Idealny Master BDSM - Dział BDSM - Cuckold Forum Skocz do zawartości
illa

Idealny Master BDSM

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytanie kieruję do forumowych pasjonatów, teoretyków i praktyków tematu :redevil:

Zarówno osób uległych jak i Dominujących.

Jaki powinien być idealny Master* BDSM?

Jakimi cechami powinien się odznaczać?

Zapraszam do rozmowy :)

*również kobiecy odpowiednik tej pasji :redevil:

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powinien byc stanowczy, wladczy, zapanowac nad ulegla jesli sie w jakis sposob buntuje ale jednoczesnie byc dla niej oparciem i przyjecielem.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

idealny Master?

nie ma takich , bo kazdy ma wady

dopasowywujemy sie wspolnie , kazde z nas ma swoje oczekiwania i idealnie jest wtedy , gdy sie one pokrywaja ...

a po to mamy cos takiego jak wolna wole by moc znalezc odpowiedniego , moze to wlasnie jest idealny Master - ten odpowiedni dla uleglej , oczekiwania ktorego chce ona spelniac bez protestow i nawet , gdy czasem sie zbuntuje przeciwko Jego woli , trafi On w koncu do niej i nakloni do niejednego

Taki "soft power"?

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyznam że temat rozwija się i coraz ciekawsze posty :-). Jedno wiem .. "masterowanie" to kawał rzemiosła oraz koniecznego talentu..

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idealny Master dla illi..

Wysoki brunet z niebieskimi oczami Dołączona grafika

Spełniający kryterium powyższe proszeni na pw :lach:

No dobra, zaraz spróbuję sklecić parę poważniejszych zdań ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat - rzeka. 

Jestem tu krótko i trochę przez przypadek (cuckold nie jest mi obcy, ale nie to bywało największą podnietą), nie mam się za mędrca, więcej pewnie mógłby wnieść do tematu doświadczony i nagle zamilkły założyciel sąsiedniego wątku o posiadaniu na własność - imć Martini_Master, choć nie jestem pewny gatunkowego ciężaru owych wpisów. Drobna złośliwość, przepraszam, ale nie umiem się powstrzymać, a wątki są nieco przystające do siebie )

Być może (a nawet na pewno) nie wszystkie aspekty cuckold bdsm rozumiem, ale uogólniając i bez zbytniego rozpisywania się, niezależnie od bdsm-owego kontekstu (cuckold, czy nie, soft, hard, ultimate, różowe kajdanki czy ekstremalne doznania sado-maso) - silna osobowość i autorytet, swego rodzaju charyzma (nie koniecznie w oczach całego świata, ale na pewno w oczach drugiej strony układu/relacji), sporo odpowiedzialności, samoświadomości, wyczucia sytuacji i psyche strony uległej,  i paradoksalnie jeszcze więcej pokory - to są wg mnie cechy, które powinno się rozważać przy wyborze. 

Szacunek dla drugiej strony i respekt dla tego, co się kreuje - myślenie o bezpieczeństwie (nie tylko fizycznym ale i psychicznym) za wszystkich, skoro bierze się na barki rolę demiurga. I jeszcze jedno - tego się nie da zagrać, udawać na dłuższą metę, nadmuchane sztucznie ego pęka niczym balon, zwykle prędzej niż później.

To oczywiście niedościgły ideał, o którego w rzeczywistości ciężko, ale do czegoś trzeba dążyć )

San

P.S. Mówiąc o szacunku mam na myśli poszanowanie drugiej strony, potrzeb, chęci, preferencji a nie wycofanie, zawahanie się np. przed poniżeniem, jeśli ono jest 'upragnioną częścią zabawy' i wymarzonym doznaniem. Ale też takowe poniżenie nie daje prawa do pogardy i traktowania z góry z pozycji zawsze lepszego. Dlatego też wspominam o sporej dawce pokory i skromności, na którą zwykle przy owym nadmuchanym ego nie ma miejsca.

• Lubię 15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Cierpliwość: bezgranicznie cierpliwy w tłumaczeniu mi tego czego nie rozumiem, nie ogarniam, nie kumam bazy ;)

To buduje zaufanie, jeśli potrafi i chce odpowiedzieć na moje dociekliwe pytania to znaczy, że traktuje mnie jak podmiot wspólnej zabawy i realizacji wspólnych fantazji.

Gdy podwija kitę i ucieka znaczy, że szuka wyłącznie przedmiotu do rozładowania własnych frustracji.

Rozmowa, a zwłaszcza niewygodne dla niego pytania, na które nie zna odpowiedzi, bądź wstydzi się ich udzielić,

Spotkałam takich masterów i również ulegle dziewczyny, tzw. pokolenie Greya ;)

Chciałam enumeratywnie cechy przeze mnie pożądane, ale mając na względzie powyższą wypowiedź San'a, zostaje mi pokornie zmilczeć..

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szacunek dla drugiej strony i respekt dla tego, co się kreuje - myślenie o bezpieczeństwie (nie tylko fizycznym ale i psychicznym) za wszystkich, skoro bierze się na barki rolę demiurga. I jeszcze jedno - tego się nie da zagrać, udawać na dłuższą metę, nadmuchane sztucznie ego pęka niczym balon, zwykle prędzej niż później.To oczywiście niedościgły ideał, o którego w rzeczywistości ciężko, ale do czegoś trzeba dążyć )

Tak , ideały są jak gwiazdy - nigdy nie można ich dosięgnąć. Jednak zawsze można się według nich orientować w życiu.

Szacunek i respekt wyznaczają tutaj kierunek a bezpieczeństwo i zaufanie drugiej strony stanowią granice.

Pokora i charakter są z pewnością nieodzownymi cechami "idealnego Mastera".

Respekt do tego co się kreuje oznacza perfekcje i zrozumienie.

Idealny Master to taki który spełnia najwięcej oczekiwań ( nawet tych nieświadomych ).

P.S. Znaczenie użytych słów-haseł wyjaśnił już wcześniej mój przedmówca który w dodatku przepięknie stworzył ramy portretu "idealnego Mastera". 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ideal Majster !

Dobry psycholog, wojskowy zwiadowca który rozpoznanie potrafi zrobić i wyciągnąć wnioski, połączy z wiedzą przekazaną przez kobietę by szukać punktu granicznego, ( Później udowodni uległej mu że granicę miała bliżej niż myślała lub diablice posiądzie )

Mimo tego że poważny, potrafiący się delektować jej poddaniem a wtedy sądzę że bliski realizacji "ideału" tej mokrej małej klęczącej dziewczynki może być ...

tylko czy smok czasem ostatnio nie zjadł odważnych a zostawił same ;p anielice obrośnięte pierzem ?

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.