Moje spotkanie cuckold - Opowiadania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
uwielbiacz

Moje spotkanie cuckold

Rekomendowane odpowiedzi

Zadrżał telefon sms rzut oka na wyświetlacz Jutro zapraszam spotkanie 18 będzie niespodzianka ja i koleżanka . Zaskoczenie Żaneta kształtna brunetka zawsze przyjmowała mnie w towarzystwie męża . On szczupły wysoki szatyn . Szykował Jej stroje na nasze spotkania , pilnował by zawsze były koronki pończochy i wysokie obcasy często siedział z boku i obserwował jak  Jego przebranie pieści moje dłonie widział ile czasu zajmuję się delektowaniem opakowania nim przejdę do słodyczy jego prezentu . Sprawiało mu to ogromną przyjemność . Stąd moje zdziwienie i zaskoczenie jutro dwie hotki pomyślałem będzie ciekawie . 18 dzwonie do drzwi uśmiechnięta Żaneta wita mnie w progu soczystym pocałunkiem cała na biało w koronkowym body na wysokich obcasach  , wygląda nieziemsko a jej zapach wzmaga moje podniecenie Łapie mnie za rękę i ciągnie za sobą z trudem wyskakuje z butów . Przed sypialnia zatrzymuje się odwraca do mnie i zapoznaje z sytuacja . Kotku jak ci pisałam dzisiaj będziesz z dwiema kobietami  stwierdziła podziękuj pięknie Żanetcie i przyssała usta do moich , odpowiedziałem soczystym pocałunkiem wciskając język w jej usta dłońmi objąłem jej krągłe pośladki seksownie obciskane koronkowym wdziankiem . Wtuliłem się cały w jej ciało zapach  perfum potęguje doznania , szal podniecenie uciska mnie w spodniach opieram Ją o ścianę patrząc głęboko w oczy .Jestem już bardzo podniecony . Ośmielony sytuacją szepcze jej w twarz Pragnę cię , szalenie mnie podniecasz  pragnę pieścić cię ustami . Zamknęła mi usta pocałunkiem bym był cicho wessała moją dolną wargę i zagryzła  na tyle mocno ze wróciłem na ziemie  zabolało spojrzałem z wyrzutem w Jej oczy . Delikatnie uśmiechnęła się czas na niespodziankę wsunęła rękę za mój pasek w spodniach i pociągnęła za sobą do sypialni . Nasza nowa przyjaciółka Kasia . W sypialni panował półmrok w jednym miejscu od strony podwójnego łóżka święciła delikatnie lampka nocna po drugiej stronie pokoju w fotelu siedziała kobieta , długie ciemne włosy połyskująca bluzka . Noga na nodze pończochy odkryte aż do koronki szpilki . wyglądała bardzo seksownie . Powoli podnosiła się z fotela . Przywitaj się z Kasią wyszeptała Żaneta delikatnie popychając mnie do przodu  . Kasia wyprostowała się i obciągając w dół zrolowana spódnicę  spojrzała w naszą stronę , teraz ja   z zainteresowaniem spojrzałem w twarz naszej nowej znajomej  i rozpoznałem to maż Żanety  Piotr w peruce satynowej bluzce oraz wysokich obcasach stał przed nami. Przyznam byłem przyjemnie zaskoczony wyglądał bardzo seksownie . Żaneta objęła mnie w pól i skierował w stronę naszej nowej Kasi . To prezent dla ciebie wiem że podniecają Cię koronki a Piotr lubi je zakładać często kochamy się w takich strojach gdy jesteśmy we dwoje .Dziękuję wyszeptałem Jej do ucha nasza Kasia jest naprawdę seksi . Żaneta wtuliła się w naszą dwójkę , ustami dosięgając moich ust wciskając jeżyk po miedzy moje wargi następnie odszukała dłonią mojej dłoni i położyła na pośladku Kasi ,  był jędrny i sprężysty Jej druga ręka była już na drugim pośladku i powoli podciągała spódniczkę w górę . Całując Jej usta macałem tyłek tyłek Kasi , gładziłem dłonią jej wydepilowane nogi podczas gdy druga dłoń masowała tyłeczek Żanety. Koronkowe majtki depilacja i pończochy na  nogach Kasi zrobiły swoje kutas twardniał i cierpiał w spodniach . Przed