Jak wyobrażacie sobie dominę? - Kobieca dominacja - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Zouza

Jak wyobrażacie sobie dominę?

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno na spotkaniu - w akcji, jak i w "cywilu".

Jak, Waszym zdaniem, powinna wyglądać?

Na ile wygląd, zarówno warunki fizyczne, jak i strój, ma wpływ na Wasze doznania i chęć podporządkowania się?

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On: Musi być władcza, emanować pewnością siebie i charyzmą, a te cechy charakteru mają wpływ na to jak się ubiera i jaki klimat wokół siebie roztacza.  Chętnie podporządkowuję się, gdy czuję, że moja Pani jest pewna tego czego chce. Wygląd jak i warunki fizyczne mają wielki wpływ, ale jeśli jest to tylko puste opakowanie to czar pryska.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musi być władcza, emanować pewnością siebie i charyzmą, a te cechy charakteru mają wpływ na to jak się ubiera i jaki klimat wokół siebie roztacza.

A mniej ogólnikowo?

Jak się ubiera?

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gorset i wysokie zakryte szpilki

A w "cywilu"? ;)

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mniej ogólnikowo?

Jak się ubiera?

skóra, czarna skóra, jej zapach i faktura, szpile, botki i gladiatorki, materiały najwyższej jakości, nie chińszczyzna, no i moja PANI lubuje się w kości słoniowej, bursztynie i złocie.

A na co dzień różnie się ubiera, w zależności od nastroju.

Zresztą u mojej Pani odkrycie, że jest Dominą wypłynęło stosunkowo nie dawno i temat się rozwija.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zwykła normalna kobieta raczej brunetka ale to nie warunek

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a, no i uwielbiam koński ogon wysoko spięty..............

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na codzień... Obcisłe Jeansy uwydatniające jej jędrne pośladki. Szpileczki na nogach. Czarny lakier na jej paznokciach.Czarne włosy, ciemne oczy spoglądające szyderczo w oczy swej "ofiary".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi