Uległa para. - Rogate Fantazje - Cuckold Skocz do zawartości
Matt2233

Uległa para.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wiele fantazji które chciałbym zrealizować. Niektóre bardzo ostre inne mniej.

Jedna z takich fantazji jest spotkanie z kobietą. Przywozi mi ją jej mąż i prosi żebym ja przeleciał bo on nie daje rady. Po czym się z nim żegnam i wychodzi zaczekać do samochodu. Po czym dzwonie po niego żeby wyczyscil panią lub odprowadzam mu ja do samochodu. Pani oczywiście ze śladami seksu na ciele i ubraniu.

Następna to stały układ z parą gdzie para jest traktowana przedmiotowo. Tzn spełnia moje zachcianki seksualne. Łączenie z tym że zabieram panią na seks grupowy typu gb A Pan czeka w domu i nie ma nic do gadania. Za niewłaściwe zachowanie oczywiście kary typu chłosta nawet w plenerze.

Wiem ze może to nie do końca normalne. Prosze o wyrozumiałość

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uspokajam - wszystko co napisałeś mieści się w tutejszej normie :)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki. Wieczorem jeszcze jakąś opiszę. Dziękuję za wyrozumiałość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie w tym co piszesz żadnej przeginki nie ma. Ultimate cuckold to już żadna nowość tylko ciężko znaleźć odpowiednie osoby.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podjeżdża pod Twój dom. Ty czekasz na mnie w krótkiej sukience. Wsiadasz do auta po czym od razu rozkazuje Ci zdjąć majteczki i stanik. Posłusznie wykonujesz polecenia. Następnie każe Ci zrobić mi loda gdy prowadzę. Jedziemy w miejsce o którym nie masz pojęcia. Po drodze zajeżdżamy do lasu gdzie ostro Cię rucham na masce. Twój mąż rogacz w tym czasie grzecznie zajmuje się domem nie świadomy tego co spotka jego ukochaną żonę.

Cdn

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podjeżdża pod Twój dom. Ty czekasz na mnie w krótkiej sukience.

ale jak to, pod mój dom? ja nie mam domu, mogę jedynie dla Ciebie tę sukienkę założyć :)

Nie mogłem się powstrzymać. Wybacz.

Ale tak jak pisali poprzednicy, nie wykraczasz poza tutejsze normy :)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jak to, pod mój dom? ja nie mam domu, mogę jedynie dla Ciebie tę sukienkę założyć :)

Hahahaha. Dzięki za konstruktywną krytykę. Jestem ścisłym umysłem więc proszę o wybaczenie i zrozumienie. Czasem myślę szybciej niż jestem w stanie to wyrazić

Hahahaha. Dzięki za konstruktywną krytykę. Jestem ścisłym umysłem więc proszę o wybaczenie i zrozumienie. Czasem myślę szybciej niż jestem w stanie to wyrazić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.