Fetysz medyczny i zabawy w doktora - Dział BDSM - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Robert

Fetysz medyczny i zabawy w doktora

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny podjąć temat :-)))))))))))

Jak zapewne zauwazyles mamy tu na forum bardzo duzo tematow dlatego rzucenie samego hasla to jeszcze za malo.

Masz pomysl tematu to go rozwin i zachec przyszlych dyskutantow do rozmow.

A wiec do dziela. I zycze powodzenia :)

A temat Ty podjales a nie KTOS !

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat ciekawy i faktycznie wart rozwinięcia -gdzieś tam kiedyś fotograficznie zdarzyło nam się o niego zahaczyć ale chętnie posłuchamy o doświadczeniach bardziej zaawansowanych :)

post-502-0-62368900-1430379129_thumb.jpg

• Lubię 22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

R: Oj jak tak patrzę na to zdjęcie, to normalnie czuję, że szybko bym nie wyzdrowiał...  :mily:

W ogóle to coś słabo się poczułem... :growgr: Czy Moonka świadczy wizyty domowe w ramach umowy z ZKF (Zapomogowa Kasa Forumowa)?  :redevil:

temat ciekawy i faktycznie wart rozwinięcia -gdzieś tam kiedyś fotograficznie zdarzyło nam się o niego zahaczyć ale chętnie posłuchamy o doświadczeniach bardziej zaawansowanych :)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Moonka świadczy wizyty domowe w ramach umowy z ZKF (Zapomogowa Kasa Forumowa)? :redevil:

R: oczywiście z dojazdem do klienta full service i tylko  na kasę chorych ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

R: Jest zatem nadzieja! Będę żył!  :redevil:

Ale żeby zupełnie nie offtopować  :mily:

Nas co prawda nigdy jakoś specjalnie tematy medyczne nigdy nie kręciły ale zawsze przy okazji jakichś wizyt w szpitalu zwracałem uwagę pielęgniarki w dobrze dopasowanych i niezbyt długich fartuszkach. A zdarzały się takie, oj zdarzały...  :saint: I nie jednemu pacjentowi były w stanie podnieść ciśnienie  :mily:

R: oczywiście z dojazdem do klienta full service i tylko  na kasę chorych ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fotka super , czekał bym nawet miesiąc w kolejce na wizytę u takiej pani doktor :-))))))

Rozmawiałem kiedyś z moją koleżanką , że dużo by nie brakowało a pan doktor zaliczył by ją na fotelu po badaniu gdy mąż czekał za drzwiami. Niby kontrolna wizyta u ginekologa więc nic wielkiego a tu zaskoczenie bo tego dnia była pobudzona dość mocno. Lekarz jak lekarz wiadomo ale gdy doszło do lądowania na fotelu i rozłożeniu nóg wiedziała , że nie ten czas bo cała pulsuje w środku. I zaczęło się, palec a potem wziernik . Nic by się nie działo ale po chwili zaczęło robić jej się dobrze i chyba zauważył to chłop bo mu spodnie stanęły. :-)))))))))) wcale mu się nie dziwie bo fajna dupa z niej, uratowało ją wejście piguły do gabinetu bo była w stanie poprosić o rzniecie:-))))) . No i skończyło się tak, że zmieniła lekarza na jeszcze młodszego i dalej dość często chodzi z mężem na wizyty tylko, że mąż czeka a ona do dziś stuka się z tym lekarzem. :-)))))

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moonka co za zdjęcie! Superrr!

Takie przebrania jak można kupić w sexshopach nie za bardzo trafiają w mój gust bo często są,,przesadzone''. Za to nieraz będąc w szpitalu widziałem Panie na różnych stanowiskach, które wywoływały u mnie wzrost ciśnienia pomimo tego, że ubrane nieraz były w zwykły fartuszek i białe spodnie. Pomijam oczywiście te Panie które mają na sobie skąpy fartuszek i krótka spodniczke bo one potrafią nieźle zawrócić w głowie... ;-)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Interesuję się tym tematem od dłuższego czasu ale ciężko z kimkolwiek o tym porozmawiać, może wspólnie na forum poruszymy ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzies tu kiedys było opowiadanie o badaniu ginekologicznym z mężem za drzwiami...

Przyznam ze jeżdżąc z zona w ciąży na systematyczne Badania do ginekologa w średnim wieku wiele razy miałem fantazje z nimi związana. Czekając za drzwiami ale tez i w pokoju obok...

Fantazje potęgowało to ze pan doktor nie musiałby juz uważać ;)

Ps jutro zona jest z nim umówiona na ogólne badanie ;) chłop cześciej tam zagłada niz ja...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.