Poznań, gdzie się zabawić - Hot Miejscówka - Cuckold Forum Skocz do zawartości
27sympatyczni33

Poznań, gdzie się zabawić

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Pytanie kieruje przede wszystkim do poznaniaków lub osób które znają fajną miejscówkę w Poznaniu gdzie można miło spędzić czas, gdyż mojej żonie robię niespodziankę, może z dreszczykiem emocji a poszukuję:

- miejsca gdzie można spędzić miło czas we dwoje lub większym gronie,

- miejsca w którym jest fajna muzyka, lub też możliwość karaoke,

- miejsca w którym będzie można urządzić kontrolowany podryw

Wiem, że chcę niemożliwego ale może coś się znajdzie. Nocleg już nam zapewniłem :evil: Poznańska Malta :lol:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziemy 2/3 maja w Poznaniu. Zwiedzanie, trochę pogawędka ze znajomymi.

Plan jest taki, aby można w takim klubie można było podrywać Hotkę.

Nie powiem, dzisiaj baaardzo dała mi do myślenia, więc lada dzień spodziewaj się PW :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie, chce jej zrobić mega niespodziankę więc wszelkie propozycję bardzo mile widziane. Miasto urocze, bywałem już tam 3 razy służbowo. Hotka lubi też być podrywana przez kobietę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, poza tym liczne kluby które w długi weekend bedą się pewnie roić od niewyżytych samców :evil:

Z muzyką latynoska - Cuba Libre, Nachos Potatos

z klimataycznym rockiem - Johnny Rocker, Kultowa (tu jest rewelacyjne miejsce jak ktoś miałby ochotę pobawić sie delikatnie w knajpie, ale trzeba rezerwować piekiełko :lol:)

Jeśli karaoke to klub Retro

Nie wiem czy na pewno będe na weekend w Poznaniu ale w razie jak bym zostawał dam znac na pw :lol:

Przyjaciel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, g&m pisze:

Coś nowego powstało:

https://loveroom.pl/galeria/

M.

Nie ma to jak wrzucić do apartamentu kilka gadżetów, na stronę ładny opis i w imię tego podwoić (lub nawet potroić) cenę w stosunku do standardu. No ale jak ktoś lubi...

• Lubię 5
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cena za te parę gadżetów jest niezła.

To tutaj jest w bardziej przystępnej cenie - ale w Krakowie 

http://studiobartec.com

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama chętnie się dowiem gdzie w Poznaniu można się dobrze zabawić ;) bo my najczęściej wyjeżdżamy w tym celu z Poznania...

* Termy Maltańskie i całkiem przyjemne sauny - przyjemny relaks i sporo mężczyzn, którym można się podobać ;)

* Pod Poznaniem jest swingersklub, opinie z pewnością jakieś się tutaj na forum znajdą. 

* Najlepsze imprezy jakich tu doświadczam mają charakter prywatny i nie mają określonego miejsca - domówki, czy też apartamenty. 

Trzymam kciuki za Wasz weekend :)

Pozdrawiam

K.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, SplitKiM pisze:

Trzymam kciuki za Wasz weekend :)

Autorzy wspominali o tym weekendzie jakieś 8 lat temu z tego co widzę wieść mogą już nie posiadać gdzie ostatecznie trafili ;)

19 minut temu, SplitKiM pisze:

Pod Poznaniem jest swingersklub, opinie z pewnością jakieś się tutaj na forum znajdą. 

O tym nie słyszałem a chętnie usłyszę. To lub na priv ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.