Witam Wszystkich :) - Dział Powitań - Cuckold Forum Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Na forum jestem sam. Moja partnerka jeszcze nie jest zdecydowana, nie naciskam, potrzeba czasu. Mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości będziemy tu razem.

Pozdrawiam

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc witam Cię.

Masz tutaj wiele historii i tematów, które z pewnością Ci pomogą w dalszych małych kroczkach ;) 

/Ona.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje. Widze że jesteście z Krakowa, spędzamy tam każdą wolną chwile :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak partnerka się zdecyduje to skończą Wam się wolne chwile 🤣

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Życzę powodzenia w spełnianiu oczekiwań, a w szczególności w przekonywaniu Partnerki do forum...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.