Sissy slave - Ultimate Cuckold - Cuckold Forum Skocz do zawartości
lukjohn

Sissy slave

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie mnie to trochę kręci... i trochę też przeraża, że odkrywam w sobie rzeczy, o które kiedyś bym się nie podejrzewał...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SISSI_MAID_SLASK

Mnie ten temat interesuje najbardziej, ale cięzko o dobrego bulla który go zrozumie. 

ALe doświadczenie jakieś mam - jak na niesprzyjajace warunki nawet niezle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ten temat interesuje najbardziej, ale cięzko o dobrego bulla który go zrozumie. 

Jak postawisz temat jasno na początku, to niektórzy bule się mogą się przekwalifikować tzn. grać role jak dostaną scenariusz.

Znam przypadek w podobnym zakresie.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SISSI_MAID_SLASK

Najlepsze jest niemal nieprzerwalne funkcjonowanie jako kobieta ( to jak ktos ma warunki) damskie ciuchy niemal bez przerwy - jesli sie nie da to ja np, chodzilam w damskiej bieliznie do pracy pod spodniami. Zakaz seksu z zona na stale tez jest wskazany. Pelna depilacja i nauczenie sie damskich obowiazków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest odwrotnie - feminizacja zupełnie mnie nie kręci, "damskie" obowiązki też nie. Po prostu świadomość bycia zabawką w rękach Pani, robienie tego, na co Ona ma ochotę i zmuszenie się w chwilach uniesienia do rzeczy, na które normalnie w życiu bym się nie zgodził.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubiłem przebierać się w damskie ciuszki już jako nastalek. Teraz u żonki coraz bardziej odzywa się dominująca strona i zaczęła wykorzystywać moje updobania do dominacji nade mną. Schowała mi wszystkie męskie slipy i mogę chodzić tylko i wyłącznie w damskich majteczkach. Do tego codziennie pod ubraniem mam pończochy i biustonosz. Jestem wygolony na całym ciele, poza damską fryzurką nad fiutkiem. Mam pomalowane paznokcie stóp. Kiedy tylko jesteśmy sami z żoną w domu cały czas chodzę w damskich ciuszkach (szpilki, miniówa, pończochy, stringi, biustonosz, damska bluzka) i zajmuję się "damskimi obowiązkami": sprzątam kuchnie, zmywam odkurzam, piorę. Jak się dobrze spiszę to żonka przeleci mnie z użyciem strap-on dildo :) coraz częściej wspomina, że muszę wreszcie poczuć prawdziwego członka w sobie... w czasie seksu nazywa mnie ciotą i mówi, że robi to ze mną tylko dlatego, że akurat nie ma pod ręką prawdziwego mężczyzny... a ja jestem szczęśliwy :) czuję się spełniony i przeżywam orgazmy jak nigdy wcześniej... oczywiście nie wolno mi się spuszczać bez zgody żonki...

• Lubię 12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pomalowane paznokcie stóp

Czekam na fotki :redevil:

Twoja Pani wybiera kolor lakieru czy zostawia ci wolność wyboru w tym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fotka tak na szybko cyknięta w ubikacji w pracy ;)

Co do koloru to mam wolną rękę, najczęściej jest to jaskrawo czerwony.

post-9659-0-70343700-1388494145_thumb.jpg

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do koloru to mam wolną rękę, najczęściej jest to jaskrawo czerwony.

Wyglądają jak kobiece stopy!

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.