Jaką pozycję najbardziej lubisz/lubicie - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
PrzystojnyVEET

Jaką pozycję najbardziej lubisz/lubicie

jaką pozycje najbardziej lubisz/lubicie???  

631 użytkowników zagłosowało

1. jaką pozycje najbardziej lubisz/lubicie???

• na jeźdźca
      119
    • misjonarską
      64
    • od tyłu
      296
    • na kowadełko (nogi na barkach mężczyzny)
      70
    • kwiat lotou (romantycznie :P )
      5
    • na łyżeczkę
      36
    • na stojąco
      12
    • 6/9
      60
    • poprostu oralnie
      26
    • żadna z wyżej wymienionych
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem założyć ankietę z pozycjami. Po oddaniu głosu prosił bym o uzasadnienie odpowiedzi. Ja osobiście wybrał bym pozycję na jeźdźaca... chyba nie muszę tłumaczyć glaczego ;)

można wybrać 3 pozycje ale warunkiem jest uzasadnienie jednej przy tym wyborze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cholera wszystkie są na swój sposób genialne, trzeba było dać jakieś byle jakie, których bym na pewno nie zaznaczył, a tak.... no cóż zależy od partnerki głównie jak bardzo aktywna jest.

Osobiście jako facet uwielbiam kobietę brać od tyłu. Daje mi to masakryczne doznania i uwielbiam patrzeć na kształtny tyłeczek kobiety w który wchodzę.

dalej a jeźdzca wybrałeś, heh tutaj cholernie dużo zależy od kobiety... pamiętam jak było super gdy robiłem to z kobietą, a ona złapała się rurek u góry (łóżko dwupiętrowe) i wtedy zaczęła szaleć. Cudnie!

6/9 he he.... tu pewnie też standardowe, tyle tylko, że to że mi jest przyjemnie to jedna sprawa, ale moment w którym kobieta jest mokra i ja to wszystko zlizuję językiem i wchodzę tam do środka i wciągam tą całą wilgoć, wiedząc, że ona bierze cały czas mojego do buzi. MNIAMI

sam zaznaczyłem: od tyłu, 6/9, kowadełko

no dobrze, to jeszcze o kowadełku, trzymam ją za nogi i staram się wejść jak najgłębiej patrząc z góry jak jej się zaczyna co raz mocniej podobać i odlatuje nie zwracając uwagi na otoczenie. Czy to nie jest cudowne?

każda pozycja jest najlepsza gdy ma się z odpowiedniego partnera, partnerkę. Osobiście staram się jak umiem najpierw zadbać o kobietę, a później o siebie, bo wiadomo, że satysfakcja z dania kobiecie przyjemności potęguje orgazm faceta ;)

Nie ukrywam, że bywało różnie i nie raz ciężko. Zawsze jednak w kilka minut się rehabilitowałem i robiłem wszystko żeby dać przyjemność kobiecie ;) używając wszystkiego co mi natura dała. Kobiety są zaskakujące i pewnie jeszcze nie raz mnie zaskoczą sobą ;)

@edit:

może pytanie: w jakiej pozycji najczęściej uprawiasz seks byłoby bardziej na miejscu ^^

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie chodziło akurat o ulubioną pozycję ;) bardzo skrupulatnie uzasadniłeś swój wybór. Masz rację tu zależ wiele od partnerki, lecz to Ty lubisz te pozycje i Ciebie o nie pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wyzwolona_Pani

osobiście wybrałam pozycje na kowadełko:) a dlaczego... hmm.... lubię podziwiać wszystkie emocje które malują się na twarzy mojego partnera podczas tych ekscytujących chwil:) a i doznania fizyczne w moim przypadku w tej pozycji są wyjątkowo silne:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę oryginalny,ale powiem tak:

Misjonarską,bo lubię czasem patrzeć w twarz partnerki,a poza tym można wtedy namiętnie się całować.

Od tyłu bo,podobnie jak Diego,lubię patrzeć na kobiece tyłeczki,a poza tym można wtedy pieścić cycuszki.

Oralnie,bo uwielbiam robić minetki,mam z tego nie mniejszą frajdę niż kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja : Misjonarską i od tyłu ;) I też dlatego że po prostu tak lubimy z moją M najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale widzę, że na stojąco nikt z was nielubi ;) A Ja na przykład lubię, mimo, że troszkę niewygodnie ;) Partnerkę wtedy można złapać gdzie się tylko chce, bo nie ogranicza jej łóżko etc... ach i te naturalnie opadające piersi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubi, lubi... i wariacje na temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na przykład gdy kobieta o drzewko jest oparta, albo

a co mi tam

z życia:

gdy kobieta opiera się o taką pompę od ropy naftowej, wiecie, jak na filmach nie raz widać w USA na pustyni.... wtedy na stojąco jak najbardziej.

(moja pompa znajdowała się bliżej Polski ;) udało mi się dostać kiedyś z dobrą koleżanką )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre z tą pompą... ja lubię przed lustrem;) na stojąco od tyłu ;) mogę zerknąć a to na pupcie a to na piersi czy twarz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.