Czego jeszcze nie robiliście, a chcecie zrobić? - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Zouza

Czego jeszcze nie robiliście, a chcecie zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wątek inspirujący. ;)

Jak w tytule - czego jeszcze w seksie nie robiliście, a chcielibyście spróbować?

Chodzi mi zarówno o kwestie "techniczne", jak i o "okoliczności przyrody". ;)

Może dodam tylko, że nie mam na myśli fantazji, do spełnienia na "wieczne nigdy" ;) 

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fisting analny.

Babski gang bang

Moze sex z jakimś azjata, tylko zeby nie był rozmiarów yorka ;)

Kiedyś spróbuje na pewno :)

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alice, na Ciebie zawsze można liczyć! :D

Mnie się marzy i zrealizuję na pewno:

1. trójkąt 2M+1K, z panami bi, gdzie technicznie ja z przodu, za mną pan, za nim pan. Ten w środku to dopiero będzie miał jazdę! :redevil:

2. seks w min. trójkącie z shemale - nie wiem, czy mi się spodoba, ale ciekawość jest we mnie ogromna;

3. no i coś, co przyprawia mnie o ciarki - ja związana, zasłonięte oczy, bym nie mogła widzieć panów,

4. potrójna penetracja - mężczyzna i dwa wiby były. Boli jak cholera, ale... cóż, jaki to niesamowity ból! Ale chcę by wszystkie "sprzęty" były żywe. ;)

Sorry, za taki język. Proszę traktować z przymrużeniem oka. Nikogo nie miałam zamiaru traktować przedmiotowo. :)

• Lubię 18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, Alice! Właśnie o to chodzi! :redevil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam na myśli fantazji, do spełnienia na "wieczne nigdy" ;)

M: No właśnie... do niedawna taka właśnie fantazja lecz już zrealizowana: sex na plaży i to przy publice :redevil: . Co prawda nikt nam "nad głową" nie stał ale i też nikt pewnie nie miał wątpliwości co się wyrabia ;) - słońce i wino robią swoje :)...

...Żeby Łaburka w końcu odważyła się odpowiedzieć na awanse dwóch ślicznych pań, które "dają jej do zrozumienia" ;):redevil:

Szablonowo: Łaburka z dwoma, trzema dobrze zbudowanymi panami rozpływająca się z rozkoszy gdy ja sączę wino obserwując spektakl :)...

Na razie tak skromnie, na razie... ;)

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie tak skromnie! :redevil:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie tak skromnie! :redevil:

M: W porównaniu z Tobą i Alice...

Tylko Małe siedzi obok cicho i tylko oczkami strzyże ;)... Nic a nic gadać nie chce :)...

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małe, chodź no tu i gadaj, jak na świętej spowiedzi! :D

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze sex z jakimś azjata, tylko zeby nie był rozmiarów yorka

Wieeeele lat temu miałam okazję. A facet, że mrrrrrr........... ale wtedy grzeczna jeszcze byłam, monogamiczna. :P

Wnioskiem jest banalna prawda - lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło. ;)

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.