Konta na seksportalach - Sondaże- oddajmy swój głos - Cuckold Forum Skocz do zawartości

Seks portale  

59 użytkowników zagłosowało

1. 1. Seks portale

• Nie mam konta na zbiornik
    • Mam konto na zbiorniku
    • Poznałem parę/kobiete na zbiorniku
    • Poznałem parę/kobietę na innym portalu
    • Mam konta na innych portalach (proszę w komentarzach podac jakie)

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw ilu osób ma konto np na zbiorniku, a może i na innych portalach, i ilu osobom zwłaszcza facetom udało się tam kogoś poznać. Bo moim zdaniem graniczy to z cudem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mieliśmy konto na Zbiorniku i poznaliśmy tam kilka fajnych osób. Uważam że do szukania relacji para-para sprawdza się nawet jakoś. Szukanie singli tam to dramat. Ostatecznie po zadomowieniu się tutaj usunęliśmy tamtejsze konto bo do niczego nam już nie jest potrzebne.

BTW. Ankieta bardzo uproszczona i ukierunkowana jedynie na samotnych facetów chyba

Edytowane przez Wichura
  • Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliśmy konto na Zbiorniku i poznaliśmy tam kilka fajnych osób. Uważam że do szukania relacji para-para sprawdza się nawet jakoś. Szukanie singli tam to dramat. Ostatecznie po zadomowieniu się tutaj usunęliśmy tamtejsze konto bo do niczego nam już nie jest potrzebne

a dla mnie dramatem jest znalezienie tam parki, wydaje mi się że teraz to bardziej burdel niz portal do poznawania ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dla mnie dramatem jest znalezienie tam parki, wydaje mi się że teraz to bardziej burdel niz portal do poznawania ludzi

A należysz tych 5% facetów tam z ciekawym opisem i zdjęciami czy masz zdjęcia głównie ptaka i opis "jestem jaki jestem" a wiadomości ograniczasz do 1 zdania ctrl-c ctrl-v? Zresztą skoro stwierdziłeś że zarówno ja jak i wielu moim znajomych siedziało lub siedzi w burdelu to nie wiem czy mamy o czym rozmawiać
  • Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A należysz tych 5% facetów tam z ciekawym opisem i zdjęciami czy masz zdjęcia głównie ptaka i opis "jestem jaki jestem" a wiadomości ograniczasz do 1 zdania ctrl-c ctrl-v? Zresztą skoro stwierdziłeś że zarówno ja jak i wielu moim znajomych siedziało lub siedzi w burdelu to nie wiem czy mamy o czym rozmawiać

z tym burdelem to chodziło mi o to że większość par jest tam raczej dla kasy niz przyjemności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

z tym burdelem to chodziło mi o to że większość par jest tam raczej dla kasy niz przyjemności

Nie wiem czy większość czy mniejszość. Par stamtąd poznaliśmy nie wiem... kilkanaście. Głównie na niezobowiazujących lokalnych zlotach. Mieliśmy zaproszenia na większe imprezy. Z 2 parami było coś więcej i utrzymujemy z nimi kontakty towarzyskie do dzisiaj Edytowane przez Wichura
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy większość czy mniejszość. Par stamtąd poznaliśmy nie wiem... kilkanaście. Głównie na niezobowiazujących lokalnych zlotach. Mieliśmy zaproszenia na kilka większych imprez. Z 2 parami było coś więcej i utrzymujemy z nimi kontakty towarzyskie do dzisiaj

widocznie trafiliscie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

widocznie trafiliscie lepiej

Jak pisałem szukaliśmy jako para to raz. Dwa jeżeli chodzi o singli - jeżeli przeglądając profile singli na taki Poznań znajduje się 1-2 do których chce się napisać to jest bardzo źle. A wymagań dużych na tym etapie nie było. Wystarczy odrzucić ludzi ze zdjęciami kutasa i tych bez sensownego opisu a 85% profili singli leci Edytowane przez Wichura
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zdjęć kutasa, w wiadomości wstawiam swoj opis. Z propozycją spotkania zapoznawczego, wszyscy szukają kulturalnych panów a sami nie dają rady odpisać,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliśmy ( a może nawet mamy, nie wiem czy L. Je usunął ) konto na zbiorniku. Zresztą to był pierwszy portal na który trafiliśmy. Naprawdę długo byłam cierpliwa i liczyłam, że znajdzie się ktoś na poziomie. Niestety. Po pewnym czasie miałam ochotę rzucic to wszystko i zrezygnować ze spełniania naszych fantazji.

Dopiero gdy trafiliśmy tutaj sytuacja się zmieniła i poczułam, że znalazłam się w odpowiednim miejscu.

Nie tylko facetom ciężko znaleźć na zbiorniku.

P.

• Lubię 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi