Wasze ulubione kosmetyki (tu pomijamy perfumy!) to...? - Zdrowie Uroda & Wygląd - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Zouza

Wasze ulubione kosmetyki (tu pomijamy perfumy!) to...?

Rekomendowane odpowiedzi

Tu podajemy Wasze ulubione kosmetyki i odkrycia kosmetyczne!

START! :D

Moje ostatnie odkrycie - lakier i top Miracle Gel Sally Hansen. Trzyma się, skurczybyk, doskonale! :D Gdyby nie to, że paznokcie rosną mi jak wściekłe, to pewnie byłoby te obiecane 2 tygodnie koloru i połysku! :D

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim ostatnim odkryciem jest baza matująca pod makijaż Beauty Primer 360 AA. Rewelacja :) Dobrze matuje i makijaż wygląda świeżo przez cały dzień :)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To będzie mój ulubiony temat :D

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shi, Ty się nie śmiej! Gadaj czym lubisz się myć, hę? :D

Tylko konkretnie, a nie że woda i mydło! :D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja mowie zupełnie powaznie! Uwielbiam takie nowinki kosmetyczne. , z polecenia :D

Ja uzywam od wielkiego dzwonu kremu BB i szminki :D szamponu (musi być przezroczysty, od białych mam łupież :lach: ) odżywkę mam taką od fryzjerki w sloiku :P wszystko kupuje na promocjach :P często jakoSC idzie w parze z ceną :P

Także proszę, nauczcie mnie czegos, Kuolezanki :D

PS. Lakiery na pewno nabędę na dniach skoro takie mega :)

Edytowane przez shisha
  • Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zouza, jak rozumiem to nie jest tylko temat dla Pań? Przecież nasi rogacze, kochankowie też używają kosmetyków (choć 1/100 tego, co my :lach: ) Może też by zarekomendowali swoje ulubione kosmetyki? :)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej nie, bo nie będą gadać na temat :P

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja odkryłam ostatnio krem CC, tani jak barszcz, do takiego codziennego używania. Eveline Magical CC. Ładny efekt, bardzo naturalny i nadaje się dla bladolicych. :D

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zouza, jak rozumiem to nie jest tylko temat dla Pań?

Absolutnie, to nie jest temat tylko dla Pań!

Tylko, proszę Panowie, chodzi o kosmetyki dla "ludziów", nie dla aut. ;)

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego rzutem na taśmę, zmieniłam ostatnie zdanie :D Pierwotnie brzmiało: " ......podzielili się własnymi odkryciami" Już oczyma wyobraźni widziałam te wszystkie "odkrycia" :lach:

Co by nie robić OT

Uwielbiam kremy Dr I.Eris Ostatnio przetestowałam kolejny Neuro Filler i na dzień i na noc. Dla mnie bomba :) świetnie się wchłania, ładnie, delikatnie pachnie i co istotne, nie uczula mnie. Skóra po nim jest fajna w dotyku :)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi