Witajcie - Dział Powitań - Cuckold Forum Skocz do zawartości
nalbandian23

Witajcie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka jestem mocno uległym z natury facetem 7 lat po ślubie. Kręci mnie fantazja o zostaniu rogaczem, moja żona niestety jest niedoświadczona i średnio nam się układa w łóżku ale myślę że ma potencjał do stania się Hotką. Ma 32 lata i chciałaby spróbować sexu z innymi mężczyznami. Zamierzam ją po mału wprowadzić w swoje fantazje związane z cuckoldem.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.08.2019 o 12:11, nalbandian23 pisze:

Zamierzam ją po mału wprowadzić w swoje fantazje związane z cuckoldem.

Cześć, dzięki za powitanie, ogłoszenie? Rada tego typu, zacznij od wprowadzenia jej w to miejsce. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nalbandian23 napisałeś, że średnio układa się Wam w łóżku. Ja bym przede wszystkim skupiła się na tym, a dopiero potem sięgała po cuckold.

Powtórzę też za kolegą Administratorem forum.

Zaproś żonę na forum. Często rozmowa z innymi kobietami pomaga kobiecie otworzyć się na nowe i przekonać co z tego chce wyciągnąć dla siebie. 

Miłego i pomocnego pobytu na forum.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuszna uwaga ale sam o tym wiem. Postaram się najpierw poprawić nasze współżycie a potem zaproszę żonę na forum ponieważ w innym wypadku skończy się to katastrofą

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.