mowa ciała - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Forum Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chodzimy na kawy, spotykamy się na imprezach, z tego czy innego portalu

kontekst spotkania jest wiadomy - poznajemy się a może będziemy razem zdradzać

opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach z obserwacji mowy ciała drugiej strony, kiedy i po czym wyczuwacie, że jest dobrze, że powstaje przyzwolenie, że widać, że pójdziecie z tą znajomością dalej

tak najzwyczajniej wprost, wyciągnijcie z pamięci te swoje wszystkie pierwsze spotkania i po prostu napiszcie co zadziałało, co dało pewność

oczywiście zdaję sobie sprawę, że mogła być korespondencja i wymiana zdjęć i one pomagają

lecz samo spotkanie w rzeczywistości przecież niesie w sobie, w sumie największy ładunek emocji i zachowań

ja oczywiście potem, jak powyciągam z pamięci też opiszę

• Lubię 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, wyłapuję czy spojrzenie na mnie jest chwilę dłużej niż powinno

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz nie mogłem się powstrzymać :D

A na serio - spojrzenie mówi wszystko ;)

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzimy na kawy, spotykamy się na imprezach, z tego czy innego portalu

kontekst spotkania jest wiadomy - poznajemy się a może będziemy razem zdradzać

@iko

Nie spodziewałem się, że Ty tak możesz uogólnić temat i sprowadzić wszystko do JEDNEGO...

Bywałem na spotkaniach, które w wyniku kontekstu początkowej rozmowy skazane były całościowo na niepowodzenie seksualne.

Samo spotkanie, otoczenie etc przyczynić się mogło do pożycia zdradkowego... ba nawet było wszystko blizej i na wyciągnięcie mojej ręki... mowa ciała była wtedy również bardzo wymowna od początku do końca...

i nie zawsze spotykam się w jednym celu...

aczkolwiek mowa ciała często wskazuje jeden cel...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, wyłapuję czy spojrzenie na mnie jest chwilę dłużej niż powinno

A na serio - spojrzenie mówi wszystko

o łaaaaaaaaa... jak ja widzę w oczach od razu i to pasuje do mojego spojrzenia, panowie wybaczcie daję ognia od razu :redevil: - przyklejam się i dobieram  :redevil: i takie najbardziej lubię... ostatnio jak tak było, to nawet nie jestem pewna czy powiedzieliśmy sobie "cześć",  oczy powiedziały wszystko a moje ręce były już przy guzikach koszuli :D

takie poznania są idealne, jednak zdarzyło mi się również widzieć u mężczyzny drżące kąciki ust, nienaturalnie prostą postawę i coraz bliższe acz nie nachalne przysuwanie się do mnie :D

• Lubię 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tak... spojrzenie, uśmiech, rozchylone usta... i dotyk dłoni. Szczególnie ten ostatni wiele mówi..

Gdy kobieta z dłonią ucieka, gdy ją tylko podaje (lub w ogóle nie podaje) to wiadomo, że nic z tego nie będzie.. albo nie będzie przez jeszcze długi czas.

Gdy z kolei dotyk dłoni trwa choćby chwilę dłużej niż wymagałoby przywitanie, a już gdy kobieta zaczyna odwzajemniać pieszczoty, zabawę w muskanie palcami to...  jakże wtedy blisko jest od dłoni do jej cipki...

a propos.. Historia sprzed kilku lat.. Wrocławski Rynek... Ogródek jednej z knajp.. Siedzimy we dwoje, czekamy na posiłek, rozmawiamy na dość neutralne tematy.. Trzymam jej dłonie i delikatnie pocieram kciukami ich wnętrza.. Nagle jej głos się nieco załamuje, spojrzenie ma zamazane i po chwili wzdryga się... Przeżyła orgazm...

• Lubię 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spojrzenie, uśmiech, tembr głosu i więcej nie trzeba jak dla mnie. Reszta to dodatek - często jakże przyjemny oczywiście, ale to są główne "narzędzia" służące kobietom do uwodzenia i tworzenia chemii ;)

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komunikacja niewerbalna ............... gesty, mimika, spojrzenie, delikatny ruch ciala ............ bardzo subtelna gra ..........  :)

no ale nie mozna sie tylko lampic, przychodzi czas  na komunikacje werbalna, np. nastepny  :wino: / :coffe: czy idziemy  :sex1:

:D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę odkopię wątek gdyż wydaje mi sie interesujący. Bo to jak na siebie działamy jest niezwykle ważne w dalszej komunikacji i działaniach. 

1. Wzrok - On może tutaj powiedzieć wszystko. To w jaki sposób facet na mnie patrzy, to czy ucieka tym wzrokiem dyskretnie bądź nie na moje usta.

Czy gdzieś w tłumie od czasu do czasu  wyłapuje jego spojrzenie i z jaką intensywnością. 

2. Gest - przypadkowe muśnięcia,  dotyk wysyłają mi sygnał, ze jest mną zainteresowany i chciałby się do mnie zbliżyć. 

3. Uśmiech - śmieją się szczerze nie tylko jego usta, ale i wyżej wspomniane oczy. 

4. Rozmowa -  jeśli do niej dochodzi, to zwracam uwagę w jakim idzie kierunku. Czy jest z podtekstem czy bez. Czy jest prowadzona w naturalny sposób i czy czuję rozluźniona w jego towarzystwie. 

/Ona.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.