Rogate mikrofantazje :) - Rogate Fantazje - Cuckold Skocz do zawartości
taki_facet

Rogate mikrofantazje :)

Rekomendowane odpowiedzi

taki_facet

Cześć,

W tym temacie zainteresowani mogą wypisywać swoje "minifantazje". Czyli nie rozpisujemy się z długim opowiadaniem tylko w 2-3 zdaniach opisujemy pojedynczą akcje.

np.

Hotka każe rogaczowi iść po prezerwatywy dla niej i jej kochanka.

lub

Hotka przypina rogacza kajdankami do kaloryfera w korytarzu tak żeby mógł tylko słyszeć co się dzieje w sypialni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żona wychodzi wieczorem z przyjaciółkami "na kawę" na miasto. Po jakimś czasie podjeżdzam po nią samochodem. Wychodzi z klubu, siada na przednim siedzeniu i całuje mnie w policzek. Po chwili wyciąga z torebki swoje majteczki i jak gdyby nigdy nic zakłada je, uśmiechając się tajemniczo.

• Lubię 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w domu w dzień na godzinę przed moim powrocie z 6 tygodniowego kontraktu był kochanek i pierwsze co muszę zrobić to wyczyścić moją panią.

lub.

Pani wraca od kochanka, siada mi na kolanach i czuję jak spływa z jej cipki jego nasienie.

Takie tam fantazyjki odległe :P

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciał bym ssać stopy mojej żonki kiedy jest posuwana przez ogiera

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
taki_facet

Pani każe leżeć grzecznie pod ogierem i trzymać w ustach jego jądra. Tak że jak ogier wystrzeli w delikatną szparkę, to żeby czuć ustami jak duży przeżywa orgazm i jak duża ilość nasienia wychodzi z jego jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś duży bankiet. Moja żona jako hostessa i nikt z obecnych nie wie, że to żona. Po północy ludzie pod humorkiem. Ktoś nieświadomy zaczyna na podrywać hostessę..., hostessa daje się podrywać..., w pewnym momencie siada mu na kolana. Nikt nic z tego nie robi...., a że hostessa ubrana w elegancką krótką, trapezową spódniczkę, która w łatwy sposób zakrywa to, co się dzieje pod nią - Hostessa mądrze to wykorzystuje...

I tak siędzą wszyscy spokojnie, rozmawiają, uśmiechają się do siebie, a jedynie hostessa i szczęściarz na któym siedzi wie, że właśnie jego Twardy kutas powoli wsunął się w nią Cały...

Ja się mogę jedynie domyślać, o co chodzi.. po jej przymrużonych lekko oczach :)

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wyjściu kochanka żona woła mnie ukrytego w innym pokoju, widzi jak bardzo jestem podniecony i że chę w nią wejść, a ona mówi "Jestem tak dobrze zerżnięta, nie chce już mi się. Wyliż mnie tylko i zrób sobie sam ręką, pobawimy się jutro..."

• Lubię 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja żonka ubrana tylko w czarne pończochy jest rżnięta na pieska przez dwóch byczków jeden wali ja w cipkę a drugi w dupcię a trzeci pieprzy ją w usta i trzyma za włosy a ja nagi klęczę mam związane jaj i kutasa a na głowie majteczki mojej żonki które nosiła cały dzień i które są wilgotne od jej soczków kutas mi stoi strasznie ale nie wolno mi go dotykać

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza fantazja:

Dyskoteka, moje kochanie ze mną przy barze. Pijemy drinki, w pewnym momencie udaje się do ubikacji, po powrocie nie znajduję już jej. Szukam jej na parkiecie ale nie potrafię znaleźć. W pewnym momencie ona łapie mnie za rękę i wkłada mi swoje stringi w usta, po czym znika w tłumie. Po kilku godzinach dzwoni po mnie, żebym odebrał ją spod hotelu w centrum miasta. Podjeżdżam, ona wchodzi do auta, całuje mnie w usta i mówi, że ma dla mnie prezent tam na dole.

Fantazja druga:

Ona na kanapie z kochankiem, zabawiają się. Ona przygniata moje jądra obcasami, kochają się, on może z niej korzystać ile chce. Ja tylko mogę spuścić się na buty i je wylizać.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteśmy w galerii na zakupach, moje kochanie przymierza ròżne ciuszki, co chwile latam do wieszakòw wymienić a to kolor a to rozmiar...

żona odslaniając kotare robi to na tyle niezgrabnie by za każdym razem jakiś facet mógł ja zobaczyć stojącą w samej koronkowej bieliznie...

Za którymś razem gdy wracam do przebieralni lekko odchylam kotare i widzę jak moje słonko klęczy przed obcym kolesiem i mocno obciąga jego kutasa.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.