Pani nie dotyka Małego - Okiem Rogacza - Cuckold Skocz do zawartości
fanpończoch

Pani nie dotyka Małego

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Co sądzicie o seksie, podczas którego Pani nie dotyka go,  a i jakiekolwiek pocałunki  w ogóle są bardzo  ograniczone.  Pani natomiast lubi być pieszczona, a potem sama doprowadza się do orgazmu.  Na oczach męża, który jest sprowadzony do roli dostarczyciela przyjemności:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jesteś uległym rogaczem to musisz się podporządkować i jeżeli Pani tak cię traktuje masz być wdzięczny. 

• Facepalm 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z każdego tematu da się coś wycisnąć ;)

Sama idea uprzedmiotowienia męża przez Żonę śni się często wielu uległym. I jakkolwiek raz na jakiś czas to byłoby świetne, to narysowanie w ten sposób całego życia erotycznego w związku jest dla mnie pomyłką. Być może istnieją gdzieś Kobiety (ze dwie - po jednej na półkulę), którym taki seks z mężem wystarcza. Ja o takich nie słyszałem.

Fakt, że jeśli miałaby zajebiaszczego kochanka, to jako stricte dominująca mogłaby wymagać od męża jedynie tego, co opisał autor wątku. Fajnie pomarzyć, fajnie przeżyć raz na rok. Nie częściej.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.