Nowy rok nowy ja ;) - Dział Powitań - Cuckold Forum Skocz do zawartości
estevaneo

Nowy rok nowy ja ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w moim temacie.

Równo rok temu założyłem tutaj konto zaciekawiony portalem przez osobę poznana na sylwestrze. 

Przez ten czas poznawalem osoby zwiazane ze swiatem swingers i cuckold ale nie z tego portalu. Po roku przemyśleń i doświadczeń wracam pewny, że to coś czym chetnie zajmę się również w tym roku. 

W sezonie letnim czesto odwiedzam plaże naturystyczne. 

Mieszkam w Krakowie ale bywam również na górnym Śląsku. Zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.