Nowa Para z Mega HotWife - Dział Powitań - Cuckold Skocz do zawartości
KAPara

Nowa Para z Mega HotWife

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jesteśmy parą z pewnym doświadczeniem w cuckold, swing, trójkątach itp. Szukamy cały czas coraz to nowszych wrażeń. ;)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie :D 

Ciekawych osób tu nie brak. Mam nadzieję, że do ich grona i Wy dołączycie.

Zatem piszcie, zwłaszcza że macie o czym skoro doświadczenie już macie, czytajcie i rozmawiajcie bo to dobra droga do poznania innych ale też do dania szansy poznania Was, a później cała reszta to już z bułka z masłem :D 
Życzę przyjemnego pobytu i samych pozytywnych i ciekawych wrażeń :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak formalnie zacznę - polecam zapoznanie się w Regulaminem, na razie przymykam oko i koryguję Wasz post. ;)

Witajcie, bawcie się dobrze! :)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja będę dociekliwa (a nawet złośliwa) :D

cześć... i przyznajcie się co tę kobietę aż tak wyróżnia spośród innych, że jest MEGA;) 

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, iko pisze:

a ja będę dociekliwa (a nawet złośliwa) :D

cześć... i przyznajcie się co tę kobietę aż tak wyróżnia spośród innych, że jest MEGA;) 

@iko spokojnie do jetta jeszcze troche brakuje ;)

/Ona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.