czesc - Dział Powitań - Cuckold Skocz do zawartości
stanfor

czesc

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wow no nie spodziewalem sie ze ktos odpisze :) dzieki - bardzo milo :)

znalazlem sie tu jako rezultat moich bardzo swiadomych poszukiwan hotwife :) ciekaw jestem czy to mityczne stworzenia jak jednorozce :)

• Facepalm 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.04.2019 o 20:49, stanfor pisze:

ciekaw jestem czy to mityczne stworzenia jak jednorozce

Po dwóch tygodniach na forum to już chyba zdążyłeś zauważyć, że hotki to bardzo realne istoty. I wcale nie tak rzadkie, jak jednorożce. 

• Lubię 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.04.2019 o 01:49, stanfor pisze:

ciekaw jestem czy to mityczne stworzenia jak jednorozce :)

Zdecydowanie niezwykle jak jednorożce...😀

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czasami patatajam na rumakach z jednym rogiem.

Cześć :)

• Lubię 3
  • Haha 4
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurde - no robi sie Ciekawie, piszą ze mną trzy piękne kobiety, to może poprawię swój savoir vivre... :) Ale jak zakładam już "zajęte"... :)

No chciałbym poznać kogoś takiego - kto wie że uległy facet to nie jest życiowa pizda :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.