Spotkanie intymne grupy kobiet - Kobiecym Okiem - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Mia

Spotkanie intymne grupy kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, udział w spotkaniu erotyczno - seksualnym w grupie kilku kobiet, nie mam tu na mysli trójkąta 2K + M czy samo 2 K, a spotkanie powiedzmy 5-6 kobiet.

Ta nęcąca myśl przychodzi do mnie i odchodzi, ale ostatnio staje sie coraz bardziej intensywna.

Zanim zdecyduje się na takowe przedsięwzięcie, lub sama takie zorganizuje, a co za tym idzie spełnię jedną z swoich fantazji, interesuje mnie opinia innych Pań, a mianowicie:

1. Czy macie również jako kobiety podobne fantazje?

2. Czy któraś z Was brała udział w podobnym spotkaniu, gdzie były więcej niż 2 aktywne seksualnie  kobiety? Jesli tak to prosze podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami.

3. Czy  byli ewentualnie jakcyś Panowie którzy biernie obserwowali i podawali drinki?

Zależy mi głownie na wypowiedziach Pań...

• Lubię 24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem kiedyś kelnerem. Gdzie mam wysłac CV?:D

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie byłam, a poszłabym... Jeśli wszystkie panie miałyby na taki wieczór ochotę i nie przyszłyby tylko dla plotek, myślę, ze byłoby baaaardzo, baardzo dobrze.

• Lubię 18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Czy macie również jako kobiety podobne fantazje?

Tak :P

2. Czy któraś z Was brała udział w podobnym spotkaniu, gdzie były więcej niż 2 aktywne seksualnie kobiety? Jesli tak to prosze podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami.

Niezupełnie w takim, chociaż można uznać, że o tę fantazję się ocierało (nomen-omen) ;)

Na większej imprezie, przez jakiś czas, bawiły się tylko kobiety, a panowie byli biernymi obserwatorami. No, czasem któraś pani została pogłaskana po tym, czy owym, np. po pośladku.

I jako część imprezy - to było naprawdę mrrrrrrrr... :redevil:

Natomiast na całą imprezę, na której nie będzie żadnej interakcji z mężczyzną/ami chyba bym się nie zdecydowała. Ale pofantazjować mogę ;)

3. Czy byli ewentualnie jakcyś Panowie którzy biernie obserwowali i podawali drinki?

Drinków to sobie nie przypominam ;) Chyba zbyt wpatrzeni byli, by myśleć o drinkach ;)

• Lubię 12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy pomysł.

Co do pytania nr 2-nie byłam w sytuacji gdzie do wiekszej ilosci pan nie bylo w poblizu pannow.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... nie fantazjowalam dotychchczas, nie bralam udzialu, ale milo polaskotalo w dolnych rejestrach na mysl... 

• Lubię 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam szczerze, że od momentu kiedy zaczęłam śledzić poczynania Klubu Gentelmanów to zakiełkował pomysł założenia

jego damskiego odpowiednika ;) Rozmawiałam nawet z jednym forumowym kolegą na ten temat ale zabrakło mi odwagi...

Ad 1. Owszem mam.

Ad 2. Nie, ale od czego są fantazje? ;)

Po przemyśleniu sprawy - chętnie bym sobie na takie spotkania, czy to w ramach takiego klubu czy innej fantazji, popatrzyła, poserwowała drinki czy rozmasowała chętnym stopy, ale mnie samą nadal jakoś z lekka niepokoi wizja wiecej niż jednej, może dwóch pań na raz. To jak prośba o czekoladkę po której spada nagle na mnie ich cała naczepa. Razem z naczepą, hahaha.

• Lubię 7
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przemyśleniu sprawy - chętnie bym sobie na takie spotkania, czy to w ramach takiego klubu czy innej fantazji, popatrzyła, poserwowała drinki czy rozmasowała chętnym stopy, ale mnie samą nadal jakoś z lekka niepokoi wizja wiecej niż jednej, może dwóch pań na raz. To jak prośba o czekoladkę po której spada nagle na mnie ich cała naczepa. Razem z naczepą, hahaha.

Dobrej czekolady nigdy za wiele ;)

Lula.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mia dziękuję Ci za ten temat :*
Z mojej męskiej perspektywy nie od dziś we łbie kręci się żeby zobaczyć coś podobnego, stąd pewnie fantazja o co najmniej dwóch kobietach widzianych na żywo, a co dopiero o grupie... 

Ad 1 - częściowo dotyczy (jestem facetem i nadal gdzieś tam w sferze fantazji chciałoby się zobaczyć dwie kobiety razem)
Ad 2 - nie dotyczy (jestem facetem)

Ad 3 - dotyczy i jestem pewien, że tacy panowie się znajdą :)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.