robiłam dla młodej cosplay Sery i chciałam zobaczyć jak ta postać wygląda w ruchu w grze.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, napisano:

robiłam dla młodej cosplay Sery

Ooo najseksowniejsza postać. A Mary to cosplejerka, co roku na Pyrkonie paraduje w czymś innym :) Niech no tylko tutaj przyjdzie ;]

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaznaczyłem smartfon, ponieważ teraz to już tylko na kibelku... ?

Zaczynałem od katowania na PC strzelanek typu Call Of Duty. CoD2 przeszedłem chyba ze 20 razy ?

Pierwszego Wiedźmina ogarnąłem jedynie dlatego, że jestem fanboyem powieści. A, że jak wiadomo gra nie ma prawie nic wspólnego z książką, to i po następne części nie sięgałem.

W międzyczasie zafascynowałem się polskojęzycznymi MMO RPG. Wtedy królował Metin2, więc do dziś mam do niego sentyment (grałem ostatnio na paru privach i czekam właśnie na otwarcie nowego ? ).

Ale nie mogę powiedzieć, że jestem lub byłem GRACZEM. Pomijając kilkanaście zarwanych nocy w życiu to... taki ze mnie niedzielny klikacz.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, napisano:

A Mary to cosplejerka, co roku na Pyrkonie paraduje w czymś innym :)

Nie byłam nigdy na Pyrkonie, bo nie było okazji, ale w następnym roku to się może zmienić :) 

Jeżdżę na  Magnificony do Krakowa.

A w temacie...

Mam ochotę na Wiedźmina.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.