Log czynności po upgrade - Ogłoszenia Administracyjne - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Sem.

Log czynności po upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Użytkownicy!

 

Od dnia 27 Września 2018, będę prowadził jeden (ten) topik w którym w każdym kolejnym poście, pojawi się zauważony (lub zgłoszony przez Dział Pomoc przez Użytkownika) ważny błąd aplikacji oraz o jego naprawieniu, a także o włączeniu ważnych "ficzerów" nowej wersji Forum Cuckoldplace.

 • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

27 Września 2018, Zgłoszone w Dziale Pomoc, przez Użytkownika: @Menczi.

 

Problem: Nie można wejść w zakładkę ustawień konta z urządzenia mobilnego.

 

Rozwiązanie: usunięcie niewielkiej wtyczki "Prevent to View My Topics" która przewidziana była dla Użytkowników VIP i funkcjonowała. Jednak w aplikacji występuje błąd uprawień przejawiający się tym, że Użytkownicy nie posiadający kont VIP, a co za tym idzie, nie posiadający uprawnień do tej wtyczki, nie mogli zobaczyć ustawień swojego konta.

 • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

27 Września 2018 Zauważone:

 

Problem: Użytkownicy mylą przycisk "Zgłoś" z odpowiadaniem w temacie. Pomimo tego że pisze w nagłówku pisania zgłoszenia, że to NIE JEST odpowiedź w temacie i treść ta zostanie wysłana do moderatorów jako zgłoszenie tematu o niewłaściwej treści a post, będzie po prostu treścią zgłoszenia, to zawsze znajdzie się ktoś, kto to właśnie zrobi, a my dostajemy wasze posty jako zgłoszenia tematów.

 

Rozwiązanie: Wyłączenie tej możliwości. Teraz nie można już pomylić przycisku "Zgłoś" z opcją odpowiedzi w temacie. Przypominam, że wszystkie zgłoszenia wysyłamy za pomocą jednego centralnego Działu Pomoc do stosownych departamentów.

 • Lubię 3
 • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

27 Września 2018 Zgłoszone przez Użytkowniczkę @słodkahotkapoz72

 

Problem: Nie można dodawać ogłoszeń w Działach Ogłoszeń.

 

Rozwiązanie: Poprawki uprawnień w tych działach. Źle przeniosły się po upgrade. Można było tylko odpowiadać w istniejących Ogłoszeniach (do czego Użytkownicy nie powinni mieć uprawnień a mieli), a nie można było pisać nowych. Teraz wszystko działa jak należy. Przy okazji sprawdziłem uprawnienia wszystkich pozostałych Działów na Forum.

 • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

27 Września 2018 Zauważone:

 

Większa czcionka w tematach jest lepsza. Więc zostawiam większą.

 • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

27 Września 2018 Zgłoszone przez Moderatora Globalnego: @iko

 

Problem: Nie widać kto przyznał punkty reputacji.

 

Rozwiązanie: Okazało się że TYLKO Moderatorzy Globalni, z powodu jednego nie przesuniętego suwaka w Panelu Administracyjnym, nie widzieli kto przyznał punkty reputacji ("reakcje"). Byli więc na równi z Grupą Karną, Aktywuj oraz Gośćmi bez zalogowania. To wspaniałe wyróżnienie :) Błąd został oczywiście naprawiony, znaczy, suwak został przesunięty.

 • Lubię 2
 • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1 Października 2018

 

Zgłoszone przez Super Moderatora: @Zouza

 

Problem: Przeczytane tematy w widoku ogólnym Forów dyskusyjnych strony głównej, są oznaczone jako nieprzeczytane (świeci się ikona "NOWE") pomimo tego, że wszystkie posty w danym dziale, zostały przeczytane do końca w każdym z tematów.

 

Rozwiązanie: Skonfigurowanie CRON TASK (Menedżer Zadań) po stronie serwera. Skrócenie czasu reakcji odświeżania bloków z 300 do 60 sekund.

 

Wymagane działanie dotyczące "starych" Użytkowników:

 

Jeśli po przeczytaniu tego komunikatu, nadal widzisz ikony "NOWE" w głównym widoku forum, pomimo tego że wszystkie posty we wszystkich tematach danego działu masz przeczytane, MUSISZ przynajmniej RAZ oznaczyć całe forum "jako przeczytane" by zresetować tabelę unread_posts w bazie danych. Po zresetowaniu, ikona "NOWE" odświeży się zawsze i zniknie, gdy w danym forum, nie ma już ani jednego nieprzeczytanego postu.

 • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1 Października 2018

 

Zgłoszone przez Super Moderatora: @iko

 

Problem: Przy niskich rozdzielczościach, podczas gdy szablon nie przełącza się jeszcze do wersji mobilnej, nie widać pola "Płeć" Użytkownika w widoku postu, a pole "ilość postów" jest na granicy widoczności.

 

Rozwiązanie: Wymuszenie niewidocznej tabeli w bicie szablonu topics w kodzie bloku cTopicAuthorPane, pod wszystkimi polami, co zmusza przeglądarkę do poprawnego wyświetlenia wszystkich pól, z zachowaniem należytej przestrzeni pod nimi.

 • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

2 Października 2018

 

Zgłoszone przez Użytkownika: @Aine

 

Problem: "Brak bocznego widżetu z ostatnimi wpisami na blogach, a jest tylko z ostatnimi komentarzami do blogów co oznacza, że dopóki do wpisu nie pojawi się komentarz, to notatka blogowa, może pozostać niezauważona przez Użytkowników.

 

Rozwiązanie: Dodałem blok z ostatnimi wpisami na blogach który wyświetla wpisy nawet wtedy, gdy nie ma jeszcze do nich żadnych komentarzy.

 • Lubię 2
 • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

4 Października 2018

 

Nowa funkcja "Kluby" dla Użytkowników z aktywną subskrypcją VIP. Od dnia 4 Października 2018, Użytkownicy VIP, mogą tworzyć nowe kluby z opcją Publiczny, Otwarty, Prywatny na zaproszenie, lub dołączać, czy też być zapraszanymi do istniejących Klubów. Pozostali Użytkownicy, w ogóle nie posiadają dostępu do tego modułu, nie widzą również zakładki "Kluby" w Menu Głównym.

 

Mam nadzieję, że nowa funkcja spodoba się Wam i powstanie wiele nowych, ciekawych klubów. O czym one mają być? To już od Was zależy. Ogranicza Was jedynie Wasza wena twórcza.

 

kluby.png

 • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

×