Najbardziej oryginalne komplementa :) - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Skocz do zawartości
illa

Najbardziej oryginalne komplementa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat, że nie bardzo wierzymy lub wierzymy w komplementy. To teraz rzecz o tych najbardziej oryginalnych :D

Z ostatnich miesięcy:

" Całkiem dobrze wyglądasz taka nieumalowana"  :lach: - arek podczas śniadania na poznańskim Zlocie w marcu.

"Jak na swój wiek to naprawdę znakomicie wyglądasz " :lach: - kolega nie z klimatycznych znajomości.

Macie jakieś takie?

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli oryginalne i "oryginalne"? ;)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zuz, o komplementy chodzi, czyli to, co mimo swej oryginalności odbieramy jednak pozytywnie :)

Nie o "najlepsze podrywy" :lach:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Ale masz chude pęcinki" :lach:

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Jakbym miał takie cycki to bym się nimi bawił non stop". :lach:

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

K: No ja mam taki oryginalny komplement, myślałam, że spadnę z kanapy.... Mój Łaburek raz do mnie tak przemówił:

- świetne masz ciało, naprawdę super, dałbym Ci 25 lat, naprawdę nie więcej....( chwila ciszy i...) wiesz, Twój wiek mogą ewentualnie zdradzić.... kurze łapki

:shock::s: ło matko myślę, jakie kurze łapki? :s: ???????????????

M: Głuptasie!!! Kocham Twoje "kurze łapki", to ja je spowodowałem przez wieeeeele lat naszego związku, Nie przeszkadzają mi, akceptuję je, ja je uwielbiam jak i całą Ciebie! Chodzę dumny jak paw gdy widzę zazdrosne spojrzenia mężczyzn i kobiet, skierowane na Ciebie! Kocham Cię!

I weź tu chłopie bądź szczery...

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ło matko myślę, jakie kurze łapki? ???????????????

Zakurzyłaś łapki? :lach:

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.