Skocz do zawartości
rita

"Zrujnuj" mój orgazm ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Grey pisze:

Fantazja. W pokoju bedziesz tylko ty z koleżanką a ja będę się wam przyglądał przez lustro weneckie.  Wkroczę w odpowiednim momencie gdy akcja zacznie się rozkręcać. 

Niestety wkraczasz za późno i nie udaje Ci się zatrzymać ręki z nożem. Koleżanka ucieka Ty zostajesz w pokoju z martwą prostytutką. 

Raz w miesiącu mam do dyspozycji czapkę niewidkę na 24 godziny

• Haha 5

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Wichura pisze:

Raz w miesiącu mam do dyspozycji czapkę niewidkę na 24 godziny

Terapeuta: Rozumiem,że są takie dni w miesiącu, kiedy musisz się schować przed żoną...te 24 godziny bycia niewidzialnym,to mechanizm obronny wytworzony przez zalękniony umysł. Pamiętaj jednak,czasem trzeba wyjść ze strefy komfortu.

Fantazja:

Orgia bez mojego udziału...chcę tylko obserwować, z lampką wina w dłoni.

• Hmm... 1
  • Haha 5

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Aine pisze:

Fantazja:

Orgia bez mojego udziału...chcę tylko obserwować, z lampką wina w dłoni.

Nigdy nie przypuszczałaś że etat opiekunki w domu spokojnej starości zapewni Ci takie atrakcje :)

fantazja: chciałbym zawsze mieć możliwość realizacji dowolnej fantazji

• Haha 5

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Wichura pisze:

Nigdy nie przypuszczałaś że etat opiekunki w domu spokojnej starości zapewni Ci takie atrakcje :)

fantazja: chciałbym zawsze mieć możliwość realizacji dowolnej fantazji

Wedle lekarzy hermafrodytyzm dotyka większej ilości społeczeństwa, niż nam się wydaje 🤔

Fantazja: on, ja i nasze ciała wysmarowane bitą śmietaną z tortu weselnego. 

• Haha 2

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, rita pisze:

Fantazja: on, ja i nasze ciała wysmarowane bitą śmietaną z tortu weselnego. 

Salmonella zbiera kolejne żniwo.  Sanepid twierdzi, że nigdy dotąd nie widział tak ostrego ogniska zakażenia pokarmowego na weselu. Biegunka wśród tych jego uczestników, którzy konsumowali weselny tort trwała minimum 4 dni!!!

Fantazja: Robimy to w wagoniku kolejki linowej, która zmierza na szczyt góry.  

• Haha 3
  • Dziękuję 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2022

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...