Organizacyjna strona spotkań - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Forum Skocz do zawartości
aik

Organizacyjna strona spotkań

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż jesteśmy początkujący i przed nami pierwsze spotkanie z kochankiem zaczęliśmy zdawać sobie sprawę, że totalnie nie wiemy jak w sumie to zorganizować :)  Chcieliśmy się poradzić bardziej doświadczonych par :)

Interesuje nas kwestia miejsca spotkania, hotel czy mieszkanie. Czy zapraszacie kochanka do domu, czy spotkacie się w hotelu? Jak hotel, to opłatę za pokój dzielicie po połowie czy na 3 os? Kiedy następuje składka przed czy po? Sprawa zakupów na taką noc ( przekąski, alkohol). Czy każdy sobie czy również składowo? Czy po zabawie kochanek zostaje do rana i śpi z Wami czy też wcześniej się umawiacie, że ma Was zostawić samych? Nurtuje nas też kwestia chorób, czy wcześniej wymagacie wyników badań na choroby przenoszone drogą płciową? Bo w sumie poznaje się nowe osoby, o których nic się nie wie 😕 I jak wygląda już sama zabawa? Czy Hotka bierze penisa kochanka do ust bez gumki i czy pozwala na to żeby zalał ją tam? Wiemy jedno, że sam sex będzie na pewno w gumce. Ciekawi nas też zdanie Kochanków jak się zapatrują na te nasze dylematy :)

Poznaliśmy przyszłego kochanka przez internet, było spotkanie zapoznawcze i teraz ustalamy szczegóły kolejnego tym razem intymnego :)

 

 • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, aik pisze:

Interesuje nas kwestia miejsca spotkania, hotel czy mieszkanie.

Ze stałym kochankiem - od jakiegoś czasu mieszkanie.

Na pierwsze spotkanie, początki znajomości - wyłącznie hotel. Nigdy nie wiadomo, czy ten uroczy, przed spotkaniem, mężczyzna takim będzie po spotkaniu. A jak będzie Was później nachodził?

 

9 minut temu, aik pisze:

Jak hotel, to opłatę za pokój dzielicie po połowie czy na 3 os?

Czasem z kochankiem zapraszamy kogoś jeszcze.

I wtedy:

- kobiety - nie ponoszą żadnych kosztów,

- pary - dzielimy się w równych częściach'

- mężczyźni - my nie ponosimy kosztów.

My przyjęliśmy takie założenie, ale często też ludzie dzielą rachunek na pół.

 

13 minut temu, aik pisze:

Kiedy następuje składka przed czy po?

Najczęściej przed. I zazwyczaj to pary/mężczyźni sami od razu po przyjściu przekazują pieniądze mojemu kochankowi.

 

16 minut temu, aik pisze:

Sprawa zakupów na taką noc ( przekąski, alkohol).

Takie zakupy robimy na większą imprezę, gdy jest kilkanaście, a często i 30 osób, gdy spędzamy tam wiele godzin.

Na GB, czy na trójkąty - alkoholu nie kupujemy, bo go nie pijemy. Przekąski rzadko, bo wolimy potem wyjść do knajpki.

 

19 minut temu, aik pisze:

Czy po zabawie kochanek zostaje do rana i śpi z Wami czy też wcześniej się umawiacie, że ma Was zostawić samych?

Nigdy nie zostaje z nami na noc.

Kiedy spotykam się sama - zdarza się, ale baaaardzo rzadko.

 

21 minut temu, aik pisze:

Nurtuje nas też kwestia chorób, czy wcześniej wymagacie wyników badań na choroby przenoszone drogą płciową?

Jest wiele tematów dot. bezpieczeństwa - poszukajcie, poczytajcie. :)

 

Ale tak naprawdę - to Wy wspólnie sobie ustalicie zasady. Takie, z którymi będziecie się czuli komfortowo.  

 • Lubię 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

właściwie odpisał bym tak samo jak @Zouza:) 

 • Lubię 1
 • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

@Zouza dzięki za rzeczową odpowiedź, bardzo nam pomogła :)

Jeżeli jeszcze ktoś miałby ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami, chętnie je poznamy.

 • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, aik pisze:

Czy zapraszacie kochanka do domu, czy spotkacie się w hotelu? Jak hotel, to opłatę za pokój dzielicie po połowie czy na 3 os? Kiedy następuje składka przed czy po? Sprawa zakupów na taką noc ( przekąski, alkohol). Czy każdy sobie czy również składowo? Czy po zabawie kochanek zostaje do rana i śpi z Wami czy też wcześniej się umawiacie, że ma Was zostawić samych? Nurtuje nas też kwestia chorób, czy wcześniej wymagacie wyników badań na choroby przenoszone drogą płciową? Bo w sumie poznaje się nowe osoby, o których nic się nie wie 😕 I jak wygląda już sama zabawa? Czy Hotka bierze penisa kochanka do ust bez gumki i czy pozwala na to żeby zalał ją tam? Wiemy jedno, że sam sex będzie na pewno w gumce. Ciekawi nas też zdanie Kochanków jak się zapatrują na te nasze dylematy :)

A więc po kolei...

- Tak, często spotykamy się u nas, choć zdarzają się hotele i apartamenty. Zależy od osoby i okoliczności.

- Jeśli hotel był naszym pomysłem to płacimy, jeśli zostaliśmy zaproszeni to proponujemy podział kosztów.

- Rozliczamy się zazwyczaj pod koniec.

- Zakupy robimy we własnym zakresie.

- Jeśli zostaliśmy gdzieś zaproszeni najczęściej zbieramy się do domu po zabawie. Jeśli jesteśmy u siebie to w zależności od osoby i okoliczności - albo zostaje albo wychodzi.

- Nie zawsze wymagamy wyników badań. W przypadku imprez swingerskich i tak byłoby to niemożliwe w każdym wypadku. Natomiast dbamy o zabezpieczanie - gumy kupujemy w ilościach hurtowych. Regularnie się badamy.

 

Pozdrawiam

K.

 • Lubię 7
 • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, SplitKiM pisze:

- Nie zawsze wymagamy wyników badań. W przypadku imprez swingerskich i tak byłoby to niemożliwe w każdym wypadku. Natomiast dbamy o zabezpieczanie - gumy kupujemy w ilościach hurtowych. Regularnie się badamy.

Otóż to!  :)

Gumek mam wszędzie w ilościach hurtowych :D Muszę pamiętać, żeby nie wywalać wszystkiego z torebki przy kimś, gdy czegoś znaleźć w torebce nie mogę.  :lach:

Natomiast badania... dają iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa. Nigdy nie wiadomo co robiła osoba, która im się poddała, od momentu badania do czasu spotkania. 

 • Lubię 5
 • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Baaaardzo wiele z poruszonych kwestii jest po prostu umownymi i zależy od ustaleń zainteresowanych. Mogę jedynie napisać jak to zwykle jest u mnie/nas,

 

16 godzin temu, aik pisze:

Interesuje nas kwestia miejsca spotkania, hotel czy mieszkanie. Czy zapraszacie kochanka do domu, czy spotkacie się w hotelu?

Do domu zapraszamy ogólnie osoby którym w dużym stopniu ufamy oraz je znamy i jest to jedyna sztywniejsza zasada w tym wypadku.  Hotele są fajne nie tylko z powodu braku konieczności zapraszania do siebie osób które mniej poznaliśmy i nie zaufaliśmy im jeszcze w pełni ale mają również wiele innych zalet.  Dużo zależy też (poza samą osobą) od możliwości mieszkaniowych zainteresowanych stron oraz tak naprawdę od masy innych czynników. Kwestia wyboru miejsca poza kwestiami "zaufania" jest więc bardzo indywidualna.

 

16 godzin temu, aik pisze:

Jak hotel, to opłatę za pokój dzielicie po połowie czy na 3 os? Kiedy następuje składka przed czy po? Sprawa zakupów na taką noc ( przekąski, alkohol). Czy każdy sobie czy również składowo?

Zależy od spotkania. Jako kochanek np poczuwam się do opłacenia hotelu i jest to dla mnie naturalne o ile nie zostanie ustalone inaczej. Zapraszając do nas kogoś jako do pary z reguły składamy się po równo (zawsze też można przyjąć zasadę, że Panie nie płacą jeżeli każdemu to odpowiada). Kwestia kiedy nastąpi składka nie ma dla mnie zupełnie znaczenia (może być przed, może być po, może być i przelewem 2 tyg później). Ewentualne zakupy to sprawa zupełnie do dogadania i jeżeli szykujecie się na dłuższą zabawę po warto po prostu spytać o to i się dogadać.

