Witam, ja w końcu tu trafiłem. - Dział Powitań - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Egreg75

Witam, ja w końcu tu trafiłem.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na tym portalu i uczę się dopiero jak się tu poruszać , jeśli ktoś ma jakieś wskazówki chętnie poczytam.

Witam i liczę na gorące tematy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

tematów Ci u nas dostatek - przyjemnej lektury 

aaaaaa i chętnie w nich poznam Twoje zdanie

baw się dobrze i spełnienia życzę

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. 

Jak oceniacie ten portal? 

Ja trochę mam ciężko się tu połapać. 

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Egreg75 pisze:

hmmm... to zacznij może od lektury regulaminu - tam jest dużo o kulturze miejsca

potem możesz przejść dział po dziale  - czy one nie są dla Ciebie widoczne? czy nazwy działów są nieczytelne? 

z czym masz problem w połapaniu się? ile czasu poświęciłeś na jego poznanie? 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Egreg75 pisze:

Beznadzieja, mówię Ci. Do tego sami zboczeńcy gdzie nie spojrzeć. Już dawno przestałem tu zaglądać ;)

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.