wejściem obiecałeś mi coś , przypomniała Żaneta i popchnęła mnie na łóżko Połóż się wygodnie i spełnij obietnice szeptała rozpinając mi koszulę  Położyła poduszkę pod moją głowę i dosiadła moich ust twarzą  w kierunku nóg . Jej body  nie miało krocza a jej cipka była mokra i delikatnie rozwarta moje dłonie pieściły seksowne nogi w koronkach a usta złączone z Jej wargami spijały soki podniecenia . Wciskałem język w jej wnętrze by poczuć jeszcze bardziej moją seksowną hotkę , zaczęła się wiercić i ustawiać tak bym językiem sięgał jak najgłębiej w jej wnętrze. W podnieceniu płynęła seksem wprost w moje usta . Kasia w tym czasie zdejmowała mi spodnie idąc na ratunek maltretowanemu kutasowi byłem Jej za to bardzo wdzięczny , wyswobodzony kutas przestał boleć  . W zamian poczułem delikatny dotyk na kutasie To Kasia drażniła go wilgotnym językiem Teraz moja hotka położyła się na mojej klacie wciskając w usta łechtaczkę która wraz z pieszczotami zaczęła się powiększać . Złapałem za pośladki by perełka jej doznań mocniej przylega do moich ust a język zwiększał nasilenie wrażeń  . Poczułem dłoń na moim kutasie i dwa języki liżące łeb mojego huja .  Hotki i rogacza całowali się na moim kutasie , wciskali go sobie w usta  i masowali . Wiele razy obserwowałem ten szalony taniec zmysłowej rozkoszy Gdy hotka zaspakajała mnie ustami a rogacz całował jej oczy lizał twarz i namiętnym szeptem pieścił uszy wzmagając Jej podniecenie .   Obserwowałem w podnieceniu jak patrząc sobie głęboko w oczy wciskają sobie moją fujarę na przemian w usta , jak obciągają kutasa i wymieniają soczyste pocałunki nakręcając się jeszcze bardziej . Teraz to tylko czułem liżąc jej soczystą cipę . Jej ciało zaczęło drgać zrozumiałem dochodzi w moich ustach . A ja czuję Jej skurcze wyprostowana głęboko oddycha  jej ciało faluje . Wtulona w nią Kasia zlizuje podniecenie z Jej twarzy . Zaczyna ją prosić by pozwoliła mu włożyć kutasa do swojej cipki  . Dała Jej szczęście oglądaniem seksem z innym facetem , prosi kochanie chcę by  jego sperma wypełniła Twoje wnętrze chce cię całować gdy dojdziesz na wytrysku napalonego kutasa w moją podniecająca żonę . Jej ciało drży cipa płynie sokami podniecenia kurcząc się i rozkurczając  zmieniony głos po między jękami rozkoszy  prosi by wsadził w Nią Mojego nabrzmiałego kutasa , pragnie by gorącą sperma zalała jej  wnętrze . Całując Ją zdejmuje jej cipę z mojej twarzy , kładzie obok na plecach obiecuje że wejdzie w nią po mnie ona prosi by wsadził w nią mojego huja . Obcieram twarz w poduszkę i instaluję się z napalonym kutasem nad moją hotką jest ogromnie podniecona jeszcze dyszy po niedawnym orgazmie . Patrzę na nią Jej rozmarzone oczy falujące piersi kształtny brzuszek wszystko w koronkach , zgrabne nogi rozłożone na bok i soczysta rozwarta cipa czekająca na mojego napalonego kutasa , jest piękna i podniecająca .Ukląkłem po miedzy Jej nogami Kasia zaczęła masować mojego podnieconego huja , ja powoli opadałem na jej ciało  by Kasia miała czas połączyć nas w jedno ciało . Zbliżyłem łeb do wejścia jej pochwy ręce wkładałem pod jej ramiona  . Kasia zwinnie nasmarowała soki chotki na łbie mojego kutasa i wsunęła czubek do gorącego wnętrza mojej napalonej kochanki . Była tak mokra że opadając na jej ciało kutas  wszedłem w głąb cipy do samego końca , gorąco jej łona rozlało się na mój brzuch . Pełen krwi łeb mojego kutasa uderzył w ścianę tylnej pochwy . Zajęczała z rozkoszy w moje usta ,  wyszeptała w podnieceniu ruchaj mnie do końca , chcę twojej gorącej spermy , palce wplotła w moje włosy i przyciągając głowę do siebie  wbiła usta w moje wargi  . Mój  kutas oszalał  zacząłem uderzać coraz szybciej w jej wnętrze coraz mocniej i coraz głębiej .  