 

16 godzin temu, aik pisze:

 Czy po zabawie kochanek zostaje do rana i śpi z Wami czy też wcześniej się umawiacie, że ma Was zostawić samych?

Nie każdy spotyka się na całą noc. Wynika to zarówno z preferencji jak i możliwości hotki, pary czy kochanka. Do tego zupełnie inaczej ty wygląda gdy spotkanie jest 1+1, 2+1, 2+2, 1+X, 2+X. Od siebie dodam, że bardzo miło wspominam wspólne zasypiania w powiększonym gronie jakie miałem/mieliśmy jednak jest to komfort na jaki aktualnie rzadko możemy sobie pozwolić.

 

16 godzin temu, aik pisze:

Nurtuje nas też kwestia chorób, czy wcześniej wymagacie wyników badań na choroby przenoszone drogą płciową?

Tu Cię odeślę po prosu - bynajmniej nie do diabła  😉

 

 

 

EDIT: Dodam jeszcze jedną ZDECYDOWANIE NAJWAŻNIEJSZĄ rzecz. Jeżeli jesteście początkujący to na wszystkie pytania które padły odpowiadacie sobie sami i organizujecie spotkanie tak abyście Wy czuli się z tym najlepiej, najbardziej swobodnie i najbardziej komfortowo ;)

 

 • Lubię 12
 • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na pierwszy raz zdecydowanie polecam apartament, cisza, spokój, nie ma skrępowania w recepcji dziwną późną wizytą singla. Ewentualnie duży hotel, gdzie dużo ludzi przewija się w te i we w te. Alko typu wino lub jak ktoś lubi coś na myszach akceptowalne, ale w niewielkich ilościach, przekąski w zależności od zaplanowanego czasu zabaw, jak krótka randka to nie ma.  Nocowanie wspólne, ja lubię i polecam, ale to sprawa indywidualna, każdy preferuje co innego. Reszta tematów nie będę się powtarzał po przedmówcach, chyba wyczerpali temat. Ogólnie nie spinajcie się za bardzo, zorganizuj jakąś nastrojową muzę, ew. świeczki jakieś i idźcie na żywioł, będzie dobrze.

 • Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.02.2019 o 18:13, aik pisze:

Interesuje nas kwestia miejsca spotkania, hotel czy mieszkanie. Czy zapraszacie kochanka do domu, czy spotkacie się w hotelu? Jak hotel, to opłatę za pokój dzielicie po połowie czy na 3 os?

W naszym przypadku dom nie wchodzi w grę. Mimo, że na uboczu, to nie mamy raczej jak pozbyć się małoletnich z domu. A chyba nawet większym kłopotem jest nasza kotka, która jak słyszy jakiekolwiek odgłosy łóżkowe to jest pierwsza na pieszczoty 🤣 i chyba bym się obawiała czy z pleców kochanka/kochanki nie zrobiła by sobie ewentualnego drapaka 😂. Dlatego uważam, że genialną intymnością cieszą się apartamenty na wynajem.

W dniu 1.02.2019 o 18:13, aik pisze:

Jak hotel, to opłatę za pokój dzielicie po połowie czy na 3 os?

Wszystko zależy od konfiguracji spotkania. Jest to oczywiście ustalone na początku. Jeśli spotykam się ja sama z kochankiem to on pokrywa koszty, jeśli E się spotyka z kochanką to E. pokrywa koszty, jeśli wchodzi a grę spotkanie w parze/w parach to odpowiednio też ustalamy podział. 

W dniu 2.02.2019 o 09:59, Wichura pisze:

bardzo miło wspominam wspólne zasypiania w powiększonym gronie

temat jeszcze przed nami. na samym początku raczej nie zakładaliśmy tej opcji, aczkolwiek coraz częściej pojawia się myśl, że może być to coś z fajnym bonusem. Czas pokaże.

L. 

 • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Wasze porady :)

Udało nam się wystartować :)

 • Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.