Serdecznie witamy tutejszą społeczność - Dział Powitań - Cuckold Skocz do zawartości
malz4346

Serdecznie witamy tutejszą społeczność

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry to tutaj nasza pierwsza wizyta na chwilę obecną mamy profil nie uzupełniony.  Sam nie wiem co w nim wpisać by pasowało do naszych zainteresowań .Jesteśmy z żoną już po doświadczeniach w układach 2+2 jak i 2+1 tzn. żona i 2 panów. Moja żona jest zdecydowaną Hotką mnie to podnieca bardzo z tym że ona nigdy się nie umawia sama zawsze w moim towarzystwie i z moim udziałem czynnym.  Lubię się trochę przyglądać i dołączać do zabawy. 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam... po takim wstępie pewnie jakiś czas nie zdołacie uzupełnić profilu, trzeba się będzie najpierw uporać ze stertami PW. :-> Fajnie, że jesteście.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przemyślcie wspólnie - wolicie 2+2, czy 1+2, czyli swing, czy cuckold. ;)

Potem już pójdzie łatwo. ;)

Witajcie! :D

• Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdecznie dziękuję za miłe przywitanie. Tak to prawda trudno mi tu określić preferencje. Z jednej strony lubimy z żoną kameralne czworokąty z wymianą itp. żonę też podnieca widok mnie gdy się zabawiam z obcą kobietą. Natomiast Cuckold też mnie podnieca ale on bardziej przeistacza się w trójkąt. Więc jak sami widzicie mam dylemat. Dodam że moja żona wie co oznacza określenie Hotka i wcale się temu nie sprzeciwia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale trójkąt to też może być cuckold, pod warunkiem, że jednym z panów jest mąż/partner życiowy :D

Jednak z tego, co napisałeś to, moim zdaniem, najbliższy jest Wam swing. :)

Rogacz jest wierny swojej kobiecie. 

No ale... to Wasz wybór. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Zouza pisze:

No ale trójkąt to też może być cuckold, pod warunkiem, że jednym z panów jest mąż/partner życiowy :D

Jednak z tego, co napisałeś to, moim zdaniem, najbliższy jest Wam swing. :)

Rogacz jest wierny swojej kobiecie. 

No ale... to Wasz wybór. ;)

No tak ale mnie podnieca jak obcy facet uprawia seks z moją Hotką :) A i sama małżonka zwana Hotką też się podnieca mym widokiem z inną. Co do swingu to tu bym się nie zgodził bo w swingu zawsze jest większa grupa ludzi a my tego nie czujemy. Wolimy kameralne prywatne spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale swing to wymiana partnerów, niekoniecznie w dużym gronie. :D Czasem właśnie bardzo kameralnie. 

Dobra, wybierzcie co chcecie, chociaż wydaje mi się, że niezupełnie się orientujecie w tym wszystkim. ;)

A, może tylko wspomnę, że nie każda hotka chce jakikolwiek kontaktów, poza rozmową, z innym rogaczem. Jeśli więc myślicie, by poznać tu parę to może warto wziąć to pod uwagę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Zouza pisze:

Ale swing to wymiana partnerów, niekoniecznie w dużym gronie. :D Czasem właśnie bardzo kameralnie. 

Dobra, wybierzcie co chcecie, chociaż wydaje mi się, że niezupełnie się orientujecie w tym wszystkim. ;)

A, może tylko wspomnę, że nie każda hotka chce jakikolwiek kontaktów, poza rozmową, z innym rogaczem. Jeśli więc myślicie, by poznać tu parę to może warto wziąć to pod uwagę? 

Właśnie dlatego trafiliśmy tu na forum by pomogło nam w określeniu kim tak naprawdę jesteśmy :)  Mnie cuckold bardzo podnieca bo gdy mamy trójkącik lubię się przyglądać zabawie żony z kochankiem.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.