Trenuj się sam do uległości i sytuacji jakie mogą Cię spotkać... - Ultimate Cuckold - Cuckold Skocz do zawartości
CuckSlave_88

Trenuj się sam do uległości i sytuacji jakie mogą Cię spotkać...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam drodzy rogacze zdarza się samemu ćwiczyć np połykanie własnej spermy lub zabawy z wibratorami itp tak aby gdy będzie wymagać tego sytuacja w realu być gotowym? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie lubiłem własnej spermy, ale jak moja była żona zrobiła zakaz sexu to kazała się spuszczać codziennie rano na jej nóżki i zlizywać spermę. Teraz spuszczam się sam sobie do buzi.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem. Po pierwsze każdy spóst moja Pani każe mi wylizać do cna. Czy w stosunku z Nią czy z Bullem czy samemu ze sobą.

A teraz jest plan abym na wibratorze ćwiczył zakładanie gumki ustami, to po to abym mógł Pani kochanką w ten sposób usługiwać i ułatwuać zaspokajanie moje Hotki ;-)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

każdy wytrysk - czy to z ruiny czy orgazmu (choć tych niewiele) wylizuje. Z cipki także kiedy tylko Moja Pani nakaże mi to. Ćwiczenie z wibratorem kilka razy w tygodniu, a bywa że codziennie. Wibrator mogę  używać bez ograniczeń i w dowolnej ilości - naturalnie bez szczęśliwego finału.

Walenie konia bez nadzoru jest zabronione, a jeśli już jest zgoda Pani na to, to zawsze muszę przekazać dokumentację video.

Zdarzało mi się też zakrapiać kawę lub drinka spermą.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wam drodzy rogacze zdarza się samemu ćwiczyć np połykanie własnej spermy lub zabawy z wibratorami itp tak aby gdy będzie wymagać tego sytuacja w realu być gotowym? :)

Mnie się to nie zdarza. Samemu rzadko cokolwiek ćwiczę.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skosztowanie własnej spermy było konieczne aby do niej się przyzwyczaić o ile wylizanie swojej z okolic cipki Hot nie było takie trudne, to kosztowanie samej już tak,najtrudniejszym egzaminem było skonsumowanie towaru przyniesionego w prezerwatywie, było bardzo trudno ale pomysłowość i dobroduszność Hot jest bezgraniczna po prostu dostałem to jako dodatek do porannej kawy a potem już każdy następny raz był łatwiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już ćwiczyć nie muszę, bo mam wprawę regularnie zlizuję spusty zarówno swoje jak i Kochanka, ale zanim tak się stało owszem, były treningi, spuszczałem się sam sobie do ust lub zlizywałem z żony.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.