Skocz do zawartości

  •  

Zdjęcie

Zanim napiszesz komentarz obelżywy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline Sem - Napisano 23 marzec 2015 - 08:58

Sem

    Głowa Państwa

  • Administrator©®
  • 23317
  • 7749 postów
  • Mężczyzna

Aktualizacja: 20.07.2016

Zanim napiszesz komentarz obelżywy

 

Szanowni Użytkownicy. Pomimo znacznych zmian na forum, wciąż odnajduję w treściach publikowanych, komentarze obelżywe pod adresem Hot Wife oraz publikujących ich Rogaczy. W związku z zaistniałym przypominam, że takie komentarze są usuwane natychmiast w chwili ich zauważenia przez Administrację i nikt nie będzie z tymi postami dyskutował, a Użytkownik jest przenoszony do grupy karnej. Chciałbym wszystkim którzy noszą się z zamiarem publikowania takich postów, przypomnieć brzmienie punktu 18 naszego Regulaminu, który mówi o tym co się wówczas dzieje:

 

 

18. Obowiązuje całkowity zakaz publikowania negatywnych a w szczególności uznanych za obelżywe, komentarzy w Galeriach Hot Wife oraz odnoszące się do ich wypowiedzi w pozostałych działach na Cuckoldplace które opublikowała Hot Wife lub inni Użytkownicy na jej temat. Nie zastosowanie się do tego podpunktu, skutkuje ograniczeniem funkcjonalności konta, wyłączeniem, lub zbanowaniem konta. Dopuszcza się wyłącznie pozytywne lub neutralne komentarze pod adresem Hot Wife w przedstawiających je galeriach lub opisujących je tematach w pozostałej części forum. Wyjątek stanowi sytuacja w której Hot Wife życzy sobie wszelkich komentarzy, dopuszcza komentarze negatywne oraz wulgarne i w sposób jednoznaczny pisze o tym, wystawiając swoje zdjęcia na pokaz lub godzi się w sposób jawny na wulgarne lub negatywne opinie pod swoim adresem. W przypadku gdy na wskutek złamania tego punktu funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi ponownie wysłać  bankowy dowód wpłaty aktywacji swojego konta, oraz zgłoszenie do Działu Pomoc, departament "Moje konto zostało ograniczone". Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku. Jeżeli na wskutek złamania tego punktu, konto Użytkownika zostało wyłączone, wówczas Użytkownik, musi ponownie opłacić składkę aktywacyjną w wysokości 9 PLN, poprzez wysłanie wniosku o ponowną aktywację konta, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego dla niezalogowanych gości, wybierając departament "Ponowna aktywacja konta". Administrator rozpatrzy wyłącznie prawidłowo złożone wnioski, w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

 

Ponadto przypominam, że procedura przywrócenia pełnej funkcjonalności konta z grupy karnej do grupy preferencji, to droga przez mękę, ponieważ zadaję mnóstwo wyrywkowych pytań z Regulaminu Forum. Każdemu więc kto tam trafi życzę doskonałej znajomości Regulaminu tego forum oraz panujących u nas zasad. Nikt nie wyjdzie z grupy karnej, dopóki nie spełni wszystkich wynikających z tego punktu przesłanek czyli:

 

- Nie prześle ponownie bankowego dowodu wpłaty aktywacyjnej za swoje konto. Proszę nie zrozumieć mnie źle, jeśli opłaciłeś składkę i dzięki temu jesteś na forum, nie będziesz musiał opłacać jej ponownie, musisz to jednak udowodnić poprzez przesłanie wiarygodnego dowodu wpłaty, ja Twojej składki szukać NIE BĘDĘ. Ma to zastosowanie, ponieważ na forum aktywna była promocja, polegająca na możliwości darmowego aktywowania swojego konta z której skorzystało bardzo wielu Użytkowników. Jeżeli jednak złamałeś podstawową zasadę tego forum, promocja Cię nie obowiązuje i aby korzystać dalej z forum, poniesiesz koszty aktywacji, tak jak każdy.

 

- Nie odpowie na wszystkie zadane pytania, będące wyrywkową kontrolą biegłej znajomości Regulaminu Forum.

 

- Do bazy informacji o Użytkownikach ASWU trafia negatywny wpis na ten temat, z warunkiem przedawnienia / usunięcia opinii po 366 dniach na wniosek Użytkownika w stosownym departamencie działu Pomoc. Przed upływem tego terminu, nie ma mowy o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku dotyczącym usunięcia negatywnego wpisu z bazy i wszystkie takie wnioski będą odrzucane.

 

Raz jeszcze przypominam, że znajdujecie się w miejscu kulturalnym, gdzie nawet w ostrej dyskusji obowiązują zasady poszanowania, które nie mogą wybiegać poza pewne kanony.

 

ZKF Administrator,

Sem


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Użytkowników, 0 Gości, 0 Anonimowych Użytkowników