Skocz do zawartości

  •  

Zdjęcie

Koniec zabawy w ciuciubabkę z adminem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline Sem - Napisano 05 lipiec 2016 - 20:24

Sem

    Głowa Państwa

  • Administrator©®
  • 23317
  • 7749 postów
  • Mężczyzna

Koniec zabawy w ciuciubabkę z adminem

 

Szanowni Użytkownicy ZKF! Informację tę kieruję przede wszystkim do Użytkowników którzy bezustannie rejestrowali nowe konta aby korzystać z systemu 7 dniowej bezpłatnej promocji, oraz do Moderatorów Globalnych (z prośbą o podjęcie odpowiednich działań o czym w późniejszej części ogłoszenia.) Zacznijmy więc od wiecznie "nowych", nowych w kółko, oraz tych którzy po napisaniu postu powitalnego, umieszczeniu wątpliwej treści ogłoszenia, po prostu znikają na zawsze w grupie "Aktywuj" oczywiście bez uiszczania jakiejkolwiek składki. Dosyć tej zabawy. Zbrzydło mi już się za Wami uganiać, smarkacze. Na pytanie, PO CO mam dopisywać do bazy ASWU konto Użytkownika który i tak nigdy go nie aktywuje, po co komu czytać ogłoszenie i próbować kontaktu z Użytkownikiem który za swoje konto nie zapłacił, wreszcie po co komu te wszystkie trefne powitania czytać, z których 90% są to jednorazowe posty lub powroty "wiecznie nowych" mam JEDNĄ odpowiedź. Brzmi ona: Wyłączyć 7 dniowy okres korzystania z konta bezpłatnie i włączyć opłatę tuż po rejestracji, zanim Użytkownik będzie mógł COKOLWIEK napisać lub zrobić. Dzięki temu będę mógł ponadto:

 

- Wyłączyć system sprawdzania duplikatów, który stanie się w tym momencie zbędny. Po co mam bowiem sprawdzać czy ktoś nie robi mnie w chuja zakładając konto po raz dwusetny, skoro i tak nie będzie mógł NIC zrobić na tym koncie, dopóki za nie nie zapłaci tak samo jak za pieczywo w sklepie zanim je zje, albo butelkę piwa, zanim ją wypije.

 

- Wyłączyć system UGR User Geolocation Restriction na całym terytorium za wyjątkiem Państw Arabskich i umożliwić swobodną rejestrację kont zza granicy z tych samych powodów. Żaden spamer nie zapłaci za swoje konto tylko po to by spamować na forum.

 

System darmowej rejestracji i 7 dniowego okresu próbnego może i by się sprawdził w CYWILIZOWANYM kraju, ale tu przecież 99% ludzi to Polacy, którzy w większości przypadków co jasno wynika z moich statystyk, gdy tylko da się im możliwość oszukiwania, będą oszukiwać bez końca. Najliczniejsza na naszym Forum grupa, to grupa "Aktywuj" która składa się z 7187 Użytkowników (Siedem tysięcy stu osiemdziesięciu siedmiu!) smarkaczy, na 10683 Użytkowników W OGÓLE na ZK Forum. Wystarczy użyć kalkulatora i odjąć jednych od drugich by wyszło, że Użytkowników tak naprawdę, mamy 3496. Grupa najliczniejsza, która nie zamierza dokonać opłaty za swoje konto, czyli 7187 nie warta nawet FUNTA KŁAKÓW, zostanie z Forum usunięta w ciągu 48 godzin. Wraz z nimi, ich ogłoszenia, oraz ich powitania. Nie będziemy usuwać jedynie postów które napisali w tematach założonych przez pełnoprawnych Użytkowników.

 

i tym właśnie proszę się zająć, tu słowo dla Moderatorów. Przetrzepać, caly Dział Powitań, oraz Dział Ogłoszeń. Wypierdolić stąd wszystko, co zostało rozpoczęte przez Użytkownika z grupy "Aktywuj" ponieważ takie powitania i ogłoszenia są pozbawione wszelkiego sensu. Okres w którym rejestracja jest wyłączona, zostanie skrócony do dnia, w którym wszystko będzie już gotowe. Użytkownicy po rejestracji i potwierdzeniu swojego konta mailowo, będą od razu przenoszeni do grupy "Aktywuj" bez żadnych praw do pisania, oraz skrzynek prywatnych. Użytkownicy Ci, będą mieli czas na wysłanie wniosku oraz dokonanie opłaty. Jeśli nie wpłynie wniosek w ciągu 7 dni od rejestracji, konto będzie usuwane przez system. Nic nas wówczas nie interesuje, czy ktoś taki założy konto od nowa i tak nie będzie mógł z niego w żaden sposób skorzystać, dopóki za nie nie zapłaci. Tym samym, zakończy się ta wieczna ciuciubabka. Informacje w okienkach dla nowych Użytkowników, informacja od InfoBoota, oraz Regulamin Forum w punktach odnoszących się do dotychczasowych zasad,zostaną zmodyfikowane, dostosowane do nowych zasad.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że będzie Was przybywać znacznie WOLNIEJ niż dotychczas, i będzie znacznie większa rotacja nowych Użytkowników, ale będzie się to odbywać z pożytkiem dla całego Forum i naszej społeczności. Użytkownik który dokona opłaty za swoje konto i napisze powitanie, od razu trafi do grupy "Potwierdzony" skąd będzie mógł wybrać sobie Grupę docelową. A Wy, będziecie wiedzieć, że jest to Użytkownik który już dokonał aktywacji a nie dopiero co się zarejestrował. Szczerze mówiąc, mam W DUPIE tempo w jakim to się będzie odbywać. Czy nowe powitanie pojawi się raz na dzień, czy raz na tydzień. Moderatorzy Globalni, proszę podjąć stosowne działania, oczyszczające forum z niepotrzebnej zawartości.

 

ZKF Administrator,

Sem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Użytkowników, 0 Gości, 0 Anonimowych Użytkowników