Skocz do zawartości
Zouza

Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Driv3r, jesli na Twojej, to jak najbardziej :))))

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera,nie uwierzycie!

Ja pierwszy siwy włos miałam TAM.

Dlatego teraz się golę.

:lach:

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Driv3r, jesli na Twojej, to jak najbardziej :))))

No na mojej, mojej :) innych męskich torsów nie oglądam :D © tapatalk | sent from mobile device

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musze sprawdzic to naocznie, Driv3r :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię, mój mąż ma już sporo mimo, że jest przed 30stką..... i bardzo sexi to wygląda, na skroniach też ma kilka:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.05.2013 o 12:34, napisano:

Drogie Hotki, lubicie szron na skroniach? 

Taaak, o tak, po stokroć tak! ❤️

Jakiegoś niebywałego uroku ów szron urodzie męskiej dodaje. 

Lula.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, napisano:

Jakiegoś niebywałego uroku ów szron urodzie męskiej dodaje

Ja też zgadzam się z tym

i lubię ten szron 😊

• Lubię 2
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę, temat stworzyłam, a nawet się nie wypowiedziałam :D

Uwielbiam szron u mężczyzn. A jak fajna, zadbana fryzura, to zupełnie siwe też wyglądają bosko, IMO. ::PP:

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu. Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, śledzących plików cookies oraz jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Pamiętaj że wyłączenie obsługi cookies, może uniemożliwić Ci prawidłowe przeglądanie, oraz logowanie do witryny.

Kontakt & Media

Możesz skontaktować się z Administratorem Głównym Serwisu, korzystając z formularza kontaktowego. Pamiętaj aby wybrać Dział Zgłoszeniowy, który odpowiada poruszanym zagadnieniom. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Jeżeli jesteś dziennikarzem, musisz uzyskać zgodę Administratora Głównego na prowadzenie wszelkiej działalności a w szczególności rekrutacji o charakterze komercyjnym. Działanie i ogłaszanie się bez zgody, jest równoznaczne z usunięciem ze społeczności.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.