Sex w trakcie miesiączki - Kobiecym Okiem - Cuckold Skocz do zawartości
rita

Sex w trakcie miesiączki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komukolwiek się zdarza?

I czy tylko ja chodzę wówczas po przysłowiowych ścianach, tak bardzo mam ochotę? ;)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko

ja jestem wtedy dużo wrażliwsza i bardzo mi się chce.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, rita pisze:

I czy tylko ja chodzę wówczas po przysłowiowych ścianach, tak bardzo mam ochotę? ;)

Mam ten sam problem 😀

Nie uprawiałam sex-u nigdy w trakcie miesiączki, mam opory natury estetycznej. Co prawda moje strefy erogenne też są wtedy dużo wrażliwsze, tak jak i w trakcie ciąży.

Jednak zdarzyły się pieszczoty c... pod koniec miesiączki, no nie mogłam się oprzeć :) 

_ONA

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się zdarzył kilka razy z P-N ale dawno 😥

Zarówno klasyczna penetracja jak francuskie pieszczoty. 

Może estetyka kuleje ale liczą się doznania drogie Panie 😀

C414C338-FE50-402D-8314-8241F5436172.jpeg

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że się zdarza, jednak nie w dwa pierwsze dni, bo wtedy zazwyczaj zbyt źle się czuję.

Jednak seks w czasie miesiączki zawsze ją nieco przedłuża. 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Zouza pisze:

Pewnie, że się zdarza, jednak nie w dwa pierwsze dni, bo wtedy zazwyczaj zbyt źle się czuję.

Jednak seks w czasie miesiączki zawsze ją nieco przedłuża. 

Ja też raczej pierwsze 2-3 dni nie czuję się za dobrze, więc ochota szybko mi mija. Pod koniec natomiast nie mam z tym problemu, choć nie specjalnie moje libido różni się wówczas od codziennego :)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na tabletkach. Czuję się (w porównaniu bez nich) fantastycznie, zawartość okresu w okresie jest symboliczna i jestem gotowa poprawić wrażenia estetyczne namiętnym seksem pod prysznicem. W jeziorze. Rzece. Zresztą gdzie ja teraz bym nie chciała...

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seks podczas miesiączki nigdy nie był nam obcy. A zwłaszcza gdy jest się na antykoncepcji hormonalnej. Tak jak napisała to wyżej @rita. Co prawda nie wpływam na morze czerwone, gdyż Ann mi na to nie pozwala. Właśnie z przyczyn estetycznech (chodź raz czy dwa się zdażyło). 

Ale anal, oral itp. Wchodzą w grę normalnie. A jak kobieta stosuje kubeczek menstruacyjny, to minetkę można robić bez problemu;p A jest jeszcze taka specialna spłaszczona wersja kubeczka, z którym można uprawiać seks normalnie dopochwowo. Bez obawy o zabrudzenie partnera.

Kris

• Lubię 3
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... a sperma, czy wydzielina pochwy jest jakoś wyjątkowo estetyczna? ;)

• Lubię 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Zouza pisze:

Hmmm... a sperma, czy wydzielina pochwy jest jakoś wyjątkowo estetyczna? ;)

Nie ukrywaj, żadna ludzka wydzielina nie jest estetyczna (no może jako jedyne - łzy) 🧐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.