Sparing na pejcze do BDSM - Na wesoło - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Whipmaker_PL

Sparing na pejcze do BDSM

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik trochę tematycznie, bo jest to sparing w formule sportowej z wykorzystaniem pejczy do BDSM. Już nie chodzi o to, aby robić tu kącik sportowy, chodzi o to, aby czasem z sex-zabawkami trochę wyjść na dwór i trochę się pocieszyć. Tu jest moja i kolegi interpretacja w jaki sposób można to wykorzystać. W przyszłości może weźmiemy witki z BDSM w ruch ;)

IMG_20181127_222435.jpg

• Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Whipmaker_PL pisze:

trochę wyjść na dwór i trochę się pocieszyć.

synom to kupię :D  bo na razie jak są w bardzo bardzo złym nastroju to  biorą katanę i idą na dwór drwa kaleczyć :) (a ja się wówczas zastanawiam co jeszcze pokaleczą w tym amoku)

sznurki wydają się i bezpieczniejsze... to tak z punktu widzenia kreatywnej matki... rozważę sobie Twoją twórczość 😛

• Lubię 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pejcze były robione do BDSM, a że naprawdę świetnie śmigają, to już wiedziałem że pójdą w ruch do sparingów. Takie kilka porad do zainteresowanych:

- te sznureczki, frędzelki itp. pomagają zwolnić jego pracę - opór powietrza. Przestają być takie szybkie, a to co ma dużą masę i dynamikę, tworzy energię, więc taka sama konstrukcja bez sznurków już będzie dużo bardziej ciągnąć po nogach,

- tak samo zamiast sznurków, można zawiązać na koniec takiego pejcza albo bicza do strzelania kawałek długiego paska szmatki. Ta sama zasada, będzie tworzyć opór powietrza,

- pejcz lepiej zmiękczyć. Tam gdzie jest kompresja i duża masa, ale ściśnięta w sobie powoduje duże obrażenia. Przy tych pejczach normalnie poszły by do wygotowania w wosku, aby nabrały masy i sztywności - może w przyszłości takie też spróbuję użyć do sparingów, ale na razie te bardziej służą do nauki i zabawy, niż w formule full contact :)

Na treningu już powiedziałem, jak będę miał dzieci, to będą się nimi napierdzielać już w wieku 6 lat :)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucam poniżej dzisiejszy film ze sparingu... niby sex zabawki, a po plecach ciągnie :) Za niedługo będziemy testować jak floggery się sprawują w sporcie :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.