Fantazja o ... ale czemu jej nie zrealizować? - Rogate Fantazje - Cuckold Skocz do zawartości
AlfaAdam

Fantazja o ... ale czemu jej nie zrealizować?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Po dłuższym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że to chyba najlepsze miejsce na forum na dyskusję na ten temat.

Trochę jestem już w tym klimacie, miałem okazję rozmawiać z różnymi ludźmi. Często pojawia się opór przez rozpoczęciem i z drugiej strony dużo różnych fantazji w głowach. Na przykład, że przychodzi facet od internetu i żona sobie fantazjuje, że fajnie byłoby się mu oddać na oczach męża. Albo że jadą taksówką, trzeba zapłacić za kurs, na co mąż mówi "proszę podjechać tam z tyłu, jest ciemno, żona przesiądzie się do przodu i rozliczy się z panem w inny sposób".

Dla osób bardziej zaawansowanych to też może być fajna niespodzianka. Na przykład żona zamawia faceta od pralki i od słowa do słowa zaczynają się bzykać w obecności zaskoczonego męża.

Piszcie tu, co o tym sądzicie albo zagadnijcie mnie na prv, może będę mógł podzielić się moimi doświadczeniami i coś wam podpowiedzieć.

Adam

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat przenoszę do "Rogatych fantazji"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.