Zacząć od nowa - Jak zacząć? - Cuckold Skocz do zawartości
winchester

Zacząć od nowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy w małżeństwie od pięciu lat. Na początku bardzo dużo swingowaliśmy, spotykaliśmy się po kilka razy w tygodniu, bawiliśmy się na kamerkach, rozbieranki w miejscach publicznych itp. No i pojawiły się dzieci i wszystko jakby nożem odciął. Teraz żona pomału wraca do ochoty i mam nadzieję niedługo na nowo zacząć przygody. Macie pomysły jak przyspieszyć u żony zapał do zabawy ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyślij dzieci do dziadkow na noc,i zaproś  kolege🙂

• Facepalm 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tempo powrotu libido po ciąży i porodzie to kwestia indywidualna. Jeżeli jednak chcesz na to tempo pozytywnie wpłynąć to daj się zonie wyspać i  zdejmij z niej choć część obowiązków. 

Z racji na to, ze piszecie z konta pary proszę też o podpisywanie postów zgodnie z regulaminem

• Lubię 7
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zobaczy dwie pałki, to libido odrazu sie podniesie 😄

• Facepalm 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Wichura pisze:

Jeżeli jednak chcesz na to tempo pozytywnie wpłynąć to daj się zonie wyspać i  zdejmij z niej choć część obowiązków. 

Złota rada. Do tego Zafunduj jej też dzień w spa kiedy ty się zajmiesz potomstwem,żeby mogła wypocząć i zrobić się na bóstwo,.tak żeby sama dla siebie poczuła się atrakcyjniejsza. 

• Lubię 7
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd wiecie ze wasze rady akurat są  lepsze od mojej. Nie znacie osoby, a ja tylko zaproponowalem taka opcje. 

• Facepalm 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sisqo, a dlatego, że gdyby to było takie proste to Autor wraz z Małżonką już dawno swingowałby ponownie. Jeśli Żona sama  nie przejawia takich chęci to znaczy, że nie jest jeszcze gotowa.

W tej sytuacji proponowanie dwóch kutasów jest grubiańskie, by nie rzec dosadniej.

Serio myślisz, że kobiecie wystarczą dwa kutasy i od razu jej wrócą chęci? :facepalm:

Winchesterze, Druh i Wichura dobrze radzą - niech Żona ma czas tylko dla siebie, swoich przyjemności, odpoczynku, urody. Wypoczęte kobiety zazwyczaj mają większą ochotę na seks i eksperymenty. :)

• Lubię 7
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieznamy jej, wiec ciężko cokolwiek doradzić.  Warto spróbować.  Jeśli  spa nie wypali, wal w moja opcje. Gdyby wcześniej tego nie probowali nawet bym tego nie proponował.  😉

• Facepalm 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Sisqo pisze:

A skąd wiecie ze wasze rady akurat są  lepsze od mojej. Nie znacie osoby, a ja tylko zaproponowalem taka opcje. 

Stąd, że jak kobieta jest zmęczona, niewyspana, wyczerpana a jej hormony po ciązy  buzują tak, że nie jest pewna swojej atrakcyjności na takim poziomie jak przed urodzeniem dziecka to choćby trzy półki wojsk Napoleona z fujarami na wierzchu przeszły jej przed oknem sypialni to w 99% przypadków prędzej zasłoni okno i pójdzie spać niż za nimi pobiegnie.

A właśnie dlatego, że nie znamy tej osoby udzielamy rad uniwersalnych a nie celujących w promil społeczności

• Lubię 4
  • Facepalm 1
  • Dziękuję 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Przepraszam ze urazilem społeczność  Cukoldu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.