Jaj biodra poszły w górę by czuła mnie jeszcze bardziej była głośna a Jej jęk podniecał mnie jeszcze bardziej Jej ciało znów zaczęło podrygiwać , dłonie powędrowały na moje plecy a usta jęcząc i wypowiadając słowa podniecenia błagały o mój orgazm we wnętrzu Jej cipy I odleciałem z jękiem wypaliłem ładunek podniecenia w Jej wnętrze . Fontanna wytrysku strzelała skurczami podniecenia do Jej pochwy objąłem jej ciało jeszcze szczelniej i nie przestając dziko pierdolić mojej oblubienicy trysnąłem jeszcze kila razy wsłuchany w jęki orgazmu  . Gdy wyciągnąłem kutasa  ona wciąż drżała jej brzuch jeszcze falował z  pomiędzy rozłożonych nóg wypływała powoli moja sperma . Kasia już czekał na swoją kolej  z podniesioną sukienką i sterczącym kutasem układał się na Żanecie . Teraz widziałem dokładniej na tle jej białego koronkowego body Kasia wyglądał jeszcze seksownej świecąca czarna bluzka  do bioder na biodrach zwinięta czarna spódniczka z laikry podkreślająca wcięcie w talii a po niżej opięty na górnej części pośladków , podkreślający ich kształtność szeroki pas do pończoch z czarnej koronki Jej nogi otulały czarne połyskujące pończochy z grubymi koronkami  szczelnie wtulonymi w kształtne uda , miała odkryte stopy , szpilki stały tusz przy łóżku . Ten widok budził moje uznanie . Gdy tylko Kasia ulokowała kutasa w  Żanecie jęk rozkoszy wypełnił sypialnie , ich ciała zaczęły dziki pląs nienasyconych kochanków . Sytuacja w której uczestniczyli pobudziła ich tak bardzo jak by nie kochali się od roku . Żaneta jęczała jak by rżnęło ja kilu facetów byli w transie .Na pierwszym fotelu obok moich złożonych starannie spodni leżał  szeroki pasek złożony w pół . To znak dla mnie Kasia prosi o lanie , teraz będzie to lanie  na goły tyłek  Zabrałem pas i wróciłem na łóżko . Hotka i rogacz w jękach rozkoszy byli zajęci sobą . Ukląkłem obok pracującego rytmicznie tyłka  Kasi  z paskiem w dłoni spojrzałem  i znów zachwyciłem się bielizną na ciele naszej sissy . Kilku krotnie podniecała mnie na ciele Żanety kiedy była w niej i dawała mi rozkosz  Mam słabość do bielizny nie wytrzymałem położyłem dłonie na górnej części pośladków Kasi tam gdzie okrywały je zmysłowo koronki i  dłońmi zacząłem analizować  ich kształt , powoli przesuwając się po paskach  w dół  przeniosłem dłonie na pończochy , najpierw moje dłonie pieściła szeroka koronka potem delikatny dotyk jedwabiu pieścił moje zmysły Jęki spotęgowały się a tyłek Kasi wykonał kilka nerwowych ruchów i zamarł .  Teraz zdałem sobie sprawę ze zamiast pasa na tyłku Kasi wylądowały moje dłonie a Oni właśnie odlecieli w przyjemnym uniesieniu .Odłożyłem pasek i w milczeniu położyłem się obok Żanety . Oni jeszcze głęboko dysząc rozklejali ciała z seksualnego uścisku  . Patrzyli na Siebie z uśmiechem wymieniając się pożegnalnymi pocałunkami , po głębokim spełnieniu . By móc znów witać się pocałunkami  gdy za jakiś czas powrócimy do zabawy

. Żaneta odwróciła się w moją stronę i wtuliła w moje ciało , jeszcze drżącym głosem wyszeptała w moje ucho . Dziękujemy  szalenie kręcą nas te spotkania z tobą . A mnie było bardzo błogo  ,Moje dłonie pieściły koronki Żaneta A Kasia z tyłu gorącej Hotki wtulała się w jej plecy ocierając koronkami o moją dłoń

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.