Romantyczny weekend, spa itp. - Hot Miejscówka - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Jakub_Secret

Romantyczny weekend, spa itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Podpowiedzcie proszę gdzie w Polsce warto wybrać się na romantyczny weekend we dwoje? Chodzi o miejsce, gdzie można skorzystać z basenów, saun, masażu. Miejsce, które ma pobudzić zmysły, zachęcać kobietę do przełamywania wstydu, odprężenia. Ma być miło, subtelnie, odprężająco i zachęcająco do kolejnych kroków ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalezy co i z kim chcesz osiągnąć. Osobiście w inne miejsce zabrałbym żonę a w inne kochankę, a w jeszcze inne obie naraz ;)

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejsce, które ma pobudzić zmysły, zachęcać kobietę do przełamywania wstydu, odprężenia.

to nie miejsce sprawia, że kobieta się otwiera - to towarzysz sprawia, że przestaje zauważać co jest doookoła :)

osobiście polecam http://www.herbariumhotel.pl/

nie wiem jakie zabiegi tam są, bo nie korzystałam - lecz samo miejsce bardzo lubię i okolica ciekaw do zwiedzania https://hotelpodklasztorze.pl/spa/

był też taki temat: https://www.cuckoldplace.pl/topic/25598-dyskretna-miejsc%C3%B3wka-na-po%C5%82udnie-od-warszawy-a%C5%BC-po-radom-i-dalej/

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weekend z partnerką, która zna moje upodobania ale nie ich nie podziela. Generalnie ma to być dla niej prezent, ma być przyjemnie, erotycznie ale nie nachalnie. Ma to ją zachęcać i otwierać na nowe doświadczenia

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weekend z partnerką, która zna moje upodobania ale nie ich nie podziela. Generalnie ma to być dla niej prezent, ma być przyjemnie, erotycznie ale nie nachalnie. Ma to ją zachęcać i otwierać na nowe doświadczenia

Tak jak Iko napisała nie miejsce lecz partner wpływa na całość odbioru.

Hmmm a może popatrz na to odwrotnie, może motel przy ruchliwej drodze może zadziałać pobudzająco zmysły otwartości na innych? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że miejsce nie zrobi atmosfery samo. Mam tego świadomość ;)

Motel odpada. Tak jak pisałem: to ma być romantyczny weekend, prezent, relaks i przyjemność. Szukam ładnych okoliczności do udanego weekendu, które pomogą zbudować atmosferę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bazuny SPA w Kościerzynie. Bardzo przytulny i raczej kameralny tak jak sama Kościerzyna. Nie mają jedynie własnego basenu ale zaraz obok jest Aquapark. Ogólnie (wg mnie) miejsce godne polecenia. Jeśli o zabiegi chodzi...polecam masaż równoległy(mnie masowala kobieta a Zone facet ;) )

PS. Jeśli się zdecydujecie...na masaż...zakładajcie stringi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My lubimy wisle i golebiewskiego tam Jest wszystko sauny jacuzzi masaze fajna dyskoteka... polecamy jeszcze tak z kochankiem na week pojechac to byloby cos...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masaż będzie na 100% ;) Mam nawet nadzieję, że bez strojów :P:)

zależy jaki zamówisz i na co zgodzi się partnerka, pełen masaż obejmuje również biust i pośladki

obyś jej nie postawił w niezręcznej sytuacji to lepiej dopytać o szczegóły w wybranym przez siebie miejscu :)

i to jest masaż a nie pieszczoty erotyczne ;) przynajmniej w zwykłym spa

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.