Pozostawanie w świecie fantazji - Jak zacząć? - Cuckold Forum Skocz do zawartości
mik61

Pozostawanie w świecie fantazji

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od lat w małżeństwie i bez nadziei na spełnienie fantazji. Małżonka z gatunku tych pruderyjnych, poważnych pań, które seks uznają wyłącznie za metodę prokreacji i potrzebny tylko wtedy. 

To zapewne moja wina bo z pewnością nie potrafiłem jej rozbudzić a może i porządnie dogodzić.

Cóż. Cały czas mam nadzieję, że zobaczę kiedyś jak moja małżonka ulega jakiemuś byczkowi i przeżywa potężny orgazm.

Jak do tej pory nie wpadłem na pomysł jak do tego doprowadzić.

- mik61

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A o coś nas pytasz, szukasz porad w jakimś kierunku, czy po prostu chciałeś się z nami podzielić ww informacją ?

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, mik61 pisze:

Jak do tej pory nie wpadłem na pomysł jak do tego doprowadzić.

Pisząc na wprost - my też nie wiemy.

Jak Ty (znając swoją Panią) nie wpadłeś na to - to nam się to nie uda po wielokroć.

Jak domniemuję po dacie Twojej rejestracji - wiesz jakie są sposoby tych, co je opisali na naszym forum .

Jeżeli nic nie udało się Tobie żadnego zaadoptować - to poczytuję tego posta jako melancholijne pogodzenie się z rzeczywistością.

Ale jak to mawiają niektórzy - dopóki piłka w grze ... trzeba walczyć.

"Czas "potrafi czasem wywinąć psikusa i zmienić podejście człowieka do wielu rzeczy.

Jedna, szczera rozmowa może wrócić po latach - jako otwarcie nowego rozdziału...

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, misio pisze:

Jedna, szczera rozmowa może wrócić po latach - jako otwarcie nowego rozdziału...

ekhem....  to też bywa trudne a czasami niemożliwe

najgorsze jest to, że winna pruderyjna małżonka a o metodach dotarcia nie wiemy nic ;)

ach te niedomyślne kobiety :facepalm:

* uwaga - jestem w nastroju kąsającym 

• Lubię 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, iko pisze:

najgorsze jest to, że winna pruderyjna małżonka

34 minuty temu, mik61 pisze:

To zapewne moja wina bo z pewnością nie potrafiłem jej rozbudzić a może i porządnie dogodzić.

Eeee, Iko, nie kąsaj Kolegi. ;)

Sam posypał głowę popiołem. ;)

Mik, a ja za Wichurą zapytam - wątek utworzyłeś w celu (jakim)? 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iko: "* uwaga - jestem w nastroju kąsającym"

I wszystko jasne. Chociaż jednych kąsa, innych całuje, a jeszcze innych tresuje.

Chyba Mika rozumiem... Ukazał sytuację, uczynił mea culpa... i (nie) poprosił o pomoc... tak jak (nie) podjął ryzyka rozmowy ze swoją żoną (Lew, czy waga?), pewnie licząc na domyślność forumowiczów.

To nie róbcie sobie z synka jaj, tylko - tak jak na innych forach niejednokrotnie to robiliście - podpowiedzcie... odeślijcie do odpowiedniego forum, posta... Może któraś zechce przytulić kropka. No.

ps

ale co prawda to prawda po żonie żeś się chłopie przejechał, a ty oprócz chęci coś zrobiłeś?

Do tej pory Ci taki prokreacyjno-świątobliwy związek pasował? Wiesz za ciebie nikt nie zrobi, nawet jeśli uprosiłbyś Iko i Zuozę  żeby się z Twoja Panią na kawę w celach edukacyjnych umówiły 🙂.

• Lubię 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Kba pisze:

Chyba Mika rozumiem... Ukazał sytuację, uczynił mea culpa... i (nie) poprosił o pomoc... tak jak (nie) podjął ryzyka rozmowy ze swoją żoną (Lew, czy waga?), pewnie licząc na domyślność forumowiczów.

Może się Chłop tylko wyżalić chciał, coby na sercu lżej było? 

A może podpowiedzi chce?

A może... tylko poeta wie, co miał na myśli. ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o Jezu Tak pięknie piszecie, to i poezja pewnie. Wam spłynie jak pot po czole mężczyzny po 5 godzinnym seksie. Zouza... "Weź nie pytaj - weź się przytul". Może chłop spanikowany, bo pod papciem żony ciągle, i chce pomocy. Potraktujcie inicjatywę Mika jak wołanie o pomoc. Ja na forum krótko (nawet skrzat mi musiał pomóc) a wy obcykane, przekierujcie mika jak już Wam się z nim gadać nie chce... "naucz albo zagryź... nie znęcaj się"

• Haha 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w czym pomóc? Zwiększyć żonie libido? Czy może namówić na cuckold? 

Ja lubię konkretne pytania. :D

Tu akurat jestem jak facet, nie będę się domyślać. ;)

Niemniej pochwalę Autora - wybrał odpowiedni dział. Cały jest o tym jak zacząć, jak namówić, jak zmienić stronę lustra. 

Można, na początek poczytać. A w razie wątpliwości - pytać. ;)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yes... yes... yes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.