Sante sauna Warszawa - Hot Miejscówka - Cuckold Forum Skocz do zawartości
inti

Sante sauna Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, bywa ktos z was w sante? Byłem kilka razy i calkiem przyjemne miejsce, choc troche male jesli nie liczyc czesci tekstylnej. Jakie sa wasze wrazenia

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem najlepsza sauna w Warszawie. Póki co przychodzi tu sporo kobiet (piszę "póki", bo mam wrażenie, ze liczba ta bedzie spadac wraz ze zwiekszeniem ilosci podgladaczy). Ceny raczej spoko (przykladowo 29zl za 1h + 30min na przebranie). Wczesniej jezdzilem na Warszawianke, tutaj mam zdecydowanie blizej. W weekendy wieczorami udostepniaja caly obiekt dla naturystow, osobiscie nie bylem, ale z tego co czytalem to cieszy sie to duzym zainteresowaniem. Dla mnie minusy to oddzielna "biosauna" od strefy saun - trzeba przejsc przez pol obiektu; oraz generalnie niewielka powierzchnia strefy saunowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, bywa ktos z was w sante? Byłem kilka razy i calkiem przyjemne miejsce, choc troche male jesli nie liczyc czesci tekstylnej. Jakie sa wasze wrazenia

Zaglądamy z żoną do Sante regularnie. Obiekt z 2015 roku, nowoczesny i ładny. Rzeczywiście dziwne usytuowanie biosauny, ale do przyzwyczajenia się. Ogromna sauna parowa z pustym miejscem na środku, dziwne 2osobowe pomieszczenie do odpoczynku wyłożone złotem, sauna japońska (ciepła podłoga), grota solna oraz oczywiście sauna fińska. Dla wstydliwych dobre miejsce do rozpoczęcia przygody z sauną - prysznice są w zamykanych kabinach. W części basenowej - basen i dwa jacuzzi. W weekendy po 21 strefa beztekstylna na całym obiekcie. Obsługa pilnuje poprawnego saunowania.

Rozmiar obiektu mi nie przeszkadza - to średnia krajowa. Tłoku nie ma bo obsługa ogranicza ilość wpuszczanych osób - są oddzielne limity dla panów i pań i zdarza się że panowie stoją w kolejce czekając na wolne miejsce.

Czasem umawiamy się ze znajomymi w Sante zamiast siedzieć przy stole w domu albo w knajpie.

Czy to jest Hot Miejscówka? Na spotkanie zapoznawcze jak najbardziej. Na coś więcej? Z żoną jesteśmy tam grzeczni, ale można spróbować powariować w jacuzzi, w zamykanych prysznicach i w saunie parowej :).

Dla mnie nr 1 w Warszawie.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzialem, ze pilnuja parytetu, w takim razie mialem do tej pory szczescie nie czekac :) ale to dobrze :)

Udostepnienie caloaci dla nietekstylnych tylko w soboty czy caly weekend?

Co do rozrabinia to zastanawialem sie ostatnio czy pewna para pod prysznicem sie nie bawila bo bylo tam duzo ruchu i duzo smiechu, ale moze ja tylko laskotal ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzialem, ze pilnuja parytetu, w takim razie mialem do tej pory szczescie nie czekac :) ale to dobrze :)

Udostepnienie caloaci dla nietekstylnych tylko w soboty czy caly weekend?

Co do rozrabinia to zastanawialem sie ostatnio czy pewna para pod prysznicem sie nie bawila bo bylo tam duzo ruchu i duzo smiechu, ale moze ja tylko laskotal ;)

Po prostu jak zabraknie szafek w szatni męskiej to więcej nie wpuszczą. :)

Zakaz strojów kąpielowych na całym obiekcie w piątek, sobotę i niedzielę od 21 do północy.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ktos sie wybiera w najblizszy weekend ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt tam nie chodzi ?

chodzi, chodzi. W ostatni piątek o 20 była kolejka do wejścia, brak wolnych szafek w męskiej części i 3 wolne szafki w damskiej. Usiedliśmy z żoną i znajomymi w barze, wypiliśmy kawę i sok i wróciliśmy do domu :(.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi, chodzi. W ostatni piątek o 20 była kolejka do wejścia, brak wolnych szafek w męskiej części i 3 wolne szafki w damskiej. Usiedliśmy z żoną i znajomymi w barze, wypiliśmy kawę i sok i wróciliśmy do domu :(.

byl koniec promocji wakacyjnej wiec tlumy, w sobote juz nie czekalem na wejscie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.