Zainteresowanie starszymi - Zdrowie & Wygląd - Cuckold Skocz do zawartości
Szalony_grzechotnik

Zainteresowanie starszymi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam proste pytanko, głównie do kolegów z forum, ale opinie płci pięknej również chętnie poznam.

Czy do pewnego wieku też zwracaliście duzą uwagę na starsze kobiety od 5 do 15 lat?

Jestem jeszcze młody (dalej do 30, niż bliżej), a potrafię bardziej się oglądać za Paniami sporo starszymi. Wydają mi się bardziej kobiece i wiedzą czego chcą. Niemniej jednak zastanawiam się czy to normalne? Oczywiście miałem dziewczyny i rówieśniczki też potrafią przyciągnąć moją uwagę, jednak sam się na tym łapie że kilka lat starsza kobieta potrafi wywołać u mnie większe zainteresowanie. Niestety albo i stety siedzi to tylko w mojej głowie i nigdy nic nie robiłem w tym temacie, z uwagi na prawdopodobnie małą akceptację na flirt z strony tych Pań. Jakie macie zdanie i ewentualnie doświadczenie w tym temacie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dużo tutaj o tym było napisane, choć wydaje mi się, że w poniższym temacie nie będzie odpowiedzi o to zainteresowanie powstałe w nastolectwie...

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znany temat ale chyba częstszy u młodszych, tak jak powiedział kolega wyżej /On

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mam. Nie wiem z czego to wynika, ale dojrzałe Panie to mój cholerny fetysz. Dałbym się pokroić za gorącą 40' :D 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, kepaso_ pisze:

Też tak mam. Nie wiem z czego to wynika, ale dojrzałe Panie to mój cholerny fetysz. Dałbym się pokroić za gorącą 40' :D 

Qrwa chłopie 40 tka to młoda dupa jest.  

Mam to na co dzień.

Wpadniesz i przepadniesz. 

Nie idź tą drogą. 

Rozumiem jakieś 50 +.

😀😉

• Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frodo wiesz tutaj główne znaczenie ma różnica wieku a nie sam wiek. Dla ciebie satysfakcjonująca różnica wieku będzie przy spotkaniu z 50 a dla młodszych 35-40 letnia kobieta to to ten punkt.  /On

• Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Frodo pisze:

Qrwa chłopie 40 tka to młoda dupa jest.  

Mam to na co dzień.

Wpadniesz i przepadniesz. 

Nie idź tą drogą. 

Rozumiem jakieś 50 +.

😀😉

Kiedyś szukałem hot 80' ale niestety ciężko było znaleźć. Stwierdziłem więc, że dzielę na dwa i daje się pokroić :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no no... kto za młodu nie miał ten się życia nie nauczył, w końcu jak mawiał Mickiewicz "...młody ...się ćwiczy"

• Facepalm 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.