Może nietypowo: heloł:) - Dział Powitań - Cuckold Skocz do zawartości
Boni&Em

Może nietypowo: heloł:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj obecnych w imieniu swoim jak mojej żony hotki:)

Mamy 38 (ja) i 32(ona) lat. Konto założyłem ja z przyzwoleniem żony celem pogłębiania tematu głównego tego forum, w którym dopiero raczkujemy i mamy przy tym trochę zabawy jak trochę różnych emocji (ja nie zawsze pozytywne...).

Klimat cuckold czy może bardziej hotwife/wifesharing pojawił się w naszym życiu niecały rok temu, kiedy przyłapałem żonkę na "gorącym" flircie online z innym facetem. Byłem bardzo zły z tego powodu (czułem się zdradzony za plecami) ale także mega podniecony. W 3 tygodnie później moja hotka miała kolejną przygodę (skończyło się na całowaniu) z kolejnym facetem. Wyznała że trochę sobie "pozwoliła" bo wcześniej ją nakręcałem w tym temacie (wysyłałem gify itp). Nasza "mierna" relacja zmieniła totalną metamorfozę po szczerych rozmowach i wyznaniach związanych nie tylko z naszymi fantazjami ale i życiem.

Od tamtej pory mamy szczerą relację, żona zwierza mi się z wszelkich fantazji i pragnień, opowiada o innych facetach a muszę przyznać że cieszy się dużym zainteresowaniem. O ile ona ma się dobrze to ja nie zawsze. Spodobał jej się bardzo jeden facet i tu zaczęły się schody - byłem/jestem zazdrosny jeśli chodzi o uczucia i zbytnie zbliżenie się jej z innym facetem (nie chodzi o seks a raczej o zakochanie). Na szczęście mam ją - twierdzi że jest w tej chwili bardzo szczęśliwa (uwielbia adorację innych mężczyzn) że dałem jej taką wolność mówi mi szczerze co czuje (czasem mnie to kłuje....) ale mówi że kocha mnie jak nigdy i nie zrobi nic co by zaszkodziło naszemu związkowi i rodzinie. Wiem że zwraca uwagę na to jaką reakcję wywołują u mnie jej flirty/romanse/adoracje i nie chce mnie krzywdzić - ja z drugiej strony rozumiem jej "szczęście" i chcę jej je dawać. ok tyle wstępu - będę czytał forum (może i żonka się zdecyduje) aby temat zgłębić i się "oswoić":)

• Lubię 15
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

chyba dobrze zapoczątkowałeś - może nietypowo.

To zbliżenie z innym facetem zabrzmiało jak poliamoria, a nie klasyczny cuckold, który jest motywem przewodnim tego forum. 

W moim przekonaniu zdrada kontrolowana polega na głębokim zaufaniu pomiędzy małżonkami czy parą i temat powinien zmierzać w kierunku seksu. Oczywiście elementem nieodzownym może być u części osób flirt, adoracja, ale co do romansu to ja mam wątpliwości. Bardzo dobrym elementem jest u Wa to, że nie macie tajemnic i dużo na ten temat rozmawiacie. 

Cuckold to nie jest bułka z masłem i "zabawa" dla każdego. Ale może być delicją dla osób, które są do tego przekonane i wg mnie nie ma zazdrości, która jak widzę u Ciebie występuje. W przypadku zakochania się żony w kimś innym sprawa jest naturalna oczywiście.

Niemniej, dobrze, że tu trafiliście, zgłębiajcie razem temat, jest tu wiele wątków i historii prawdziwych.

Życzę Wam powodzenia  :)

• Lubię 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzadko się witam z racji wrodzonego gburstwa ale tutaj stoczyłem walkę ze sobą i przegrałem.

Witaj (witajcie).

Cieszcie się tym czasem, sobą i otwartością.

Fajnie jest razem fantazjować.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, Fajnie, że do nas wpadłeś i się podzieliłeś od razu swoimi przemyśleniami a dzięki temu można też Ci coś napisać czy doradzić. Więc napiszę - nakup zimnych napojów i siadaj do lektury forum. "Zazdrość" o emocje i bliskość niezwiązaną z seksem to jest norma w początkowej fazie. Do tego tylko od Was zależy w jaki sposób i w jakim tempie będziecie toczyć Wasze relacje. Tak więc czytaj, korzystaj z opisanych doświadczeń innych, czerp wiedzę, pytaj, pisz i baw się tu z nami dobrze ;)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj...

fajne powitanie... szkoda ze profil zamknięty.;-)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć i Witam.

Fajny początek, więc życzę aby dalsze wasze przygody były jeszcze milsze.

Przeczytałem twojego powitalnego posta i pomyślałem, skąd to znam. Dziś już jesteśmy bardziej doświadczeni dzięki forum również, po wspaniałych doświadczeniach. Więc szczere rozmowy, o swoich pragnieniach i obawyach, i idące za tym gesty będą najlepszymi ścieżkami. A wspólne przeżywanie Waszej drogi w otoczeniu wzajemnych uczuć i wzajemnego szacunku, dadzą Wam jak ufam wiele, wiele radości. Więc zatapiajcie się w forum pełnym dobrych wskazówek, fajnych rad. I wielu życzliwych i pomocnych ludzi, których tu znajdziecie.

Pozdrawiam Ony.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj / witajcie

jutro napiszę więcej, Twoja szczera i długą wypowiedź zasługuje na mój trzeźwy umysł

na razie powiem tylko, czytaj... czytaj bo zazdrość o której mówi Wichura, że bywa na początku... niektórym nigdy nie mija.

powodzenia

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.